Pilnie potrzebny pacjent

Refundacja leków, dostęp do leczenia żywieniowego czy nowoczesnego leczenia, a także inne działania są priorytetem dla Stowarzyszeń NZJ.
Wszelkie wiadomości i najświeższe informacje dają Nam nadzieję na lepsze jutro.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Pilnie potrzebny pacjent

Post autor: Natalka » 06 sie 2009, 15:28

Poszukujemy pacjenta, który nie otrzymał biologicznej terapii podtrzymującej mimo, że była konieczna z medycznego punktu widzenia, albo pacjenta z przetokami który nie otrzymał terapii w ogóle, bo kryteria zakwalifikowania przetok nie uwzględniają.
Tematem zainteresowała się telewizja i potrzeba osobę do nakręcenia rozmowy, nawet anonimowo, z wymazaniem twarzy, najlepiej aby był to ktoś z dużego miasta, gdzie telewizja ma swój oddział.
Może być kontakt na PW, jeśli ktoś nie chce tu napisać, że jest chętny.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Pilnie potrzebny pacjent

Post autor: kasinp » 06 sie 2009, 15:41

mi podawano Humire ale przerwano bo wiecej dawek w programie nie ma , ale doktor mowila ze najchetniej podawalaby mi przez rok , czy to ma jakies znaczenie??przetok nie mam bo wtedy by mi humiry w ogole nie podali wiec chyba nie o moj przypadek chodzi . jakby co mieszkam kolo Gdyni

Awatar użytkownika
daroslav
Debiutant ✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: daroslav » 19 sie 2009, 13:17

Mam przetoki, a nie podano mi lekow biologicznych bo miałem infekcje CMV :/
Diagnoza: 2002 rok
Stan: Remisja
Waga: 105 kg
Wzrost: 197 cm
Obecne Leki: Wedolizumab
Kiedyś: Humira, Infliximab, LDN, Azio i Merkapturyna, Sterydy, Entocort, Budenofalk, Cipropol, Metronidazol

mar
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: pomorskie

Post autor: mar » 22 paź 2009, 17:16

kasinp pisze:mi podawano Humire ale przerwano bo wiecej dawek w programie nie ma , ale doktor mowila ze najchetniej podawalaby mi przez rok , czy to ma jakies znaczenie??przetok nie mam bo wtedy by mi humiry w ogole nie podali wiec chyba nie o moj przypadek chodzi . jakby co mieszkam kolo Gdyni
Napisalam pw :)

Zablokowany

Wróć do „Nasze Działania”