brzuszki:)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Re: brzuszki:)

Post autor: Patryśka » 01 mar 2008, 14:25

W remisji mysle ze tak...Dawniej sama robilam i nie przeszkadzalo mi to jakos...Ale teraz po takiej serii troszke zaczyna mi tam burczec itd :) Co czesto konczy sie w wc :)

Awatar użytkownika
junior
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: junior » 01 mar 2008, 15:04

Brzuszki? O nie tylko nie to. Spróbujcie może czegos mniej drastycznego np. jazdy na rowerze :roll:
Why So Serious?!

http://promocjozercy.pl/ - Najlepsze promocje zebrane w jednym miejscu!

Czy te oczy mogą kłamać?

Awatar użytkownika
natala09
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: natala09 » 01 mar 2008, 15:34

co do tego by brzuch spdał troszke mam sprawdzony sposób tzn. krecenie hula hop :P chyba wiecie co to jest ? dzieki temu sie super miesnie brzuch wyrabiaja i jednoczesnie sie robi płaski :D ja kręce i nic złego się po tym nie dzieje
...natala09... :*:*:*:*

Awatar użytkownika
Naobie
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Naobie » 01 mar 2008, 18:28

Ostatnio zaczęłam ćwiczyć i zastanawiałam się właśnie nad brzuszkami, ale skoro mówicie że nie mieliście zbyt przyjemnych doświadczeń to może poczekam do remisji bo boję się że jelitka się zbuntują :smutny:
natala09 pisze:co do tego by brzuch spdał troszke mam sprawdzony sposób tzn. krecenie hula hop :P chyba wiecie co to jest ? dzieki temu sie super miesnie brzuch wyrabiaja i jednoczesnie sie robi płaski :D ja kręce i nic złego się po tym nie dzieje
Chyba pójdę za Twoją radą i kupię hula hop żeby brzyszek troszke "upiększyć" może crohn to zaakceptuje :wink:

Pozdrawiam :smile:

Mariola 33
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Mariola 33 » 01 mar 2008, 19:40

No cóż myślę że zawsze można spróbować każdy organizm jest inny,ja od dwóch lat ćwiczę regularnie pilates a szczególnie bardzo lubię ćwiczenia na górne i dolne mięśnie brzucha,oczywiście jak mam zaostrzenie to przestaje ćwiczyć.Szerze mówiąc troszkę sie uzależniłam ,to jest dla mnie sposób na odreagowanie stresu :wink: .Pozdrawiam Wszystkich. :roll:
Mariola

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
województwo: opolskie
Kontakt:

Post autor: Alishia » 02 mar 2008, 10:36

Hehe,nienawidze brzuszków,ale sama je przez jakiś czas robiłam.Zaczynałam od 50 dziennie.A potem już robiłam coraz więcej(z każdym dniem o 5 lub 10 więcej).
A propo tycia...cieszę się,że wiosna za pasem.Będzie można zacząć spacerować,jeździć na rowerze.To lepsze i ciekawsze od brzuszków.Moim zdaniem:D

Awatar użytkownika
podblond
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: podblond » 02 mar 2008, 13:02

Nigdy nie miałam żadnych problemów przy robieniu brzuszków. Jest bardzo wiele przeróżnych ćwiczeń na te partie mięśni - od tych leciutkich po bardzo absorbujące. Wystarczy powolutku budować mięśnie i wtedy nic nie powinno boleć :) Jeżeli jakieś ćwiczenie Wam nie pasuje, przy nim boli brzuch robicie inne...
Druga sprawa, to przy typowych ćwiczeniach siłowych budujecie jedynie mięśnie brzucha (im więcej ich macie, tym potem w spoczynku, więcej spalają), ale żeby porządnie spalić tłuszczyk należy wziąć się za trening kardio (czyli, bieganie, pływanie, jazda na rolkach, na rowerze itd.).
Najlepszy efekt uzyskacie robiąć co drugi dzień ćwiczenia siłowe na brzuch, a trening kardio nawet do 6 razy w tygodniu :)
Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło...

rajan
Aktywny ✽✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: rajan » 02 mar 2008, 13:47

martita
a słyszałaś o aerobicznej "6" Weidera - płaski brzuch w 42 dni :tak:
jak nie to zobacz sama http://www.sportowo.pl/main/ha,n,52,aer ... dera-.html

Awatar użytkownika
morfi
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: morfi » 02 mar 2008, 20:13

rajan pisze:martita
a słyszałaś o aerobicznej "6" Weidera - płaski brzuch w 42 dni :tak:
jak nie to zobacz sama http://www.sportowo.pl/main/ha,n,52,aer ... dera-.html
Spróbuję :roll: Z tym,że jest jedyny problem - nie wiem, czy w przeciągu tych 42 dni nie zdarzy się akurat taki, w którym nie będę mogła ćwiczyć :P Rajan możesz mi tylko jeszcze napisać, bo nie wiem czy dobrze to rozumiem ... Pierwszego dnia jest jedna seria, czyli wszystkie rodzaje ćwiczeń po razie i każde powtórzone 6 razy, tak ? :P (czyli 6x6).
Ogólnie coś mnie wzięło na ćwiczenia fizyczne ostatnio, więc wypróbuję sobie tą "szóstkę" ;)
Biorę: Pentasa 500mg (2/0/2)-zmniejszona z 6 tabletek od 13.12.08r.; 50mg Azathioprine (2/0/0), Trilac (1/0/0), Biofer (1/0/0), kwas foliowy 15mg (1/0/0), Omega3 (1/0/0)

lucypah
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: lucypah » 02 mar 2008, 21:05

rajan pisze:martita
a słyszałaś o aerobicznej "6" Weidera - płaski brzuch w 42 dni
ja cos tam slyszalem ;p, dojechalem do 10 dnia, a potem musialem zrezygnowac bo mi sie plytka codziennie oklejala- nie wyrobilbym ekonomicznie

btw(maly ot ;p)
moze zna ktos jakis sposob, zeby mi sie tak nie odklejala podczas cwiczen na brzuch, dodam, ze normalnie, bez cwiczen na brzuch trzyma mi sie od 7 do 12 dni ( uzywam convateca, plastyczna, no i pasta uszcz-goj)

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Raysha » 03 mar 2008, 10:57

ja usiłowałam to zrobić to miałam biegunki. Zresztą nie lubię robić brzuszków, a wiecie dlaczego ? Bo tak: Mikrusia robiła se brzuszku w skarpetkach no i zrobiłam chyba z 5 no a potem lecę w skarpetkach po schodach i po caluuutkich schodach na plecach zdachowałam ^^ miło.

psycholinka
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: psycholinka » 03 mar 2008, 11:32

Ja nie mogę ćwiczyć brzuszków, nawet na siłowni na maszynie wspomagającej- od razu robi mi sie słabo. Zresztą ja nie mogę nosić żadnych rzeczy obcisłych, pasków w talii... nawet mnie przytulić za brzuszek nie można. Cóż... mój jest całkowicie nietykalny...

Rudi
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: Rudi » 04 mar 2008, 00:39

A ja nie mam zadnych problemow. Na prawde zadnych.Jestem w stanie zrobic 10 serii cwiczek po 20-30 powtorzen i nic.Ani nie burczy,ani nie musze czesciej chodzic do toalety.Wszystko jest jak najbardziej wporzadku.Probowalem rozne cwiczenia na brzuch i zadne nie przeszkadzaly. Codziennie staram sie robic brzuszki w liczbie jakis 40-50, gdy ide na silownie to wiecej i nic.

Pozdrawiam

kowajk
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: kowajk » 04 mar 2008, 02:20

Ja robię brzuszki i nie odbiega to od normy w :wc: . Pójdę po pierwszej serii i dalej jest ok. Zresztą tak mam po każdym przejawie ruchu więc się nie przejmuję. Po 5 min gry w lotki też muszę do :wc: . Ale potem jest ok.

rajan
Aktywny ✽✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: rajan » 04 mar 2008, 18:19

morfi pisze:Pierwszego dnia jest jedna seria, czyli wszystkie rodzaje ćwiczeń po razie i każde powtórzone 6 razy, tak ? (czyli 6x6).
Dokładnie tak, a co do przerwy w ćwiczeniach to dopuszcza się do trzech dni.
Ćwiczenia powinno wykonywać się jedno po drugim bez przerw.
Tylko ostrzegam, że nie będzie łatwo. Zwłaszcza jak ktoś ostatnie ćwiczenia wykonywał w podstawówce lub gimnazjum. :wink:
No ale dla urody trzeba trochę pocierpieć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza Aktywność”