DIGESTINOL !!!

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
byg
Debiutant ✽
Choroba: CU

DIGESTINOL !!!

Post autor: byg » 14 kwie 2006, 12:06

Witam, niewiem czy ktoś słyszał o tym leku...
Poniżej wklejam post znaleziony na innym forum (z góry przepraszam autora za wykorzystanie jego słów)
Witam wszystkich ponownie jak juz pisalem nowy lek Digestinol jest 100% naturalnym lekiem na bazie aloesu.Trzeba go stosowac 5 tabletek rano 1 godz przed pierwszym posilkiem i 4 tabletki przed snem.tak przez jeden miesiac.a potem przez rok tylko trzy tabletki rano.Lekarz powiedzial mi ze po rocznej kuracji i przez ten czas zachowania diety daje szanse na 95% calkowitego wyleczenia.Bylem troche sceptycznie do tego nastawiony ale jestem po 6 tygodniowej kuracji tym lekiem i odzylem. toaleta tylko raz dziennie nornalny stolec i minely bule stawow.Po prostu jest jak Pan Bog przykazal.Zaznaczam ze nie mam zadnych udzialow ani zysku aby reklamowac ten lek.Po prostu wiem jak sterydy i te inne swinstwa na mnie wplywaly a i moja watroba ma sie o wiele lepiej.Najwiecej informacji o tym leku przeczytasz na stronie int www.digestinol.com .Lek ten jest calkowicie naturalny wiec w USA nie wymaga recepty i mozna go kupic przez internet przysylaja go nawet do Europy.kosztuje 178$ za 270 tabletek co wpierwszym etapie kuracji wystarcza na ok miesiac.Potem dawki sa systematycznie zmniejszane i przez to koszta nizsze .wszystkie te informacje otrzymasz wraz z zakupem leku jak i proponowana diete w okresie leczenia.To by bylo tyle zycze wszystkim zdrowia w nadchodzace swieta paweld
witam lekarz nie przepisal mi tego leku tylko go polecil. jak juz pisalem lek ten jest 100% naturalny i wUSA jest dostepny bez recepty.W wiekszosci przypadkow po rocznej kuracji jest sie calkowicie wyleczonyn i mozna powrocic do normalnego jedzenia ,czyli do frytek i kielbachy ha ha.A powaznie to pozostaje znikomy procent ludzi ktorzy sa uczuleni na aloes ktory to jest podstawowym skladnikiem tego leku.Ja natomiast mialem ataki trzustki po sulfalazynie i ledwo mnie odratowali w szpitalu.Mino to lekarze dalej mi go podawali nie sluchajac mnie wogole.wypisalem sie na wlasne zyczenie z gdanskiego szpitala i wtedy dopiero doszedlem do siebie.Dowiesz sie wiecej o tym leku na str.int.www.doctorsalone.com www.digestinol.com.Mysle ze polscy lekarze nie znaja jeszcze tego leku zanim go przebadaja i dopuszcza go do sprzedarzy to minie pewnie pare lat.Nie biore zadnych innych lekow tylko digestinol i czuje sie jak na 40 latka calkiem dobrze.Moja bolaczka byly straszne bule stawow i nog.ale juz po 2 tygodniach terapii minely jak reka odjal.to tyle zycze zdrowia paweld
Czy ktoś może potwierzdić skuteczność tego leku??

Misia

Re: DIGESTINOL !!!

Post autor: Misia » 14 kwie 2006, 12:18

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Adam

Post autor: Adam » 15 kwie 2006, 13:51

Kod: Zaznacz cały

Formulation Since 1995
Taa... Tylko 11 lat i jeszcze nikt o nim nie wie ;]

łukaszz

Post autor: łukaszz » 07 wrz 2009, 16:26

Cześć może ktoś z Was wie coś na temat tych leków
są to podobno leki nowej generacji z USA
www.digestinol.com i drugi link www.aloevin.com
najgorsze jest to że wszystko w jezyku angielskim a ja słabo go znam może ktoś prztłumaczy te teksty?

PS coraz większa mam nadzieje że lada chwila bedzioe lek którym się wyleczymy :wink:

Gość

Post autor: Gość » 07 wrz 2009, 19:27

To chyba jakiś aloesowy suplement diety, a nie żaden lek w fazie badan klinicznych. :mrgreen:
Poczytaj na forum w dziale SUPLEMENTY, tego tam pełno. O naszych perypetiach z naciągaczami również. Chodzi to, by naciągnąć klienta i zbić kasę,a nie wyleczyć.

A jak Cię interesują leki najnowszej generacji, to poczytaj na forum o lekach w fazie badań klinicznych i poradnik dlachorych oraz Kwartalniki. Wszystko na forum w pdf.
Proponowałabym przenieść do odpowiedniego działu, bo tu piszemy o zgoła innych postępach :wink:

Misia

Post autor: Misia » 07 wrz 2009, 19:28

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 07 wrz 2009, 19:31

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
bo go przeniosłam tu viewtopic.php?p=189771#189771
:wink:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Misia

Post autor: Misia » 07 wrz 2009, 19:34

Natalka
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Natalka » 07 wrz 2009, 19:39

No i wszystko gra :wink:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.

Misia

Post autor: Misia » 07 wrz 2009, 19:41

Natalka
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Natalka » 07 wrz 2009, 19:44

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
też tak to widzę...no to przesuwamy.

Zablokowany

Wróć do „Inne”