Strona 1 z 1

Mikstura SŁONECKIEGO

: 26 lis 2014, 11:48
autor: Daga03
Czy ktoś stosował miksturę Słoneckiego ??? dużo dobrego o niej słyszałam i zastanawiam się nad jej stosowaniem.W sumie w składzie nie ma nic złego sok z cytryny , olej i aloes ale nie wiem co na to jelita. :neutral:

Re: Mikstura SŁONECKIEGO

: 26 lis 2014, 20:34
autor: obyty.z.cu
mam pytanie : a po co i na co ?
No bo cudowne diety są ok. dla zdrowych chcących eksperymentować,dla chorych nie bardzo.
Trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć.
W tych wszystkich dietach i miksturach zawsze jest tak,że poszczególne składniki nie szkodzą.
Ale.... to tylko tak na zachętę,bo za nimi idzie cały arsenał :cud:ownej opowieści do stosowania przewodnika terapi,oczywiście mile widziane wspomaganie finansowe,książki itd.

Ale to tylko moje przemyślenia....
Każda sekta musi jakoś wciągnąć w swoje sidła...żartuje,ale trzeba zachować zdrowy rozsądek i zadać sobie pytanie jak wyżej !

Pewnie w remisji nie zaszkodzi,w zaostrzeniu bym odradzał.

Re: Mikstura SŁONECKIEGO

: 01 gru 2014, 12:20
autor: irek
Daga03 pisze:dużo dobrego o niej słyszałam i zastanawiam się nad jej stosowaniem.
Słyszeć ,to moim zdaniem jest za mało .Trzeba ,by poszukać i poczytać ,co sam autor ma na ten temat do powiedzenia.Dowiedzieć się jak ,to działa,czego się spodziewać,co zmienić w swoim życiu itd.I dopiero na tej podstawie podjąć decyzję.

Re: Mikstura SŁONECKIEGO

: 03 gru 2014, 19:35
autor: izo.sim
Daga03 pisze:Czy ktoś stosował miksturę Słoneckiego ??? dużo dobrego o niej słyszałam i zastanawiam się nad jej stosowaniem.W sumie w składzie nie ma nic złego sok z cytryny , olej i aloes ale nie wiem co na to jelita. :neutral:

Chodzi Ci o miksturę oczyszczającą? Ja ją stosowałam, ale nie choruję na jelita. Pomogła mi na dłuuuuugi czas uwolnić się od infekcji pęcherza moczowego. Na początku stosowania "lubi" przeczyszczać. Nie wiem czy sok z cytryny w niemałej ilości (10 ml na raz) jest dobry przy chorych jelitach.