prosze o pomoc/porade stypendium socjalne

Tu piszemy o wszystkim, co dotyczy: rent, orzeczeń o niepełnosprawności, odliczeń za leki i dofinansowań do sanatoriów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
MILKA
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie

prosze o pomoc/porade stypendium socjalne

Post autor: MILKA » 16 sty 2008, 16:30

witam! nie znalazłam nigdzie takiego tematu więc zakładam nowy jeśli coś przeoczyłam proszę o przeniesienie.
Zwracam się o poradę do osób znających się nieco bardziej na prawie niż ja.
Mój problem związany jest ze stypendium socjalnym. W październiku złożyłam wniosek o przyznanie stypendium socjalnego. Decyzja odmowna próg był 500 na osobę a ja miałam 504 zł. Złożyłam odwołanie. Dwa dni temu było posiedzenie Odwoławczej Komisji Stypendialnej na której dla wniosków z odwołań podniesiono próg do 530 zł na osobę, więc przyznano mi to stypendium problem polega na tym, że przyznano mi jak i reszcie studentów to stypendium od stycznia. Chciałam się zapytać czy ktoś się orientuje, czy uczelnia ma prawo tak postąpić skoro ja wnioskowałam o stypendium w październiku?! Uważam, że jeśli już rozpatrzyli pozytywnie wniosek powinni zapłacić wyrównanie od daty złożenia wniosku tak jak to jest we wszystkich innych instytucjach. Dodam tylko że w regulaminie uczelni nie znalazłam żadnego zapisu dotyczącego takiej sytuacji. Prosze o pomoc z góry dziękuje.

kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: prosze o pomoc/porade stypendium socjalne

Post autor: kasinp » 16 sty 2008, 18:26

Wiesz słabo sie orientuje,ale jesli w regulaminach nic nie ma to jakies inne kodeksy musza to regulowac , ale niech wypowiedza sie ci ktorzy wiedza najlepiej

Zablokowany

Wróć do „Porady Prawne”