Napisz coś neutralnego

wszystkie inne troski i radości, które nie pasują do działów powyżej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: Napisz cos neutralnego

Post autor: obyty.z.cu » 20 cze 2017, 19:58

z tych turystycznych przypadków, to kiedyś namierzyli mnie "suszarką" niebiescy.Stali na drodze na granicy lasu.Miałem ok 100 na "90" .
Zatrzymałem się przy nich więc, dałem im w biegu kluczyki z okrzykiem zaraz wracałam i biegiem w las..ledwo zdążyłem.
Zaczekali i pokazali wyrozumiałość, ale jak oświadczyli takiego przypadku jeszcze nie mieli i nie wiedzieli czy mnie łapać czy zaczekać ;)
A ja się poprostu spieszyłem, bo 2 km dalej był parking z wc :grin:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 20 cze 2017, 20:35

Luki36 pisze:Ciekawe...
Joga przynosi korzyści w wielu dziedzinach życia :tak: :mrgreen:
Luki36 pisze:Froteryzm to sie zowie , chyba
Właśnie przeczytałam na Wiki :lol:
S_Gosia pisze:i mam nadzieję, że nigdy nie zostanie użyty
To trzymam kciuki za to!
No chyba, że do sikania ewentualnie ;)
Super avek - ślicznie i tak wakacyjnie :slonce:
I widzę, że też polubiłaś "estetyczne linki" :roll:
obyty.z.cu pisze:ale jak oświadczyli takiego przypadku jeszcze nie mieli i nie wiedzieli czy mnie łapać czy zaczekać
Haha :smiech:
Mężowi też las już tyyyle razy dżinsy uratował :cool:
Jacekx pisze:i może przytroczę ten kibelek oczywiście sterylny do swojego plecaka
Mógłby się przydać podczas dreptu, dreptu ;)
Teraz ludzie noszą tak dziwaczne rzeczy, że pewnie nawet nikt by się nie obejrzał :lol:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17 💔

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie

Post autor: S_Gosia » 20 cze 2017, 21:19

Noelia pisze:Super avek - ślicznie i tak wakacyjnie
dziękuję :zakochany:
Noelia pisze:I widzę, że też polubiłaś "estetyczne linki"
tak są ok, ale kilka :wink: prób było zanim wyszło tak jak trzeba ;)
Noelia pisze:Mógłby się przydać podczas dreptu, dreptu
Teraz ludzie noszą tak dziwaczne rzeczy, że pewnie nawet nikt by się nie obejrzał
no tak, przecież to super pojemnik na grzyby z nadmorskiego lasu :lol:

Obyty no historia super :rotfl3: przeczytałam moim chłopakom :lol: - wesoło było, ale wiadomo nikt nie chciałby być w takiej sytuacji :roll:
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

Jacekx
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: Jacekx » 20 cze 2017, 21:38

S_Gosia pisze:...
Noelia pisze:Mógłby się przydać podczas dreptu, dreptu
Teraz ludzie noszą tak dziwaczne rzeczy, że pewnie nawet nikt by się nie obejrzał
no tak, przecież to super pojemnik na grzyby z nadmorskiego lasu :lol:
Odkąd przestałem jeść grzyby a lubiłem bardzo: podsmażane, w śmietanie maślaki czy marynowane róznorakie to straciłem zapał do ich zbierania.
Nie zbieram chyba od kilku lat. Jakiś czas zbierałem dla Rodzinki na Święta - tu patrz Wigilia ale też straciłem do takiego zbierania serce jak ich nie jem. Chyba od 3 lat przestały mnie grzyby w ogóle interesować. :smutny:

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽

Post autor: S_Gosia » 20 cze 2017, 21:54

Jacekx pisze:Nie zbieram chyba od kilku lat. Jakiś czas zbierałem dla Rodzinki na Święta - tu patrz Wigilia ale też straciłem do takiego zbierania serce jak ich nie jem. Chyba od 3 lat przestały mnie grzyby w ogóle interesować.
ja pamiętam jak w dzieciństwie chodziłam z rodzicami na grzyby - fajny to był czas
a teraz to bardziej mnie przeraża wizja czającego się w lesie kleszcza :mad: .... no i brak czasu :( i nie zbieramy
a tyle co potrzeba na sos grzybowy na Wigilię to kupimy w sklepie :wink:
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Bizonik » 20 cze 2017, 21:57

obyty.z.cu pisze:z tych turystycznych przypadków, to kiedyś namierzyli mnie "suszarką" niebiescy.Stali na drodze na granicy lasu.Miałem ok 100 na "90" .
Zatrzymałem się przy nich więc, dałem im w biegu kluczyki z okrzykiem zaraz wracałam i biegiem w las..ledwo zdążyłem.
Zaczekali i pokazali wyrozumiałość, ale jak oświadczyli takiego przypadku jeszcze nie mieli i nie wiedzieli czy mnie łapać czy zaczekać ;)
A ja się poprostu spieszyłem, bo 2 km dalej był parking z wc :grin:
Miałem identyczną sytuację i zakończyła,się śmiechem i pouczeniem ze strony niebieskich. A ostatnio zatrzymali mnie bez pasów, ale jak pokazałem sznyta na szyi to zasugerowali abym wziął od lekarza zaświadczenie o mozliwości jazdy bez pasów.
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Luki36 » 20 cze 2017, 21:59

@Noelia, jak będziesz zmieniać awek,to daj jakiś z ciekawą figurą z jogi :-)
Na razie, bez leków

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 21 cze 2017, 21:06

Jacekx pisze:ale też straciłem do takiego zbierania serce jak ich nie jem. Chyba od 3 lat przestały mnie grzyby w ogóle interesować.
S_Gosia pisze:a teraz to bardziej mnie przeraża wizja czającego się w lesie kleszcza   .... no i brak czasu  i nie zbieramy
a tyle co potrzeba na sos grzybowy na Wigilię to kupimy w sklepie 
No co Wy, grzybobranie jest suuuper! :mrgreen:
Też nie mam czasu za bardzo niestety na włóczenie się z koszykiem, ale chyba mam wrodzony dar, bo jakimś cudem zawsze (!) coś znajduję w sezonie podczas zwyczajnych spacerów czy biegów po lesie :razz:
Tylko potem do przetwarzania i jedzenia jakoś nikomu nieśpieszno...
A tak lubię zbierać.
Wszyscy się śmieją, że powinnam po prostu na rynku sprzedawać albo przy drodze :smiech:
Zresztą już coś pisałam nawet o grzybach, chyba kilka stron temu.
Luki36 pisze:@Noelia, jak będziesz zmieniać awek,to daj jakiś z ciekawą figurą z jogi
Jeszcze nigdy nikt mi nie zrobił zdjęcia podczas ćwiczeń, ale pomyślę nad tym :lol:
Zaraz się zabieram za wieczorne Moon Salutation, jak mi córa łaskawie pozwoli :roll:
Doradca CU

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽

Post autor: S_Gosia » 21 cze 2017, 21:25

Noelia pisze:No co Wy, grzybobranie jest suuuper!
no z tym się zgadzam w 100%
ale obok nas lasów z grzybami brak, trzeba wyruszyć gdzieś dalej... a to już problem :( dla nas leniów ;)
Noelia pisze:Wszyscy się śmieją, że powinnam po prostu na rynku sprzedawać albo przy drodze
myślę, że na brak klientów byś nie narzekała - oczywiście w temacie grzybów off course ;)
Noelia pisze:wieczorne Moon Salutation
no aż wujek google mi powiedział co to takiego ;)

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 22 cze 2017, 01:20

S_Gosia pisze:ale obok nas lasów z grzybami brak, trzeba wyruszyć gdzieś dalej... a to już problem dla nas leniów
No racja...U nas to często już za siatką rosną :roll:
S_Gosia pisze:oczywiście w temacie grzybów off course
:mrgreen:
S_Gosia pisze:no aż wujek google mi powiedział co to takiego
Po polsku Powitanie Księżyca :cool:
Całkiem fajnie wycisza i relaksuje, łatwiej się zasypia. I zdrowe dla stawów.
A rano Powitanie Słońca, czyli Sun Salutation - pobudza i rozgrzewa.
Dla mnie to tylko ćwiczenia i rozciąganie, nie traktuję jogi jako filozofii, religii itp.
Doradca CU

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 04 lip 2017, 23:52

to już nawet nie jest śmieszne...
musiałem dziś przerobić wczoraj zniszczoną instalację wody, czyli nowa rurka, kształtki,kolanka ,zawory i kran na zewnątrz budynku, choćby do podlewania.
Temat w tym, jak przykręcić rurki do kolanka za ścianą jak się jest samemu ??
Przez ścianę ręki nie przełożę, aż tak mądry nie jestem choć w budownictwie robię tyle lat (no , dużo i na wszystkich stanowiskach). Takich cudów nie widziałem ..
Ale dałem radę, kombinacje , fizyka stosowana i prawo budowlańca, które przekazał mi mój pierwszy kierownik budowy : masz głowę i ..hm... to kombinuj ;)
Jestem naprawdę dumny, 4 godziny walczyłem sam i dałem radę :grin:

A nie jest śmieszne, bo muszę jeszcze wymienić 2 baterie wody z dodatkami , zbudować tor przeszkód do wnuków, i jeszcze inne prace zlecone przez żonę...a tu telefony od lekarzy że mam się pojawić bo...podobno znów wyniki nie takie :mad:

No tak, niby pozytyw, bo okulistka stwierdziła że mi się zmiana w jednym oku zmniejszyła...
fajnie, ale to znowu nowe szkła do okularów do jazdy autem, a dopiero co wymieniałem inne do prac "bliskich"...wrrrrrrrrr, jaki to pozytyw, przecież kasy nie produkuje, a wydatki się ciągle mnożą :oops:

i to jest życie ...no to sobie neutralnie ponarzekałem, znaczy pochwaliłem ;)
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 05 lip 2017, 20:04

U męża nareszcie wyraźniejsza poprawa, w końcu.
Nadal jest źle, ale było już tak ciężko, że teraz każdy najmniejszy pozytywny efekt nas cieszy niezmiernie.

Boże, tak bym chciała, żeby to szło już w tym dobrym kierunku...
Bo nie wiem, czy mi sił starczy na kolejne pogorszenie i załamanie :(
Ta bezsilność mnie wykańcza, jak widzę, jak on się męczy i nie jestem w stanie nic zrobić :(
Jest lepiej, to fakt, ale coś mam chyba złe przeczucia...

I tak btw to muszę przyznać, że podziwiam po stokroć samotne mamy.
Nie wiem, jak dają radę przez jakiś dłuższy okres czasu, niewyobrażalną moc chyba mają, jakaś magia.
Ja ledwo sobie radzę, nie ogarniam, tak szczerze mówiąc, kosmos.
Nie wiem, czy "córeczka tatusia" z tęsknoty za nim tak daje mi w kość czy to jednak ze mną jest coś nie tak :neutral:
Doradca CU

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 05 lip 2017, 20:31

pierwsze koty za płoty, czyli dziś ruszyłem z nowym torem przeszkód do wnuków, oczywiście z wykorzystaniem tego co mam ;).
No to pytanie dla tych z wyobraźnią !!
mam 2 zdemontowane talerze od satelity TV , śred. 70 cm i 80 cm.
Co z nimi , jak zagospodarować by mieli z tego zabawę ?

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Luki36 » 06 lip 2017, 09:10

Noelia pisze:Nie wiem, czy "córeczka tatusia" z tęsknoty za nim tak daje mi w kość czy to jednak ze mną jest coś nie tak
Raczej to drugie - to raz :wink:

A dwa - zdrówka życzę mężowi , a Tobie wytrwałości i dobrego samopoczucia
Na razie, bez leków

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 07 lip 2017, 12:50

Luki36 pisze:Raczej to drugie - to raz
Jest ze mną coś nie tak, dzisiaj miałam problem z wymianą żarówki :doh:
Tak to jest, jak się mieszka z facetem od 19 roku życia - a jak go nagle nie ma, to się okazuje, że niektóre męskie czynności nie są jednak wcale takie proste :lol:

Jeszcze "check engine" i jak ja mam sobie sama z tym poradzić :(  :neutral:

Obejrzałam właśnie zwiastun "Botoksu" Vegi Zwiastun Filmu "Botoks" Patryka Vegi
(dzisiaj się pojawił) i trochę przerażające...
Film na faktach, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, podobnie jak wszystkie Pitbulle, nawet cytaty ponoć zaczerpnięte z życia i autentyczne.
Tylko tym razem uderza w służbę zdrowia, lekarzy, pogotowie i koncerny farmaceutyczne.

Czekam na premierę, bo Pitbulle uwielbiam, zwłaszcza serial z Dorocińskim, ale "Nowe porządki" również (ta druga część to już bardziej komedia ;)).

Póki co najlepszym polskim filmem tego roku jest wg mnie "Sztuka kochania", ciekawa jestem tego "Botoksu".
Ostatnio zmieniony 08 lip 2017, 09:02 przez Noelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Doradca CU

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”