kiedy dziewczynka

wszystkie obawy i rady związane z przebiegiem ciąży

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: kiedy dziewczynka

Post autor: Shadowka » 29 sty 2010, 10:32

kurcze tylko ze jak to tez odchudza to moj radek juz calkowicie zniknie :)
ale bede probowac narazie zaczynam mierzyc temperature, znaczy od jurta rana :D
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 29 sty 2010, 10:36

Shadowka pisze:kurcze tylko ze jak to tez odchudza to moj radek juz calkowicie zniknie :)
Hahah :p Nie ma suplementow, ktore "odchudzaja". To sa specyfiki WSPOMAGAJACE odchudzanie (spalanie tkanki tluszczowej), czyli + dieta i ostre cwiczenia ;) Niestety nie sa az tak bardzo pomocne. Gdyby byly, to by ludzi otylych nie bylo ;)

Awatar użytkownika
megi_25
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u partnera
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: megi_25 » 29 sty 2010, 10:50

Shadowka, ale mierzyć trzeba od początku cyklu, tzn. jak skończy się miesiączka, bo musi być sześć niższych, żeby program wyznaczył owulację.
Ja zamówiłam właśnie termometr na allegro i też zacznę od następnego cyklu :roll:
Żona Crohnowca mama urwisów Wiktora i Wojtka :-)))
Mąż: Leki: BRAK,po humirze dwa lata remisji endoskopowej teraz nawrót !!!!!

Obrazek

Obrazek

ESka

Post autor: ESka » 16 lut 2010, 16:07

Ostatnio zmieniony 17 lut 2010, 14:34 przez ESka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 17 lut 2010, 12:52

najważniejsze by dziecko było zdrowe. Artykuł ESki jest straszny.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, 17:31 przez Miska Ryżu, łącznie zmieniany 1 raz.
Smutno Ci? A może budyń? :)

monika84
Początkujący ✽✽

Post autor: monika84 » 17 lut 2010, 14:38

A ja będę miała dziewczynkę :razz: Właśnie od wczoraj oswajam się z tą myślą. Jestem w 25tc i wczoraj byłam na USG. Do wczoraj lekarz zawsze mówił, że chłopak, ale nie potwierdzał mi na 100%, no ale wiadomo jak kilka razy to gdybanie się usłyszy to już się nastawiłam, głaskalam Kacperka, już nawet w przeszkolu go sobie wyobrażałam i zdążyłam sobie obiecać, że nie będę wredną teściową dla żony mojego syneczka.
Mąż marzył o córeczce więc mimo, że ja głaskałam Kacperka to on głaskał córeczkę i rozmawiał z córeczką.

No i wygłaskał tą córeczkę! Śmieję się, że chyba przez to jego głaskanie Kacperkowi ptaszek odpadł :wink:

A moja babcia od początku mówiła, że dziewczynka, bo ja jem tylko słodkie (nie słodycze, ale np. naleśniki, pierogi z serem, kopytka z masłem, dżem itp.) , nic ostrego nic kwaśnego, mięso na przymus. I przed ciążą babcia kazała jeść słodkie żeby była dziewczynka :wink: Taki niby babciny sposób na prawnuczkę, a jednak się sprawdził.

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 19 lut 2010, 22:11

Zeby sie tylko na koncu nie okazalo ze jednak chlopiec :)
Obrazek

monika84
Początkujący ✽✽

Post autor: monika84 » 20 lut 2010, 14:45

Hahahaha, też o tym myślę, że jeszcze wszystko może się zmienić skoro niedawno był chłopak. Narazie nic nie kupuję. Jeśli na kolejnym USG potwierdzi się dziewczynka to już chyba tak zostanie. Najważniejsze jest zdrowie dzidziusia.

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 02 mar 2012, 12:38

macie dobry system na córke jak zajdzie sie 11 czy 12 dzien to juz myslałam ze nie trzeba zabezpieczac sie w 13,14 zeby była corka ?:roll:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
megi_25
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u partnera
Kontakt:

Post autor: megi_25 » 02 mar 2012, 13:39

Leila to metoda stara jak świat,ale wiele moich znajomych stosowało w tym moja mama,która ma dwie córki :wink:
Ja trochę obserwowałam swój cykl, mierzenie temperatury i takie tam. Aktualnie stosujemy zasadę seks bez zabezpieczenia do pierwszego dnia płodnego śluzu /czyli gdy płodny śluz to jeszcze raz trzeba współżyć/ a potem już z zabezpieczeniem aż do dnia,kiedy są dni niepłodne i wtedy znów bez zabezpieczenia.

Tak się staraliśmy też o pierwsze dziecko. Tylko po 10 miesiącach bez efektu, dorwałam męża już w czasie owulacji i bach jest chłopak :wink:

Wiadomo lekarze nie uznają zbytnio takiej metody, ale przecież ona nikomu krzywdy nie robi, a jak komuś się nie spieszy /wiadomo metoda na dziewczynkę zmniejsza szanse na zajście w ciążę/ to można sobie popróbować.

Kiedyś czytałam jak to dawno temu opisywali: "gdy chce się dziewczynkę to powinno się kochać zaraz po okresie codziennie aż partner opadnie z sił, a gdy chłopca, po okresie bez seksu aż do momentu gdy kobieta będzie bardzo chciała, bo libido rośnie w owulację".
Żona Crohnowca mama urwisów Wiktora i Wojtka :-)))
Mąż: Leki: BRAK,po humirze dwa lata remisji endoskopowej teraz nawrót !!!!!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃

Post autor: leila » 02 mar 2012, 13:54

ja tez bym chciała córke ale wiekowo mam nóż na gardle wiec nie wiem jak bedzie :razz:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

tomek1971
Początkujący ✽✽
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: tomek1971 » 03 mar 2012, 21:36

Leila wiekiem tak bardzo się nie przejmuj. Moja żona była rok starsza od ciebie jak urodziła zdrową córeczke. A sposób na córke jest bardzo prosty -zmienić producenta.Moje córki to Kinga 15 lat Weronika 11lat Nikola 1rok 4 miesiące. Sprawdzalność 100% :wink:

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃

Post autor: leila » 04 mar 2012, 13:14

to moze syna bedziesz kiedys miec?z moich kolezanek doswiadczen wiem ze zaszły w owulacje na syna :roll: do owulacji celibat :roll: kupowały testy owulacyjne
Obrazek
Obrazek

tomek1971
Początkujący ✽✽
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: tomek1971 » 05 mar 2012, 20:40

Za syna robi u nas Weronika bo więcej pociech nie planujemy, zresztą ,,warsztat,,wyniesiony już na strych. :lol:

Awatar użytkownika
julianka
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: julianka » 10 mar 2012, 21:37

a ja mam dwie córeczki i tak sobie myślę, że fajnie byłoby mieć także synka :) :) :) niestety nie wiem jak mój organizm zniósłby kolejną ciążę, bo już przy poprzedniej było mocno średnio :( ale pomarzyć fajnie ;)

Zablokowany

Wróć do „Przebieg Ciąży”