co ciekawego w kinie??

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: lubelskie

Re: co ciekawego w kinie??

Post autor: malapkasia » 05 lut 2013, 19:18

Skyfall - fajne :) tylko jakoś chyba się Craig postarzał... albo mi się wydaje :P a i chyba w poprzednich częściach było więcej efektów hmm... chyba... :)
Pamiętnik pozytywnego myślenia - nie mam, nie mam bladego pojęcia! jakim cudem ten film ma tyle nominacji do oscarów... oglądając go usnełam 4 razy!!!!! nuda... myślałam, że może wnioski jakieś będę mieć ciekawe po tym filmie, ale niet! chodzi sobie facet cały film w worku na śmieci i jak się zdenerwuje niszczy wszystko... nie nie.. nuda... z drugiej strony na Avatarze 3d też usnełam :| hmm :P
Podejrzani zakochani - polska komedia = kicha... wybaczcie ale moim zdaniem Polacy nie mają pojęcia o komediach... tak samo jak Norki itd.. kiedyś w tv oglądałam jakąś Norkową komedie - tak pisało w programie, a nic tam śmiesznego nie było...
a w ogóle to coś napisze, bo mnie gryzie... czy Wy też jesteście zdania, że Polacy beznadziejnie kręcą filmy ? nie dość że ucinają podczas kręcenia pół głowy, to filmy są prawie zawsze ciemne - nie mają pojęcia o odpowiednim oświetleniu? ahh i nagłośnienie.... kit nad kity.... trzeba oglądać bardzo głośno dialogi, bo nie słychać a jak piosenki puszczają to jest bardzo głośno (wczoraj oglądałam film polski na tv w nocy i się rozdrażniałam, bo dialogu nie słyszałam za to muzykę zbyt dobrze) :neutral:
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Post autor: noodle » 05 lut 2013, 19:36

Polecam serdecznie "Django". Byłam tydzień temu i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem! :) Wybieram się teraz na "Drogówkę".

[ Dodano: 05-02-2013 ]
kalka_96 pisze:a czy był ktoś na ,,bejbi blues'' ?
Byłam na tym filmie. Totalna masakra. Nie polecam, słabizna.
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
województwo: dolnośląskie

Post autor: nataliak71 » 05 lut 2013, 19:42

malapkasia pisze:Skyfall - fajne :) tylko jakoś chyba się Craig postarzał...
no co Ty ja sie w nim kocham :zakochany:
i w sumie najbardziej mi sie właśnie ten bond podobał
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:

Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 05 lut 2013, 20:02

Zenobius pisze:Generalnie, oprocz paru naprawde filmow, to jestem tego samego zdania. Wyjatkami wg mnie sa "Chlopaki nie Placza", "Killer", "Dzien Swira".
imo wlaśnie na tych killerach, chłopakach, poranku kojota... się komedie skończyły.

im bardziej próbują iść w ślady zachodnich produkcji tym większa porażka (np. Kac Wawa :E ). A dawne rodzime produkcje, które "kpiły" z sytuacji ze "swojego podwórka", mają się świetnie. Obecne często są mocno oderwane od rzeczywistości. Tam moim zdaniem.

Już o tym, że prawie wszędzie ta sama obsada aktorska. Karolak (prawie) zawsze gra Karolaka, Szyc Szyca, etc.

Ciężko teraz o dobrą polską komedię.

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃

Post autor: malapkasia » 06 lut 2013, 22:28

byłam właśnie na Django... hahaha genialny film :D Tarantula nie zawiodła, dużo krwi, humoru i w ogóle :D aż milo się siedziało prawie 3h :P fajny, fajny :D polecam, serio ! :D
coś ostatnio strasznie kino wspieram :| chyba wyczerpałam roczny przydział statystyczny :D
tom-as, Zenobius, :o nawet się ze mną zgadzacie odnośnie polskich filmów :o NAWET :D no ale co ja poradzę, że są MARNE... :lol:
Tata jeszcze E=mc2 zapomniałeś :P
i chyba warto wspomnieć o Samych swoich, Misiu, Jak rozpętałem.... no i to by było na tyle...... ;)
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
sasaya
Debiutant ✽
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: sasaya » 06 lut 2013, 22:49

Zenobius pisze:
nataliak71 pisze: w sumie najbardziej mi sie właśnie ten bond podobał
A tam, Connery rzadzi! :D

Ale w sumie to wlasnie Craig jest takim nieokrzesanym gosciem, nie jak wylalusiowany Brosnan ;-)
Zenobius każdy Bond jest wyjątkowy, każdy ma COŚ... oczywiście że Connery jest jedyny w swoim rodzaju ale Brosnan nie był zły, zresztą najlepsze są i tak zawsze czarne charaktery (taki Le Chiffre/ Mads Mikkelsen czy Gustav Graves/Toby Stephens) :wink:

co do Skyfall to twórcy puścili oko w kierunku klasycznych Bondów (Aston Martin i Eve Moneypenny mnie rozbroiły), taki prezent na 50 urodziny :roll:
'Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne. '
niby CU a jednak mikroskopowe
Entocort 3 x 3mg, Pentasa 3 x 1g

Awatar użytkownika
subzero
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ

Post autor: subzero » 07 lut 2013, 00:02

malapkasia pisze:Pamiętnik pozytywnego myślenia - nie mam, nie mam bladego pojęcia! jakim cudem ten film ma tyle nominacji do oscarów... oglądając go usnełam 4 razy!!!!!
A mnie się właśnie podobał bardzo, rozbrajały mnie dialogi :D

Nędznicy również super, zwłaszcza śpiewający Borat :mrgreen: ale ja bardzo lubie musicale, więc wiedziałam od razu, że mi się spodoba ten film.

Bejb Blues - może być, szału nie ma, ale obejrzeć można. Patologia. Muzyka fajna :)

Bez wstydu - nie wiem co powiedzieć, miłość między rodzenstwem... nie wiem, nie przemówił do mnie temat kazirodztwa.

Awatar użytkownika
ewa1325
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie
miasto: Koszalin

Post autor: ewa1325 » 07 lut 2013, 11:05

Drogówka- wstrząsający film.
Mam nadzieję że policja taka jednak nie jest.
Be happy

Natalka
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Natalka » 07 lut 2013, 20:46

ewa1325 pisze:Drogówka- wstrząsający film.
Mam nadzieję że policja taka jednak nie jest.
podobno 80 % to prawda :wink:
ja chętnie obejrzę i "Drogówkę" i "Poradnik pozytywnego myślenia".
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: maggie0278 » 09 lut 2013, 19:18

nataliak71 pisze: malapkasia napisał/a:
Skyfall - fajne tylko jakoś chyba się Craig postarzał...

no co Ty ja sie w nim kocham
podzielam Twą miłość natalia71 :wink: im starszy, tym fajniejszy...
noodle pisze:kalka_96 napisał/a:
a czy był ktoś na ,,bejbi blues'' ?

Byłam na tym filmie. Totalna masakra.
a tak mnie moje nastoletnie dziewczę błagało by ją puścić do kina ale nie uległam i nie zgodziłam się . I uważam, że dobrze, na pewno nie jest to film dla 14latków.
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

katarina
Początkujący ✽✽
województwo: opolskie

Post autor: katarina » 11 lut 2013, 19:34

Obejrzałam wczoraj Niemożliwe i uplakalam sie trochę ;), ale fajny-polecam.

katarina
Początkujący ✽✽
województwo: opolskie

Post autor: katarina » 17 lut 2013, 13:54

Bylam w kinie na lowcach czarownic i całkiem fajne:)

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃

Post autor: Patryśka » 18 lut 2013, 09:37

magdalene pisze:Les Miserables, ale przetrwałam pierwsze 15min...
To tez? A chcialam isc :)

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃

Post autor: Patryśka » 18 lut 2013, 09:44

magdalene pisze:Ja się nie potrafię przekonać do musicali.
Ja tez, w tym akurat kusi mnieobsada i poniekad namawianie ze strony drugiej osoby. Boje sie, ze tylko wkurze sie w kinie i bede chciala wyjsc :)

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 18 lut 2013, 11:47

magdalene pisze:Ja się nie potrafię przekonać do musicali.

- dokładnie mam podobnie , a najgorzej trawie z tego klimatu Indyjskie produkcje, jednakże nawet spodobał się mi musical Moulin Rouge z Nicole Kidman i Ewan'em McGregor'em. Wstyd się przyznać ,rozkleiłem się w kinie.... Masakra, dobrze, że było ciemno i byłem ostatnio osobą w rzędzie, próbowałem z całych sił aby tego tylko towarzyszka nie zauważyła...

magdalene pisze: przymierzyłam się do Bitwy pod Wiedniem
Film tragedia, jest totalnym niewypałem , tym bardziej że miał być pro polski a znów daliśmy się usunąć na 2 plan i nie oddano Polsce, Polakom zasłużone honory.
Tak przypisano w filmie prawie całą zasługę mnichowi...
Prawda wyszła na jaw.To nie Sobieski ocalił Wiedeń, lecz zakonnik.ŻENADA!
Okropne sceny niby walk, gra aktorów daje wiele do życzenia, flagi im nie wyszły .Nie byli w stanie zrobić prostych wystrzałów z broni ręcznej
Najśmieszniejsze ,że grę polskich aktorów prawie zmarginalizowano, dziwię się, że zagrali w tej produkcji Jerzy Skolimowski i Daniel Olbrychski.
Polecam zobaczyć (za jakiś czas zapewne będzie emisja w TV) by móc samemu ocenić co zrobiono i jaki to kiepski film.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 12:11 przez Piciu, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”