od?ywki w proszku

wszelkiego rodzaju zapytania o diety, nowości dietetyczne, luźne rozmowy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Red_bull

od?ywki w proszku

Post autor: Red_bull » 23 maja 2005, 20:17

Witam, mam takie pytanie czy od?ywki w w proszku bia?kowo-w?glowodanowe tzw. gainery moga by? przyjmowane normalnie je?li jestem chory na CU, dodam jeszcze ?e mam 19 lat... bardzo zalerzy mi na przybraniu na wadze... gdy jakis miesiac temu wykryto u mnie CU, trafi?em do szpitala i bardzo duuzo schudlem i nie wiem jak mam teraz powrocic chociazby do "normalnej" wagi, choc i tak zawsze mialem niedowage.

Awatar użytkownika
Lawenda
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: od?ywki w proszku

Post autor: Lawenda » 24 maja 2005, 10:20

Doprowad? si? najpierw do stanu u?ywalno?ci :) Z od?ywkami jest tak, ?e maja sporo innych rzeczy podok?adanych. Nie zawsze s? dobrze tolerowane. Zapytaj swolego lekarza o Nutrison - to jest od?ywka bezresztowa mi?dzy innymi dla nas.
Twardym trzeba być nie miętkim...

Ania_Radom
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

przyty?

Post autor: Ania_Radom » 09 cze 2005, 21:59

ja po szpitalu te? by?am bardzo chuda,ale bra?am d?ugo sterydy i po nich mia?am straszny apetyt,w trzy miesi?ce przyty?am siedemna?cie kg.teraz wa?e 67kg ale mam wzrostu 175cm to nie jestem gruba,na szcz??cie ju? nie bior? sterydów bo bym by?a kwadratowa.

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Post autor: inkaska » 10 cze 2005, 08:18

ja biore portagen, no i jest ciut lepiej
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Awatar użytkownika
8monia1
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: 8monia1 » 22 gru 2005, 08:19

A ja nie chce przybrać na wadze, bo ważę za dużo... Po operacji przez rok miałam fajną wagę i byłam bardzo z tego zadowolona....A teraz przez kolejny rok znowu przytyłam :? .... Nie wiem czy powinnam się za siebie wziąć, zeby stracic tych ..... "pare" kilogramów... :roll:
Ja od zawsze byłam pulchniutka....
:) Monika :)
CD
GG 8358179
Obrazek

Pinkuz
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: Pinkuz » 28 sty 2006, 23:05

z mass-gainerow, carbo ani protein nie mozna korzystac. Przynajmniej przed wizyta u lekarza sportowego... ale przede wszystkim musisz uzgodnic to z lekarzem gastrologiem. Ja w trakcie zaostrzenia choroby, bralem bialko serwatkowe... coz moj organizm zle przyjmuje mleko, wiec korzystac musialem z wody, przy rozrabianiu suplementu. Zostalem jednak poinstruowany przez lekarza, ze przy CU mozna brac odzywki, ale jedynie w postaci Aminokwasowej... tzn, ze bierzesz poszczegolne aminokwasy, a nie caly zestaw bialek...

ps. poza tym gainery nic nie dadza, jezeli nie bedziesz trenowal, ani nie bedziesz mial odpowiedniej diety :P to typowe dla kulturystow...

ps. jezeli juz mamy tak sie chwalic, to w ostrym stadium choroby podczas hospitalizacji wazylem 69 kilo, przy 193 cm wzrostu :) wiec tragedia mnie spotkala, szczegolnie, ze moja waga opiewala w granicach 86-90... coz mozna sie zdolowac, szczegolnie, ze wlasnie kulturystyke uprawialem :)

Zablokowany

Wróć do „Dietetyczne Rozmówki”