Strona 1 z 1

Immunomodulin

: 25 mar 2018, 10:01
autor: yogi11
Cześć to mój pierwszy post.
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś stosował ten suplement i jakie miał rezultaty. Nie jestem do końca przekonany czy warto wydawać na niego pieniądze. W końcu to suplement diety a kosztuje niemało.
Z góry dziękuje

Re: Immunomodulin

: 25 mar 2018, 12:31
autor: obyty.z.cu
przy tej cenie i wątpliwym składem, gdzie opisuje czego tam "brakuje", to zwykłe wciskanie kitu.
Cena ma to tylko potwierdzać. Lepiej tę kasę zainwestować w edukację i dobre odżywianie.
Jedna uwaga.- suplementy bierzemy wg konkretnych potrzeb, potwierdzone braki w badaniach.
Inne to zwykłe naciąganie reklamy !! i marketingu, tak to działa, choremu wszystko da się wmówić.
Takie netowe naciąganie "na chorego"

Re: Immunomodulin

: 30 cze 2018, 19:27
autor: Mefi
No właśnie zastanawiam się czy tego nie kupić, bo jedyne co przekona mnie o skuteczności czegokolwiek to recenzje wideo a tutaj są 3 w ciągu pół roku - albo autentyczne albo dobrze spreparowane. Nie przekonuje mnie natomiast:
1) fakt opiniowania po 4-5 miesiącach terapii (mimo że opinie są ostrożne) zamiast np. po 3 latach
2) cena dość chamsko marketingowa: 3 opakowania za 970zł a 12 op. za 1470zł. Fakt, ze jest tam opis terapii DLS ale nie sądzę ze kosztuje to 500zł. Choć z trzeciej strony gdybym opracował jakąś terapię być może też chciałbym na swojej pracy zarobić.
Na pewno nie ufam medycynie konwencjonalnej w 100%, bo większość lekarzy postępuje wg. algorytmu firm farmaceutycznych. Najchętniej bym się zrzucił i podzielił roczną kuracją na pół. Jeśli będzie widać pierwsze efekty to dokupujemy resztę. Kto chętny?:)

Re: Immunomodulin

: 02 lip 2018, 16:10
autor: andrzejslo
Mefi proszę o więcej informacji

post/ edytowany-korzystając z Forum wypowiadasz się tutaj
Anette

Re: Immunomodulin

: 20 paź 2018, 12:31
autor: Fallen
Witam, jak to się mówi, tonący brzytwy się chwyta. Chodzi wam o program dr Marka S. "Detoksykacja, leczenie, stabilizacja" jak rozumiem. Zakupiłem roczny program w nadziei na poprawę, niestety jeszcze nie udało mi sie go zastosować nim dostałem paczkę mój stan zdrowia uległ pogorszeniu i wylądowałem w szpitalu.
Napewno go zastosuje a wynikami/ obserwacjami podzielę się z wami, ale do tego jeszcze upłynie trochę czasu.
Wraz z suplementami/tabletkami ziołowymi otrzymałem dziennik/książkę z opisem co i jak robić, oraz możliwość kontaktu i omówienia badań przez email, w dzienniku są wzory z których należy skorzystać podczas suplementacji, dane do nich otrzymuje się po wysłaniu niezbędnych wyników krwi emailem.
Program jest płatny więc nie będę zdradzał publicznie jego szczegółów, ale najogólniej żecz ujmijąc, oprócz suplementów, najbardziej chodzi w nim o oczyszczenie organizmu z toksyn i pozostanie w tym stanie, oraz zdrowa dieta bez chemi.
W sumie to wszystko można się dowiedzieć w sieci za darmo, płaci się więc za suplementy i możliwość konsultacji(opcja).

U mnie taką podstawą do pójścia w kierunku diety jest książka J.Rubina "Dieta Stwórcy". Byłem na takiej diecie od ponad 6 miesięcy, jednak przechodząc na nią nie byłem już w pełni zdrowy, stan zapalenia utrzymywał się ponad pół roku i wkońcu zdrowie siadło. Nie mówię że dieta jest zła, raczej uważam że to produkty z których przyrządzam potrawy są nafaszerowane chemią, niestety jak można w dzisiejszych czasach pogodzić prace, dom, diete i jeszcze znaleźć produkty bez chemi. To co piszą na półkach sklepowych "organic" to tylko chwyt marketingowy. Mam znajonych którzy pracują w gospodarstwach przetwarzania takiej żywności, jedynie co się zmienia to opakowanie, lub rodzaj wody lub jej brak do płukania produktów przed pakowaniem.
Nie jest nam dane żyć w zdrowych czasach.

Re: Immunomodulin

: 23 paź 2018, 17:10
autor: Ania_2101
Witaj, z wielką chęcią kupię na pół immunomodulin; od dłuższego czasu szukam kogoś, kto by poszedł na coś takiego; wiec jak to zrobimy??

Re: Immunomodulin

: 23 paź 2018, 17:12
autor: Ania_2101
Jestem tu nowa - nie bardzo jeszcze ogarniam; to była wiadomosc do Mefi’ego, bo rozumiem ze poszukujesz kogoś do kupienia na pół immunomodulin’u

Re: Immunomodulin

: 23 paź 2018, 17:21
autor: Ania_2101
Fallen - bardzo Ciebie proszę, jeśli to nie tajemnica to odpowiedz proszę czy ta „dieta” obejmuje też mięso i ryby, czy trzeba to jeść na tym protokole, bo lekarz co to stworzył nie chciał mi udzielić tej Inf-ci a to dla mnie ważne bo ja nie jem tego i nie chciałabym wprowadzać tych produktów do diety; ewentualnie mogłabym suplementowac kwasy omega; z góry bardzo dziękuje za odp.

Re: Immunomodulin

: 07 lis 2018, 09:40
autor: Fallen
Ania_2101 dieta jest rozpisana w tym protokole ale w sposób, który mówi jaką dietę stosował autor. Jak wiadomo każdy jest inny i co jest dobre dla jednego nie musi służyć innemu. Dieta obejmuje także mięsa i ryby, ale nie są niezbędne. Ogólnie chodzi o to by spożywać produkty wolne od pestycydów, konserwantów i (jeśli chodzi o mięsa) antybiotyków itp. Bardzo ważną rolę stawia też na czystość wody.
Ja zakupiłem ten protokół razem z suplementami (Immunomodulin) na rok. Niestety byłem już wtedy na tak poważnym zaostrzeniu że nie obyło się bez leczenia szpitalnego. Po kilku tygodniach ze szpitala wyszedłem krótszy o jelito grube i ze stomią, więc nie ma już czego leczyć Immunomodulinem.
W sumie z 12 opakowań otworzyłem tylko jedno, więc jeśli jest ktoś zainteresowany to odsprzedam w okazyjnej cenie, proszę pisać na priv.

Re: Immunomodulin

: 21 kwie 2020, 16:05
autor: xiperek
Mój mail

xiperek@wp.pl
Proszę napisać żeby mógł kupic