Gry komputerowe i nie tylko

Dział o wszystkim, co dotyczy komputerów i informatyki - pytania, problemy, porady itp... oraz adresy stron ze skryptami, PHP, ASP,Assembler, C/C++, CFML, Delphi, Flash, Java Script, Pascal, Perl, PHP, Programy użytkowe, Python, SQL, Visual Basic, XML....

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Gry komputerowe i nie tylko

Post autor: Behemot(ka) » 06 lis 2007, 12:48

Przez sieć nie gram, bo nie lubię. Taki ze mnie samson. No chyba, że w stare Wormsy. Obrazek Nawiasem mówiąc, czytałam artykuł, w którym profesor, bodajże psychologii, która opisywała, jacy to zboczeńcy z graczy wyrastają

Leki: Sulfasalazyna 2/2/2 Effectin 0/0/1 Depakina 1/0/1 + Kwas foliowy

Stan: Remisja kliniczna i endoskopowa

Nie jestem leniwa, po prostu mam wadliwy system dystrybucji energii.

http://www.venganza.org/

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD

Post autor: Feniks » 06 lis 2007, 13:06

panna-m pisze:No i...Uwaga...World of Warcraft. Nie znoszę MMORPG. Nie bawi mnie latanie z bandą niekoniecznie rozgarniętych i wykonywanie questów - "zabij to i przynieś tamto"
Eeee , nie zgadzam się . Mam już dość długą przygodę z MMORPG na swoimi koncie,z WOW także. Niestety panno-m myślisz stereotypowo , tak jak większość o tego typu grach. Powód jest prosty, założę się ,że nigdy nie grałaś dłużej w ten garunek. Co do Twojego opisu. Nikt nie musi grać z "bandą nierozgarniętych" , oczywiście tacy też się zdarzają(jak wszędzie) , ale to Ty decydujesz z kim będziesz współpracować. Drugi punkt "przynieś to, zabij tamto" - też nietrafione. Tak jest z reguły na początku, żeby poznać mechanizmy gry, potem jeżeli postać jest na odpowiednim poziomie, tylko od fantazji gracza zależy , co będzie miał ochotę robić w świecie MMORPG, opcji jest naprawdę dużo - pure fun.

To tyle mojego wywody w obronie MMORPG. Oczywiście , gry nie są super skomplikowane, tutaj liczy się umiejętność współpracy z innymi. Nie mniej, bardzo polecam, bo zabawa jest często super.

Moimi faworytami odkąd skończyłem 10 lat są jednak cały czas gry przygodowe i chyba im już pozostanę wierny na dobre.

P.S. 8 listopada wychodzi w Polsce Sam'n'Max Season 1 ., kto grał 100 lat temu w tą grę wydaną wówczas przez genialną firmę Lucas Arts (R.I.P.), na pewno wie o czym mówię...

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 06 lis 2007, 13:29

Feniks, Racja, myślę, że posługuję się stereotypowym myśleniem, ponieważ grałam we free trial może dwa dni, ale nie zachwyciła mnie na tyle, by wydawać na nią setki złotych i przełamać stereotyp. WolęcRPG w singleplayerze. A ci małorozgarnięci to mój pech, bo zawsze trafiałam na jakiś "yo, madafaka". Obrazek , czytaj gości mentalnie na poziomie 10 - latka.Ale to było na Hamerykańskim serwerze :lol:

Przygodówki jak najbardziej - ostatnio poluję na Paradise. Syberia była cudna.

Zenobius Zapakują Cię w klatkę i będą obwozić po konferencjach psychologicznych jako końcowy etap ewolucji gracza. Zobaczysz, tak to się skończy ;)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 13:37 przez Behemot(ka), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 06 lis 2007, 13:45

Zenobius pisze:bo skad sie bierze 2reczny miecz u pajaka?
moze szedł go spieniężyć na złom :P

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 06 lis 2007, 13:48

Zenobius pisze:
ja to jeszcze grywalem w Unreal Tournament .... guzo bardziej mi to podchodzilo niz Q3 Arena ... eh.. snajperka i "moooooonster kill" ;-)
Gralem obie, obie lubilem, ale na szybka dynamiczna rozgrywke na 20-30 minut to Quake :-)
Quake 3 rzondzi :D Pamietam kiedys te turnieje w naszej miejscowej kafejce ech to byly czasy :wink:

W Unreala tez troche grywalem, tez mnie wciagal ale nie jak quake 3 :razz:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 06 lis 2007, 13:50

tom-as pisze:Zenobius napisał/a:
bo skad sie bierze 2reczny miecz u pajaka?

moze szedł go spieniężyć na złom
No co Ty Zeno, nie wiesz? Pająk był na pewno wyjątkowo duży, więc kiedyś podczas walki z człowiekiem został mu taki miecz wbity w odwłok i utkwił tam po prostu, człowiek rzecz jasna został zeżarty.

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 06 lis 2007, 13:56

tom-as pisze:moze szedł go spieniężyć na złom :P
:lol:

A zbroja płytowa u goblina :wow: Też tak bywało.

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 06 lis 2007, 14:09

Zenobius pisze:Te male pajaczki w Loch Modan, wielkosci pol mojego krasnoluda?
Nie no ok, nie mam teorii... powiedzmy, że są rzeczy , które nie śniły się waszym filozofom.

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 06 lis 2007, 14:13

I tak jeśli chodzi o dziwne zestawienia rzecz - potwór, to króluje Diablo 2. Miecz oburęczny w roju owadów :P

Już od WoW-a bardziej podoba mi się Guild Wars. No co zrobię? Zatłuczcie mnie młotkiem, ale i tak grania przez sieć nie lubię Obrazek i jak słyszę, że ktoś zasłabł z wycieńczenia, bo tylko w WoW'a grał zamiast jeść, to popadam w zadumę nad losem ludzkości. A ponoć takie przypadki były ;)

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 06 lis 2007, 14:20

Zenobius pisze:Marzy mi sie, zeby ze stworkow wypadaly polprodukty, ludziki powinni robic bron i takie tam itemy :-)
No, u tego ogra jaja, u tamtego goblina kilo mąki, a od piekielnej krowy litr mleka i mamy naleśniki jak się patrzy :]

A tak poza żartami, to wątek "zrób to sam" w Arcanum (bardzo fajny RPG, chociaż babol na babolu, zabugowana straszliwie) bardzo mi się podobał. Niezłe interesy na tym się kręciło i również nie pogardziłabym bardziej rozwiniętym wątkiem ekonomicznym w innych RPG-ach. W NWN 2 jes tegu troszeczkę, jak twierdzę budujesz.

I moje idole z gatunku ekonomiczno - strategicznych - Master of Orion 2 i Galactic Civilisation. Przy tym się nocki zarywało. A po sieci niestety w nic. Tylko tam WoW-a spróbowałam i Guild Wars, bo takie znane.

A STALKER jest naprawdęrewelacyjny pod względem fizyki i realizmu w ogólnie pojętym tego słowa znaczeniu.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 14:26 przez Behemot(ka), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 06 lis 2007, 15:11

Zenobius pisze:Raczej skora, kosci, takie tam :-)
Nie będę się kłócić o te półprodukty, bo jeszcze mnie All Mighty Admin zabananuje Obrazek

Właśnie moja córa grała ze mną w STALKERA, dobrze, że spała w chuście, bo by wyrósł dewiant jak mama... :wink:

Awatar użytkownika
Gwiazdozaur
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Gwiazdozaur » 19 lis 2007, 10:27

ja to grywam ciagle w the frozen throne na battle.net tylko teraz mi sie gdzieś płytka zgubiła i mma przerwę. A tak ogólnie to byłem nawet dobry w NHL(cała seria) sprawdziłem się dopiero przez net w wersje 06 na EASO mogę się przyznać, że nawet wymiatałem :D doszedłem do poziomu All-Star :D
Let's All Get Drunk Tonight & Don't Rock My Boat

"...i mieć uniesioną głowę w świecie gdzie każdy przechodzień może się okazać wrogiem..."

Biorę: Salofalk 500mg [3/0/3],

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: cordo » 19 lis 2007, 22:59

Wiatam,
Mam pytanie. Jakie gry polecacie i dlaczego do grania przez internet ? Ostatni pogrywałem w Call of Duty 2 Multiplayer ale sie coś poknociło i nie chodzi :smutny: :cry: . Koledzy mi mówią że warty zainteresowania jest counter strike. Co o tym myślicie ? Tylko prosze, nie proponujcie takich gier jaki Tibia, o game, metaldamage, chodzi o to zeby w grze była akcja. Główni chodz mi o jakieś fajne strzelanki. Dodaje że mam internet 256. Niezbyt szybki.

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 20 lis 2007, 10:52

CS tak jak napisal shisho - najlepiej sie gra z kolegami po sieci choc mozna sie tez wkrecic w necie :P

Na wolny net polecam Wolfensteina - enemy territory , bardzo wciaga jesli lubisz klimaty wojny swiatowej :)

Ja sam gram w jedi knight 2 : jedi outcast, scena tej gry w Polsce jest na wymarciu aczkolwiek zostalo jeszcze kilka klanow i graczy ktorzy sa "jedna wielka rodzina" i tworza sympatyczny i mily klimacik tej gry . Ale to jak lubisz gwiezdne wojny i masz duzo czasu do cwiczen walk "latarkami".
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 20 lis 2007, 11:19

luke6p pisze:Wiatam,
Mam pytanie. Jakie gry polecacie i dlaczego do grania przez internet ? Ostatni pogrywałem w Call of Duty 2 Multiplayer ale sie coś poknociło i nie chodzi . Koledzy mi mówią że warty zainteresowania jest counter strike. Co o tym myślicie ? Tylko prosze, nie proponujcie takich gier jaki Tibia, o game, metaldamage, chodzi o to zeby w grze była akcja. Główni chodz mi o jakieś fajne strzelanki. Dodaje że mam internet 256. Niezbyt szybki.
Niezbyt szybki internet, WOW odpada, polecam Warcrafta III i mape DOTA.
( basshunter o tym spiewal, jest jednym z graczy)
Mysle ze to cos dla Ciebie, rozgrywki multiplayer, bardzo wielu graczy z calego swiata.
Jak chcesz grac z najlepszymi , musisz byc naprawde dobry a to nie latwo.
Jak lubisz wyzwania :wink:

http://www.dota-league.com/
http://www.inside-dce.de.vu/
http://www.dota-allstars.com/
http://www.mymym.com/en/

Musisz miec Warcrafta III, internet, sciagnieta mape DOTA oraz ventrilo i team speaka :)
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery”