Strona 1 z 1

Pomoc w znalezieniu pracy

: 22 sie 2016, 10:35
autor: SZYKAR
Witam, choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i w związku z tym praca fizyczna mi szkodzi. Niestety posiadam tylko wykształcenie średnie i mam wielki problem ze znalezieniem pracy nie wymagającej dużego wysiłku fizycznego a pozwalającej utrzymać rodzine. Posiadam wiele talentów ale sam sobie już nie radze i dlatego prosze o przysługe. Mieszkam na pograniczu województwa małopolskiego i śląskiego, jeżeli ktoś jest w stanie w jakiś sposób mi pomóc to z góry dziękuje

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 22 sie 2016, 11:09
autor: lorema
SZYKAR, proszę zmień w profilu z niesklasyfikowane NZJ na CU.

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 22 sie 2016, 12:47
autor: cordo
Może zacznij uczyć się programować, coś w ten deseń...

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 22 sie 2016, 15:49
autor: -Ania-
Dopóki jesteś w domu i masz czas zachęcam do wypełniania ankiet. Co prawda czasami około 4zł za 20 minutową ankiete to mało, ale jak się nic nie ma na oku to lepsze niż nic.
Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na pw

Ania

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 22 sie 2016, 21:16
autor: Gosieńka
Jeśli masz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności to łatwiej znaleźć pracę w niektórych korporacjach. Gdybyś mieszkała w Krakowie mogłabym dać namiar na jedną z nich i tam mogłabyś aplikować.

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 24 sie 2016, 16:30
autor: SZYKAR
witajcie, po pierwsze chcialbym podziekować za zainteresowanie i życzliwość, miło wiedzieć że są jeszcze ludzie nie obojętni. Jak narazie nie mam orzeczenia więc raczej odpadają korporacje.

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 24 sie 2016, 18:35
autor: cordo
Możesz spróbować pracy zdalnej, nie wiem forum zarabiam, chociaż uważaj na naciągaczy, możesz też zacząć projektować strony, bazy danych, coś w ten deseń...

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 25 sie 2016, 10:17
autor: SZYKAR
dużo czytałem na temat projektowania stron itd. ale niestety nie mam z tym żadnego doświadczenia a okazało sie że to nie jest takie proste jak mi się na początku wydawało :neutral: Całe życie pracowałem fizycznie i dlatego teraz mam takie problemy. Choruje od około roku i od tego czasu zwiedziłem 4 zakłady pracy, i niestety żaden pracodawca nie był w stanie zrozumieć że musze iść do lekarza lub nie moge dzwigać ciężarów. I w ten oto sposób kolejny raz siedze w wc z piętrzącymi sie rachunkami :roll: Jeżeli ktoś może chociaż polecić gdzie można składać cv to proszę o pw moge sie nawet przeprowadzić :mrgreen: Jeszcze raz wielkie dzieki za zaangażowanie.

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 26 sie 2016, 13:36
autor: Gosieńka
Spróbuj wyrobić sobie orzeczenie o niepełnosprawności. To ułatwi Ci znalezienie pracy. Ja pracuję w korporacji i wykonuję tylko pracę biurową na komputerze i odbieram telefony. Ze względu na to, że mam orzeczenie wszyscy są bardziej wyrozumiali. Ostatnio mam zaostrzenie i musiałam wziąć L4 i źle tego nie odebrali, wręcz przeciwnie chcieli nawet abym dłużej na nim była. Ja nie chciałam tak robić wolałam wziąć urlop po L4. Ale rozmawiałam z moim kierownikiem, że jest taka a nie inna sytuacja i chcą mi iść na rękę i za około 2 tygodnie będę cześć tygodnia pracować zdalnie w domu, a część w biurze aby być na bieżąco z tym co się tam dzieje. Dla mnie fajne rozwiązanie :)

A i jeszcze jedno wiem, że u mnie firma jest bardzo dobrze nastawiona do osób z orzeczeniem. chętnie takie osoby chcą zatrudniać ale musiały by być w Krakowie i tu pracować.

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 30 sie 2016, 10:17
autor: SZYKAR
Dzięki za rade, myślałem o wyrobieniu orzeczenia o niepełnosprawności tylko troche obawiam sie konsekwencji ale doedukuje sie i porozmawiam z lekarzem. Im dłużej zastanawiam sie co robić tym więcej mam wątpliwości i każdy pomysł wydaje sie niemądry. W każdym razie trzeba żyć dalej. :roll:

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 30 sie 2016, 11:42
autor: alate
SZYKAR,
a kto Ci każe pokazywać orzeczenie ? wyrobisz i sam zdecydujesz, czy warto się nim chwalić przed pracodawcą, ja mam od prawie dwóch lat i dotąd w pracy się nie przydało, ale to nie znaczy, że jest mi niepotrzebne

Re: Pomoc w znalezieniu pracy

: 30 sie 2016, 13:25
autor: SZYKAR
Masz racje, jestem początkujący w tym temacie i dopiero sie ucze takze musicie mi wybaczyć:roll: