Motto: Nie marnuj uśmiechu dla samego siebie!

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Re: Motto: Nie marnuj uśmiechu dla samego siebie!

Post autor: Cinimini » 06 kwie 2011, 12:18

Alutka, a Ty jesteś teraz w remisji? Chyba nie..bo coś kojarzę, że pisałaś o przetokach, które Cie męczą... To wiesz tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona, że Ty tryskasz tak dobrym nastawieniem. Brawo.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Alutka86 » 06 kwie 2011, 13:14

Cinimini pisze:Alutka, a Ty jesteś teraz w remisji?
Niestety nie, ale może już niedlugo... :-)

Właśnie dzisiaj rano dzwonił mój gastrolog :) z zapytaniem jak się czuję...
Jest zgoda na biologiczne! W piątej jadę uzgodnić co i jak.. :)
Ta bardzo się cieszę!!!! :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Dostałam takiego powera, że sama nie wiem co mam z sobą zrobić... Może będzie wreszcie super extra zajebiaszczo dobrze :roll: Bo od sterydów to mam tylko masę pryszczy... hihi a aza nie zatykała jeszcze..
Miałam dwa ropnie, ale już się pięknie goją.. Dzięki radom Zenobiusa.. :) Na szczęście były zaraz pod śluzówką.. :roll:

Dziś byłam na 2 rozmowach, 3 odwołana bo coś tam.. :neutral:
1 na pomoc księgowej, to ja od razu się wycofałam jak zobaczyłam w jakim nieładzie księgowa ma papiery.. Aż sama się połapać nie może... :neutral: Praca trwałaby i tak tylko max pół roku. Na czas robienia porządku w tym wszystkim... :lol:

A 2 rozmowa to na spec. ds. finansów i ubezpieczeń. Na umowę agencyjną, fajna tam jest miła atmosfera.. Nawet mam smaka na tą pracę.. Od razu powiedziałam pod koniec mety, że mam CD.. (Albo mnie biorą z gratisem, albo niech żałują co tracą! :lol: ) Nie zamierzam się patyczkować mowie jak jest. Pani menedżer powiedziała, że dla niej to nie ma żadnego problemu. Zważywszy na to, że sama będę mogła robić co chce z czasem.. wiadomo na początku trza się wdrożyć.. W maju będzie szkolenie.. W środę będzie dzwoniła.. Czy chce mnie czy nie.. Nawet by mi to odpowiadało.. Musze jeszcze tylko dokładnie przestudiować za i przeciw umowy agencyjnej... :roll:

I co ja dzisiaj mam zrobić z moją energią? Hmm.. Przydałby się duży kołowrotek jak dla chomika wtedy bym prądy trochę zrobiła.. Bo rowerek raczej odpada... :lol:
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
województwo: śląskie

Post autor: -Ania- » 06 kwie 2011, 14:39

Zajebiaszczo dobrze - świetnie powiedziane :)

Oby sie udało po Twojej myśli

A co robic z energią - hm mozesz upiec ciastka na 1 dzien pracy :mrgreen:
Albo pobiegac ze srajrolką :mrgreen:

ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”