Mam już dość!

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Re: Mam już dość!

Post autor: noodle » 04 paź 2012, 09:49

Ja też mam ostatnio generalnie dość...

Obrazek
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: dariah4 » 04 paź 2012, 11:22

Ja też ostatnio mam jakoś dość, widzę więcej krwi kiedy kiedy się załatwiać, brzuch bardziej boli. Jestem w klasie maturalnej, mam pełno sprawdzianów i powinnam się dużo uczyć, ale ostatnio jakoś w ogóle mi się nie chce. Dodatkowo zbliża mi się kolejny egzamin na prawko, chyba się już kompletnie załamie jeśli nie zdam bo większość moich znajomych już ma prawo jazdy i przykro mi się patrzy kiedy mogą już sobie jeździć. Poza tym jakoś ludzie zaczynają mnie znowu denerwować. Właściwie cały czas mnie trochę denerwują bo chyba jestem jakimś odludkiem, chyba nie umiem przebywać z innymi ludźmi. Nie cierpię kiedy wszyscy pytają czy wszystko u mnie w porządku a ja muszę mówić, że wszystko jest ok bo nie chcę ludzi zanudzać moimi problemami...
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Post autor: noodle » 04 paź 2012, 11:36

Od poniedziałku mnie bolą jelita, dół brzucha, lewy dół, nie wiem o co kaman. Do tego nic mi się nie chce, nie mam siły na nic, czuję się wyssana z sił...
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
Mimi2
Aktywny ✽✽✽
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Mimi2 » 04 paź 2012, 18:49

noodle pisze:Od poniedziałku mnie bolą jelita, dół brzucha, lewy dół, nie wiem o co kaman. Do tego nic mi się nie chce, nie mam siły na nic, czuję się wyssana z sił...
Mam tak samo....

marcin820201
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: marcin820201 » 04 paź 2012, 18:52

Siły szuka się w sobie. Ale warto ponarzekać. To daje ulgę i pozwala się pojawić nowym emocjom, myślom - słowem zebrać nowe siły. Czasem trzeba się po prostu rozkleić... Jak mówi stare chińskie powiedzenie "Dziecko w tobie często płacze. Jeśli chcesz żyć daj dojść mu do głosu" :)
Salofalk 3x1g, Multivitamina High Potency, Witamina D3 7000IU, Omega 3 - 3 g, LDN 4.5 mg, lipolic acid 600 mg, probiotyk. momentami melatonina 1-5 mg.

Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywna i dziecinna - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. (Albert Einstein)

Z czasem zrozumiesz, że 3 rzeczy się liczą: zdrowie, miłość i.... (Obyty z CU)

Maletka
Debiutant ✽
Choroba: IBS
województwo: mazowieckie

Post autor: Maletka » 04 paź 2012, 19:32

domyslam się ze powiedzenie nie martw sie bedzie lepiej nie jest najlepsze w tym momencie.. tym bardziej ze to odchodzi tylko co chwile się pojawia.. życie z bólem jest trudne i nigdy nie da sie do niego przyzwyczaic, ale w takich momentach najlepiej jest znalezc cos co sprawia przyjemnosc.. znalezc miejsce w ktrym problemy przestaja miec znaczenie i oszukac bol... nie myslec o nim - i nie nakrecac sie.. fajnie jest sie wygadac komus porozmawiac wtedy zapominamy o niekonczacej sie fazie napadow... ja życze Wam zebyscie znalezli w sobie tyle spokoju i cierpliwosci abyscie oszukali jelita itp i zeby dane wam bylo chociaz na chwile zycie bez bolu
Deus Done me vi

exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 05 paź 2012, 21:26

marcin820201 pisze:Siły szuka się w sobie. Ale warto ponarzekać. To daje ulgę i pozwala się pojawić nowym emocjom, myślom - słowem zebrać nowe siły. Czasem trzeba się po prostu rozkleić... Jak mówi stare chińskie powiedzenie "Dziecko w tobie często płacze. Jeśli chcesz żyć daj dojść mu do głosu" :)
ano tak!!!

samo zycie jest trudne, ale ważne jest znalezienie proporcji własnego nieszczęscia:)
jak zwykle gadam to samo;-)

[ Dodano: 05-10-2012 ]
marcin820201 pisze:Siły szuka się w sobie. Ale warto ponarzekać. To daje ulgę i pozwala się pojawić nowym emocjom, myślom - słowem zebrać nowe siły. Czasem trzeba się po prostu rozkleić... Jak mówi stare chińskie powiedzenie "Dziecko w tobie często płacze. Jeśli chcesz żyć daj dojść mu do głosu" :)
ano tak!!!

samo zycie jest trudne, ale ważne jest znalezienie proporcji własnego nieszczęscia:)
jak zwykle gadam to samo;-)
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza Psychika”