Ranking najzdrowszych chorych :)

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Re: Ranking najzdrowszych chorych :)

Post autor: cordo » 30 kwie 2013, 10:51

ja miałem diagnozę w 2006 roku, żarłem niemiłosierne dawki encortonu, miałem problemy,

od kiedy zacząłem na powąznie interesować się psychologią, psychiką, filozofią wschodnią, żyć bardziej na chilloucie stan zdrowia znacznie się poprawił, ostatni raz byłem w marcu szpitalu, teraz stolce też nie są wyśmienite ale nic nie zrobię,
obecnie jestem na tych lekach co mam w opisie, jem wszystko, chodzę na siłownię, zacząłem uprawiać boks, jeżdżę na rowerze, spotykam się z dziewczynami, cu nie będzie mną rządzić, ta choroba to stan umysłu, grunt to zaakceptować to i cieszyć się życiem

Awatar użytkownika
Angelo
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie

Re: Ranking najzdrowszych chorych :)

Post autor: Angelo » 20 maja 2013, 22:15

A co tam.. Też się wpiszę :D Choruję od 14 roku życia czyli 12 lat.. Dekadę spędziłem bardziej wegetując niż żyjąc, ostatnie dwa lata to zwrot w życiu o 180 stopni. Wyjechałem sobie za granicę, podszkoliłem język, zrobiłem prawo jazdy na motocykl, samochód - odłożyłem kasę z renciny kupiłem motocykl, paliłem 20 sztuk papierosów dziennie przez 1,5 roku i z dnia na dzień rzuciłem bo przestało mnie to bawić, pije piwo, tańczę, bawię się wśród znajomych, wychodze do kina, na koncerty korzystam z życiu i cieszę się tym co mam :)
Ad maiora natus sum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza Psychika”