Nerwy a nasze choroby!!!

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Gość

Re: Nerwy a nasze choroby!!!

Post autor: Gość » 24 paź 2004, 14:23

WITAM WAS WSZYSTKICH! OBECNIE CZEKAM NA PRZYJECIE MNIE DO SZPITALA W CELU ZROBIENIA MI PASA—U A PO TYM BADANIU CZEKA MNIE KOLEJNA WIZYTA W POZNANIU W CELU PODJECIA KOLEJNYCH KROKÓW W ZWI!ZKU Z MOIM ZWE—ENIEM JELITA. I WIECIE CO MY?LE —E JEDNAK POMIMO TEGO CO OBECNIE SIE DZIEJE JESZCZE WYJDE NA PROST!, CHOROBA WKONCU SKONCZY SIE REMISJ!, ZALICZE SZKOLE, A I Z CZASEM MOJE —YCIE OSOBISTE ZACZNIE SIE ZNOWU UKLADAA CHODZ WIEM —E POTRZEBUJE CZASU —EBY WSZYSTKO SOBIE POUKLADAA WIEM —E DAM RADE I MO—E JESZCZE KIEDY? U?MIECH NA MEJ TWARZY BEDZIE SZCZERY I 100 % A NIE TAK JAK JEST TERAZ! SERDECZNIE WAS WSZYSTKICH POZDRAWIAM OPTYMISTYCZNA AGA :)

agnieszka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie

Post autor: agnieszka » 24 paź 2004, 14:26

WITAM WAS!TEN POWYZSZY ZAZNACZAM OPTYMISTYCZNY POSCIK TO MOJ :)
Gabi

agnieszka
Początkujący ✽✽

Nerwy a nasze choroby

Post autor: agnieszka » 13 gru 2004, 22:21

HMM!MOJ WIELKI POWROT NA TA STRONKE!OSTATNIO NIE MIALAM NA TO CZASU!A TERAZ COZ ZNALAZLAM CHWILKE I POSTANOWILAM NAPISAC MALE CO NIE CO!AKTUALNIE PRZYGOTOWUJE SIE DO ZALICZENIA WARUNKU Z CZYM WIAZE SIE WIELKI STRES BOJE SIE STRASZNIE I NIE WIEM CZY DAM RADE :( OPROCZ TEGO MOJE KLOPOTY Z CHOROBA NASILILY SIE OSTATNIO I OBECNIE SCHUDLAM 10KG NIE MOGE NA SIEBIE JUZ PATRZEC WYGLADAM JAK STRZEP CZLOWIEKA I TAK TEZ SIE CZUJE :cry: NAPRAWDE NIE WIEM JUZ CO ROBIC JEDYNA POZYTYWNA WIADOMOSCIA JAKA OSTATNIO OTRZYMALAM JEST TO ZE JEDNAK NIE MAM ZWEZENIA ALE BOLE BRZUCHA MAM NADAL JESTEM NA STERYDACH AKTUALNIE JEZELI WYNIKI NA TO POZWOLA PONIEWAZ BIORE AZATIOPRYNE ZACZNE SCHODZIC ZE STERYDOW-BOJE SIE JEDNAK ZEBYM ZNOWU NIE ZACZELA CHUDNAC!AKTUALNIE NIBY PRZYTYLAM 3 KG ALE COS NIE WIDZE TEGO PO SOBIE SZCZEGOLNIE GDY BIEGUNKI SIE NASILAJA WRACAM DO WAGI 42 KG ZLE SIE CZUJE JESTEM PRZEMECZONA AKTUALNIE SZUKAM PRACY JUTRO MAM KURS MOZE PRZYJMA MNIE W UBEZPIECZENIACH-OCZYWISCIE CHODZI MI O DODATKOWA PRACE!NIE WIEM CZY DAM RADE POLACZYC JA ZE STUDIAMI - 3ROK , PRACA LICENCJACKA I INNYMI OBOWIAZKAMI Z TYM ZWIAZANYCH! AKTUALNIE MIESZKAM W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ STUDIUJE WYPROWADZIALAM SIE Z DOMU W ZWIAZKU Z NIE NAJLEPSZA SYTUACJA W DOMU- BRAK SLOW, ALE NA SZCZESCIE JUZ SIE COS WYJASNILO! POZA TYM HMM BOJE SIE TEGO ZE NIE WYJDE Z TEGO ZAOSTRZENIA I STANIE SIE COS ZLEGO ... POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH AGA
Gabi

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Crohn mnie zwycieza

Post autor: Shima » 14 gru 2004, 10:51

Zazdroszcze Wam optymizmu -dziewczyny :) .Ja bralam Azatopiryne przez ok 1,5miesi?ca i nastapi3o toksyczne uszkodzenie w?troby.I po zawodach.Ból niesamowity.Poza tym mimo tego ze mam ok10 wypró?nien nie chudne a przy sterydach tyje tak ze staje sie potworem.Ostanio gdy je bralam dobilam do 100kg.Powiedzialam-nigdy wiecej.No ale moze kiedys uda mi sie wyjsc z tego chociaz osobiscie w to nie wierze.Pozdrawiam :D :D :D

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

cron mnie zwycieza

Post autor: Shima » 14 gru 2004, 13:09

A propos wagi-ja nigdy nie nale?a3am do osób szczup3ych.Taka moja uroda.Choruje juz od 6ciu lat.Tylko raz,na pocz?tku choroby,schudlam 20kg.Potem jednak bardzo szybko to nadrobilam.I jak do tej pory nie idzie nic w dó3.Nawet przed operacja resaekcji j.grubego i po niej waga co najwy?ej waha3a sie o 3-4kg.i ntym sposobem gdziekolwiek ide do lekarza -s3ysze:"Pani nie wygl?da na Crohna".No có?-to jest si3a stereotypów.

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Crohn mnie zwycieza

Post autor: Shima » 14 gru 2004, 14:02

O w3a?nie!!!!!osbiscie mia3am taki przypadek.Odwo3a3am sie do s?du od decyzji ZUSu a profesor biegly napisa3 mi:"brak wyniszczenia organizmu".I tym sposobem zosta3am uzdrowiona :lol:

agnieszka
Początkujący ✽✽

Post autor: agnieszka » 25 gru 2004, 14:11

NERWY!AKTUALNIE MAM ICH WIELE POWIEDZIALABYM ZE ZBYT WIELE!A CHOROBA HMM MAM OBECNIE ZAOSTRZENIE I POWIEM SZCZERZEZ ZE BOJE SIE ZE MOGE DLUGO Z NIEGO NIE WYJSC MAM NIE CIEKAWA SYTUACJE I STAD TE NERWY ALE MIMO TO MOZE KIEDYS BEDE MIALA UPRAGNIONA REMISJE ... BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH WESOLYCH SWIAT PA
Gabi

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”