To wszystko przez sterydy!!!!!!!!!!

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Agnieszka2
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Kontakt:

Re: To wszystko przez sterydy!!!!!!!!!!

Post autor: Agnieszka2 » 02 lip 2007, 19:50

ja tez mam ciazowy brzuszek i wszyscy pytaja mnie czy bola mnie zeby-spochnieta twarz
Aga
Przyjazn jest najdelikatniejszym kwiatem, ktory rozwija sie z wzajemnych kontaktow miedzyludzkich. Jezeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie,więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swe paki.

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 02 lip 2007, 20:07

Agnieszka2, czyli podajmy sobie lapki bo ja wygladam jak chomik w ciąży. :mrgreen:

truskaweczka987
Debiutant ✽

Post autor: truskaweczka987 » 02 lip 2007, 21:22

Kasiu ja tez mam taki brzuch, a nawet u mnie te wscipskie babki z osiedla podeszly jakies 2 tygodnie temu i jedna sie pyta "a co ty tak jakos przytyłas......." i patrzyły dziwnie ale od razu wyjasniłam ze to przez sterydy i że nie jestem w ciąży choc nadal sie przyglądaja czy mi brzuch urosnie :) tacy są ludzie ...... wiec nie przejmuj sie że ktos na ciebie patrzy :)

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie

Post autor: goniusia » 02 lip 2007, 22:09

Ja znowu słyszę jak strasznie schudłam i niedługo wszystko będzie ze mnie lecieć.A ja wcale do takich chudzielców nie należę :lol:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Raysha » 03 lip 2007, 08:54

a najgorzej jak się ma taki brzuch znaleźć sobie ubrania :neutral:
ja chce juz wyrzucić te sterydy a one będą jeszcze minimum do września :cry: ...

ESka

Post autor: ESka » 03 lip 2007, 09:48

Mikrusia pisze:ja chce juz wyrzucić te sterydy a one będą jeszcze minimum do września
oj Mikrusiu przynajmniej masz nadzieję, że po odstawieniu sterydów waga spadnie w dół, a ja żadnych sterydów nie biorę a robię się krąglutka. Początek choroby waga spadła mi w dół ze 20 kg no to wymieniłam ciuchy trochę usłyszałam, że anorektyczka jestem, a teraz waga znów w górę no i bluzki ciasnawe się zrobiły ledwo się dopinam (na szczęście narazie tylko bluzki), ale za to ciągle słyszę jak ja dobrze kwitnąco wyglądam. Aż strach pomyśleć co będzie dalej do dawnej wagi jeszcze bardzo dużo mi brakuje, ale nigdy nic nie wiadomo. Ja mam nadzieję na więcej ruchu latem i łudzę się, że to pomoże. Także Mikrusiu do września niedaleko minie to szybko.

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kasia88 » 03 lip 2007, 10:10

Mikrusia pisze:a chce juz wyrzucić te sterydy a one będą jeszcze minimum do września
Pomyśl, że później możesz mieć długą, nawet kiluletnią remisje :-) więc chyba warto się teraz trochę pomęczyć z brzuszkiem?
Zresztą Edyta ma racje, czas Ci szybko minie, zwłaszcza, że to wakacje :mrgreen:
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Graga
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Graga » 03 lip 2007, 19:21

Mój brzuszek chyba także wygląda na ciążowy i to bardzo, bo nawet ginekolog stwierdził, że jestem w ciąży, kiedy u niego byłam z powodu długiego braku miesiączki :neutral: Teraz już jestem po miesiączce, a brzuszek chyba dalej został taki, jak był. Do tego lekarza się już nie wybieram

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Kontakt:

Post autor: ranka » 03 lip 2007, 19:29

bo nawet ginekolog stwierdził, że jestem w ciąży, kiedy u niego byłam z powodu długiego braku miesiączki
bez badania? :neutral:
Obrazek

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 03 lip 2007, 19:55

wlasnie , na jakiej podstawie stwierdzil ze jestes w ciazy , popatrzyl zobaczyl ze brzuchata i uslyszal ze nie masz miesiaczki , ?
a nie zbadal??

Awatar użytkownika
Agnieszka2
Początkujący ✽✽
województwo: podlaskie
Kontakt:

Post autor: Agnieszka2 » 03 lip 2007, 21:22

Niezly numer z tym lekarzem! Mnie tylko znajomi nie poznaja w autobusie czy metrze, tak sie zaokraglilam na buzi
Aga
Przyjazn jest najdelikatniejszym kwiatem, ktory rozwija sie z wzajemnych kontaktow miedzyludzkich. Jezeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie,więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swe paki.

Graga
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Graga » 04 lip 2007, 20:13

Zbadał i coś tam mu się ubzdurało, a za kilka dni dostałam miesiączkę. Myślę, że traktuje po prostu ludzi "taśmowo", bo za dłu go pracuje w tym zawodzie. Przyszła taka młoda z brakiem miesiączki to cóż to może być innego... Najpierw macica wydawała mu się powiększona, później już trochę mniej...no cóż powraca pytanie jak mieć tutaj bezgraniczne zaufanie do lekarzy, test ciążowy się nie mylił

Awatar użytkownika
Kleopatra
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u partnera
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Kleopatra » 10 lip 2007, 22:41

Masz 10 lat jak wnioskuję z Twojego profilu, więc chodzisz do szkoły podstawowej..
Niestety młodzież w tym wieku (żeby nie powiedzieć, dzieci) są dość bezpośrednie i szczere...
Mówią pewne rzeczy bez zastanowienia, nie są do końca świadome że wyrządzają komuś słowami krzywdę..

Gdy byłam w Twoim wieku moi szkolni koledzy też mnie przezywali. Pamiętam że często z tego powodu płakałam...
Czułam się skrzywdzona..bo nic Im nie zrobiłam, a codziennie mi dokuczali.
Nabawiłam się przez Nich także kompleksów...
Jako osoba wrażliwa takie słowa brałam bardzo poważnie...i sądziłam że skoro tak mówią to widocznie taka jestem

Mam dla Ciebie jednak pozytywną wiadomośc...
Wyrosną z tego...
Zapewniam Cię że gdy będziesz miała 18, 19 lat po przezywaniu nie będzie śladu...

Gdy następnym razem ten kolega powie Ci coś przykrego zignoruj Go...udawaj że Go nie słyszysz... Jeśli nie będziesz reagowała to mu się znudzi.
<b>Jestem szczęśliwa</b>
Spełniają się moje marzenia...

<b>Starosta roku!!!</b>
Studentka...pedagogiki o specjalizacji resocjalizacja z profilaktyką społeczną..

Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: cordo » 19 wrz 2007, 23:27

Pamiętam jak ja wróciłem do szkoły to cała klasa mi mówiła że jestem gruby. Nie mogłem już wytrzymać. NAWET NAUCZYCIELE MI DOCINALI ZE W szpitalu mi się za dobrze powodziło. Trudne to były czasy.

ulusiek17
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: ulusiek17 » 20 wrz 2007, 18:32

ciężko jest naparwde.. chyba każdy z nas to przeszedł ale Olgusiu głowa do góry nadejdą te lepsze dni :)
Do CuDaków świat należy ;)

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”