depresja

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Crohn mnie zwycieza.

Post autor: Shima » 02 gru 2004, 14:41

Witajcie!Bardzo dziekuje za odpowiedzi.Jak na razie czarno to wszystko widze.odkad zachorowalam czyli od 6ciu lat nic nie udalo mi sie wskorac.Wiekszosc energi idzie na prace zawodowa na reszte jej juz brakuje.Pozdrawiam.

agnieszka
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie

Re: depresja

Post autor: agnieszka » 24 gru 2004, 12:26

JEZELI CHODZI O TEN TEMAT TO U MNIE WLASCIWIE ZMIENILO SIE TYLK NA GORSZE!AKTUALNIE MA ZAOSTRZENIE CHOROBY SCHUDLAM 10 KG , PRZYTYLAM 3 KG ALE CO Z TEGO JAK MOJE SAMOPOCZUCIE I TAK SIE NIE POPRAWILO A MOGE SPOKOJNIE POWIEDZIEC ZE SIE POGORSZYLO WIEC... HMM NIE WIEM CZY WYJDE Z TEGO ZAOSTRZENIA I CZY WSZYSTKO SIE ULOZY AKTUALNIE SZUKAM PRACY, W SZKOLE MAM EGZAMIN DO TYLU JESTEM OBECNIE NA WARUNKU PRZED SWIETAMI FACET MNIE OBLAL MAM DO NIEGO PRZYJSC PO SWIETACH HMM TE SWIETA BEDA NAJGORSZE W MOIM ZYCIU PONIEWAZ PORAZ PIERWSZY OD 6 LAT NIE BEDE MIALA SIE DO KOGO PRZYTULIC I TO JEST GLOWNY PROBLEM NA DZIEN DZISIEJSZY A RESZTA PROBLEMOW MA ZWIAZEK Z TYM WIEC COZ NIE CHCE MI SIE WOGOLE TYCH SWIAT NIE CZUJE SWIATECZNEJ ATMOSFERY, WSZYSTKO MNIE DENERWUJE WIEM JEDNO ZLE SIE TO MOZE DLA MNIE SKONCZYC... PRZEPLACILAM JUZ TO ZDROWIEM JESTEM WRAKIEM CZLOWIEKA CIEKAWE CO JESZCZE GORSZEGO MOZE MNIE SPOTKAC CHYBA TYLKO SMIERC... :(
Gabi

agnieszka
Początkujący ✽✽

Post autor: agnieszka » 25 gru 2004, 14:07

DZIS KOLEJY BOLESNY DZIEN PELEN LEZ I SMUTKU A PRZECIEZ NIE TAK POWINNY WYGLADAC SWIETA BOZEGO NARODZENIA ... :(
Gabi

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

crohn mnie zwycie?a

Post autor: Shima » 25 gru 2004, 17:14

AGNIESZKO!!!!!Prosze nie za3amuj sie.Napewno bedzie lepiej.Tylko musisz w to mocno wierzyc.A wiara podobno czyni cuda.Nie uleczy cie to prawda ale spojrz jasniej w swoj? przysz3osc.Bol potrafi z3amaa najsilniejszych ale pamietaj ?e on w koncu minie i znów za?wieci dla Ciebie s3oneczko.A co do faceta to najwyra?niej absolutnie nie jest Ciebie wart!!

agnieszka
Początkujący ✽✽

Post autor: agnieszka » 25 gru 2004, 18:30

CIEZKO JEST WIERZYC W COKOLWIEK W TAKIM MOMENCIE NAPRAWDE ODEBRANO MI CHECI DO ZYCIA... :( I JA NIE UIEM WIERZYSZ W TO ZE JESZCZE COS MNIE MOZE SPOTKAC DOBREGO NIE UMIEM JEDNAK DZIEKUJE CI MADZIU ZA SLOWA WSPARCIA ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT OBY BYLY WESELSZE NIZ MOJE ... :(
Gabi

Grzech79
Debiutant ✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Grzech79 » 27 gru 2004, 00:09

Agi! nie umiesz wierzya w to ?e bedzie lepiej to ja ci dam GWARANCJE ?e bedzie kiedy? 3atwiej,l?ej,milej itd.!! A wiem co mówie bo od 8 lat sie mecze i nie zawsze by3o kolorowo. Przetrwaj ten okres i nie zakopuj sie sama do tego do3ka psychiczengo!! tylko postaw sie troche temu choróbsku! Kiepski ze mnie doradca, ale nie do3uj sie tak dziewczyno bo jak to czytam to mnie normalnie ?al sciska za serce, we1 sie w gar?a kole?anko bo zastosujemy terpie wstrz?sow? :) Pozdrowionka!!
GG - 4644691

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

crohn mnie zwycie?a

Post autor: Shima » 27 gru 2004, 16:11

Grzesiu MASZ RACJE!Mam nadzieje ?e twoje s3owa podbuduj? troche Agnieszke.Tak bardzo chcia3abym jej pomóc ale nie wiem jak.
AGNIESZKO!!Trzymaj sie cieplutko.

agnieszka
Początkujący ✽✽

Post autor: agnieszka » 28 gru 2004, 18:21

DZIEKUJE WAM JESTESCIE KOCHANI!!! SZKODA ZE W PRAWDZIWYM ZYCIU NIE JEST TAK KOLOROWO JAK BY SIE CHCIALO!ALE COZ TRZEBA POKONAC WSZYSTKIE SPRZECZNOSCI LOSU TYLKO JAK JAK BRAKUJE SIL? ALE WIECIE COO JA ZNAJDE NA NIE SILY NIE WIEM JESZCZE JAK ALE ZNAJDE NAPEWNO DZIEKUJE WAM BUZIAKI AGA
Gabi

Awatar użytkownika
szefspeed
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: szefspeed » 01 cze 2005, 00:54

Boje sie depresji, rok temu przechodzilem przez to, na szcz??cie szybko mi mine?a. Jednak teraz wraca, boje si? samego siebie, wszytko mi sie wali, szko?a, ?ycie itp. Czy zna ktos jakies leki antydepresyjne bez recepty bo chyba bede musia? zacz?? je bra?. Rok temu kiedy pojawi?a sie depresja mia?em juz nó? na t?tnicy, teraz boje sie ?e zrobie to ze skutkiem wykonalnym. Niech mi ktos pomo?e, b?agam, zaczynam ba? sie samego siebie, swojego umys?u.

Kinga
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Kinga » 01 cze 2005, 05:48

Szefspeed! Pamietaj, ze dobre momenty zawsze wracaja i staraj sie tylko o nich myslec. W tej chwili jest ci cholernie ciezko ale NA PEWNO bedzie dobrze i wlasnie dla tych lepszych, slonecznych dni warto przetrwac zime...
A pierwszym krokiem w tym celu jest pojscie do psychologa- to naprawde ci pomoze i on stwierdzi czy potrzebujesz lekow przewdepresyjnych.
Trzymaj sie :) , pozdrawiam
K

Awatar użytkownika
Lawenda
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Lawenda » 01 cze 2005, 14:40

Szefspeed - nie jeste? sam :) Jak chesz odezwij si? do mnie. Nie daj si?!
Twardym trzeba być nie miętkim...

jacek1

Post autor: jacek1 » 02 cze 2005, 14:10

Mam sposób na do?y - skuteczny: Jedz du?o czekolad,pij dziurawiec lub jego preparaty i najwa?niejsze - du?o ruchu na ?wie?ym powietrzu,du?o ?wicz fizycznie a? b?dziesz tak zm?czony ?e depresja nie b?dzie mia?a dost?pu !!!

Nie sied? w domu lub w ?ó?ku - brak aktywno?ci fizycznej i brak sk?adników - neuroprzeka?ników,hormonów w?a?nie powoduje depresj?.

Jak zaczniesz z ni? walczy? - wygrasz.
Depresja to piku? w porównaniu z rakiem lub aids.
To co odró?nia zwyci?zców od przegranych - to ?e si? nigdy ale przenigdy nie poddaj?.
g?owa do góry - b?dzie dobrze :D

Awatar użytkownika
Lawenda
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Lawenda » 02 cze 2005, 14:22

Czekolady?!? Czekolada nam dobrze nie robi...
Twardym trzeba być nie miętkim...

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU

Post autor: inkaska » 02 cze 2005, 14:33

glowa do gory Szefspeed!!!!!
choc ja sama mam ostatnio mroczne mysli, jakos tak mi oztalo po wyjsciu ze szpitala...ale co zrobic, na mnie dobry wplyw ma moj psiak, spacery z nim, w koncu musze ruszyc sie z domu....
trzymaj sie cieplo!
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Awatar użytkownika
szefspeed
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: szefspeed » 02 cze 2005, 22:08

Wpieprza? czekolady wi?cej nie b?d? bo za duzy mam juz ty?ek, przed choroba wazy?em zaledwie 64 kg a teraz przekraczam 80 i patrzec juz na siebie nie moge. Co do aktywno?ci fizycznej to mam zabronion? na jaki? czas a kiedy? uprawia?em kolarstwo górskie, mia?em je?dzic nawet zawodowo, teraz moge se tylko popatrzec na mój kochany rowerek ja biedak stoi na balkonie :( Z domu wychodzic nie mam gdzie i po co, walczyc juz mam do??, nie daje rady, wole se tabletki powsuwac mo?e jakos przejdzie :x

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”