nie podoba mi się moja sylwetka

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: nie podoba mi się moja sylwetka

Post autor: tom-as » 16 lis 2008, 17:46

gana pisze:patrzymy na siebie i chcemy wygladac dobrze tylko po to aby wam sie podobac!!!
1. co masz na myśli pisząc "dobrze wyglądać"?
2. skąd wiesz co _tak naprawdę_ nam się podoba?

:-)

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 16 lis 2008, 17:53

gana pisze:wiecie co Panowie!!!! robimy to wszystko dla was!! patrzymy na siebie i chcemy wygladac dobrze tylko po to aby wam sie podobac!!! jest takie dobre powiedzenie, gdyby kobieta ubierala sie tylko dla jednego mezczyzny to zajelo by jej to zdecydowanie mniej czasu:) wiec prosze o wiecej wyrozumialosci!!!!:)))))
Nie tyle ważne jest ciało co optymizm, akceptacja i pewność siebie, chociażby w łóżku :)
Na co mi wygląd modelki jak leży jak kłoda...
Piękno kobiety tkwi w jej pewności siebie nic dodać :razz:
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

natalia20
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS

Post autor: natalia20 » 16 lis 2008, 17:54

gana, uwazam ze kobieta powinna podobac sie przede wszystkim samej sobie. Wtedy swoja pewnoscia siebie i kobiecoscia moze powalic niejednego ;) Kobieta powinna dobrze czuc sie w swoim ciele i dbac o siebie DLA SIEBIE, nie dla innych.

gana
Debiutant ✽
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: gana » 16 lis 2008, 18:07

no tak to juz kwestia gustu. jestem bardzo pewno siebie osoba i fakt faktem wiele osob powiedzialo mi ze faceci boja sie takich kobiet jak ja wiec zgodze sie z Zenobiusem! łozko to jedno(i to co sie w nim robi) a drugie to to jak patrzy na nas facet. wiadomo ze, aby "wyladowac" w lozku musi byc pociag fizyczny do drugiej osoby a malo kto lubi otyle panie. wystarczy popatrzec jak facetom oczy sie otwieraja na widok zgrabnej dziewczyny i nie mowcie mi ze to nieprawda. pisze to nie po to aby sie tu uzalac nad soba ale po to aby niektorzy faceci zaczeli trakowac nas inaczej, zaczeli wkladac wiecej uczucia. w sumie to jest stronka dla osob chorych wiec panowie stad zapewne sa wyrozumiali ale swiat poza CU,CD itp jest bardziej brutalny.

Awatar użytkownika
karolka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: karolka » 16 lis 2008, 18:36

wiecie co Panowie!!!! robimy to wszystko dla was!! patrzymy na siebie i chcemy wygladac dobrze tylko po to aby wam sie podobac!!!
gana ja znam tylko jednego faceta ktoremu podobaja sie chude dziewczyny.zdecydowana wiekszosc woli kobiece sylwetki(przynajmniej ci ktorych ja znam :] )

To prawda ze trzeba zaakceptowac siebie,a wtedy malo kto bedzie zwracal uwage na to jak wygladamy.Kobieta ktora podoba sie sama sobie najczesciej jest szczesliwa, a ludzie szczesliwi sa bardzo atrakcyjni.

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 16 lis 2008, 18:36

Gana a co będzie jak urodzisz dziecko i przytyjesz, popękasz jak pomarańcza itp. Facet który jest z Tobą dla twojego wyglądu i Twojej smukłej sylwetki ulotni się jak kamfora :)
Pewność siebie ale nie do przesady , to jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 16 lis 2008, 18:46

To prawda ze trzeba zaakceptowac siebie,a wtedy malo kto bedzie zwracal uwage na to jak wygladamy
i tu pojawia się coś co juz kiedyś na tym forum pisałem.

To jak myślą o tobie inni z dużej mierze zależy od tego jak Ty myślisz o sobie.

Awatar użytkownika
morfi
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: morfi » 16 lis 2008, 19:31

uszatek pisze: Zacytuję moją znajomą : "55 kg LOL tyle waży moja noga" :)
moja noga pewnie tez tyle waży ROTFL ROTFL
Biorę: Pentasa 500mg (2/0/2)-zmniejszona z 6 tabletek od 13.12.08r.; 50mg Azathioprine (2/0/0), Trilac (1/0/0), Biofer (1/0/0), kwas foliowy 15mg (1/0/0), Omega3 (1/0/0)

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”