senność

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
aleksandra_ff
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: senność

Post autor: aleksandra_ff » 23 lis 2010, 20:51

Coralie, myślę, że mgiełkaa, mówi do mnie.
mgiełkaa pisze:Czekanie w takim stanie tylko pogłębia Twoje frustracje i pogarsza stan zdrowia, który jak piszesz wymaga jak najszybciej pomocy lekarza. To, ze ktoś tak miał czy ma podobnie do Ciebie nie poprawi przecież Twojego samopoczucia i nie będzie wytyczną do jakichkolwiek diagnoz, których wirtualnie nie stawia się.
Nie napisałam tego żeby ktoś mi tutaj postawił diagnozę,tym bardziej wirtualną, tylko chciałam się dowiedzieć czy osoby chore na to samo co ja (a jest ich tutaj ogromna ilość) też odczuwały tak skrajne zmęczenie a jeśli tak to jak temu zaradziły i jeśli były, to u lekarza jakiej specjalizacji. Nie pójdę z tym z tym do internisty,bo mimo CD i tak po raz któryś będzie mi wmawiał, że mam anoreksję. I nie czekam na nic w taki stanie, tylko próbuję się dowiedzieć co jest źródłem, że z dnia na dzień jestem tak słaba, że nie mogę się podnieść z łóżka. Wiem o CD zaledwie dwa miesiące i nie wiem, czy ta choroba doprowadza do takiego stanu. I sfrustrowana póki co też nie jestem, po prostu słaba i senna.
Jeśli uważasz, że kobiety to słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę.

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”