Nerwica??

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Nerwica??

Post autor: kasinp » 15 cze 2010, 17:26

Hej, może pomożecie..:(

Problem polega na tym ze muszę sięgnąć po leki tzw. uspokajacze. Niby sie nie denerwuję a jednak , mam jakieś tiki nerwowe i nakręcam się ostatnio z byle powodu , ciśnienie mam zawsze niskie więc nie wiem czy leki są jakieś które uspokajają a jednocześnie nie powodują spadku ciśnienia i senności . Puls mi szaleje bo mam zawsze ponad 90

dethleffs

Re: Nerwica??

Post autor: dethleffs » 15 cze 2010, 17:53

anemia - to tez wysoki puls.
olej to, napij się wina

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 15 cze 2010, 18:08

dzięki , ale anemii chyba nie mam , chociaz ostatnio nie badalam poziomu żelaza, ale morfologia hemoglobina jeszcze nie jest taka marna (cyt. dr ) Doktor powiedziała że tragicznie nie jest ale nerwowo to muszę sobie pomóc , powiedziała ze psycholog to bardzo dobra myśl. W czwartek jadę do AM w Gdansku aby mnie obejrzał chirurg , pod kątem przetoki i juz się nakręcam ze napewno bedzie mnie kroic , bez leków zwariuję , mam jakąś nerwicę lękową , bez leków nie dam rady , wyżywam się na wszystkich wokół.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ

Post autor: ewkunia » 15 cze 2010, 18:18

Kaman, do dr Wojtas na Władysława IV:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

dethleffs

Post autor: dethleffs » 15 cze 2010, 18:21

Twoja ofiary jakis czas, łykną ten szajs jaki im serwujesz, ale do czasu. Potem, jak mowia nasze babcie, zbierzesz burzę. W Rumi jest podobno niezły fachowiec, niedługo podam Ci nazwisko, bo teraz nie wiem. Jak Tobie pomoze, to mi powiedz, to i ja sie wybiorę(ze Cie tak powołam na pierwsza linię ;) ), bo ja w druga stronę, ja sie raczej zamykam - introwersja - ktoś mądry to nazwał.

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 15 cze 2010, 18:29

ewkunia, problem w tym taki ze musze sie dostac z ramienia NFZ bo prywatnie chwilowo nie stać mnie nawet na dodatkowe robienie badań, wiesz a taki Wojtas pewnie pogada i weźmie dolę , ktorej ja chwilowo nie jestem w stanie mu dać , kaske wolałabym przeznaczyć na kupienie leku a nie za gadanie ze mam sie uspokoić.czy policzyc do dziesieciu.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 15 cze 2010, 18:30

CZP na Władysława jest z nfz:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 15 cze 2010, 18:31

a kolejka długa ?? orientujesz się ?? czy trzeba pół roku poczekać na tak zwany "zeszyt"?

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 15 cze 2010, 18:32

Czeka się max miesiąc:)

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 16 cze 2010, 18:18

Jutro jade do AM w Gdansku , zobacze co chirurg mi powie i wtedy dopiero wybuchne, juz mam biegunke na samą myśl , popijam Ensure i staram sie nastawiać pozytywnie , wczoraj wieczorem wzięłam Nervomag i zwalilo mnie z nóg na 12 godzin , wstałam dziś o 10.00 i zastanawiałam się o co kaman

wyrzucilam producenta leku
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 20:23 przez kasinp, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 16 cze 2010, 18:19

O kurtka, też sobie zakupię ;p
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 21:07 przez ewkunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 16 cze 2010, 19:02

kasinp pisze: Nervomag z Herbapolu i zwalilo mnie z nóg na 12 godzin
- wow, powinnas pracowac w reklamie dla Herbapolu :wink: :razz:

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 16 cze 2010, 20:21

sorki zrobilam reklame?? jak tak to nieswiadomie ... ja ostatnio mało myślę a jak już to tylko o swoich przypadłościach..

hrm
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: mazowieckie

Post autor: hrm » 16 cze 2010, 21:06

Jeżeli istotnie masz jakieś formy tików nerwowych lub np niekontrolowane drżenie kończyn (szczególnie rąk) to możesz mieć początki stanów nerwicowych. Unikaj, przynajmniej na początku, pakowania się w leki uspokajające - potem będzie je bardzo ciężko odstawić... Ewentualnie już coś na kształt przysłowiowego Relanium, im delikatniejsze i rzadziej brane tym lepiej. Proponuję herbatę z sokiem, pić powoli, mnie przynajmniej to uspokaja :wink:

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 16 cze 2010, 21:30

kasinp pisze:sorki zrobilam reklame??
- przecież żartowałem :smile: :roll:

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”