Tolerancja, a nietolerancja na forum

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Olimpijka

Tolerancja, a nietolerancja na forum

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 14:40

Przed z banowaniem mojego konta chcialam napisac pare slow odnosnie afery wywolanej przez Zena.
Nikt nie ma prawa narzucac komus przekonan i ja tego nie robie. To, ze mam obrazek, o ktory robia tu afere pewne osoby, nie oznacza, ze kogos tu obrazam. Do nikogo konkretnie nie jest skierowany, ale szuka sie na sile haka, byle bylo po czyjejs mysli.
Wyrazam siebie, bo takie mam przekonanie. Ania406 wyraza siebie, bo ma avek z czarnoskorym dzieckiem. Czy jakis rasista sie czepia?
Ktos ustala tu przyzwoitosc, ja nie jestem przyzwoita wedlug niektorych, ale co to jest przyzwoitosc? Jest moja, jest ichna i nikt nie ma prawa nikogo osadzac i uczyc przyzwoitosci.
I tyle ode mnie.

Olimpijka

Re: Tolerancja, a nietolerancja na forum

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 14:57

Corleone, nie obchodza mnie lewacy, tak jak ich nie obchodza narodowcy. Ja na Anke nie donosze, bo nie jestem konfitura, chociaz nie raz mnie krew zalala. Zalosne.
Afery byly i beda na tym forum ZAWSZE i ja juz przywyklam - Ty tez przywykniesz.

[ Dodano: 18-02-2011 ]
Aha, a Anka na mnie doniosla po napisaniu przeze mnie posta skierowanego do niej :mrgreen: Niektorych boli szczerosc i otwartosc i kochaja sie mscic, ale mnie to nie rusza, bo do konca zostane soba ;)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Post autor: deth » 18 lut 2011, 15:04

To ja tez wyrażę siebie.
nic nie mam do homoseksualistów - a i nie mam im zamiaru odmawiać prawa do miłości. Kazdy człowiek pragnie miłości - każdy o niej marzy - i każdy dąży do jej realizowania. miłość homoseksualistów realizuję sie wsród ludzi tej samej orientacji i nijak nikomu nie szkodzi spoza kręgu homoseksualistów jak i im samym - żeby nie było :P
ale skoro empatia nie wszystkim przemawia do głowy - warto podejść do sprawy zdroworozsądkowo i zastanowić się nad tym, ze homoseksualizm nie jest ujęty w wykazie chorób - zaraz pewnie się ktoś odezwie - ze pod wływem nacisku środowiska - ale nie jest i tyle.
i nie sprowadzajmy homoseksualizmu - jedynie do seksu analnego - nawiasem -a któż z nas go nie uprawiał :P - bo jest to wulgarne - i sprowadza homoseksualistów jedynie do roli dewiantów - a to duże uproszczenie i spłycanie

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 15:24

Zenobius, piszesz glupoty, bo ten obrazek NIE ODNOSI SIE DO TEGO UTWORY. Jak nie wiesz o co chodzi to po prostu sie nie odzywaj :lol:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 18 lut 2011, 15:38

Po co się obnosić swoimi poglądami? Każdy ma swoje poglądy, ale nie każdy musi wiedzieć co sądzisz o homoseksualistach wg mnie.
A co jeśli np. Twoje dziecko o ile go masz, albo kiedyś będziesz miała, będzie homoseksualistą? ;x {pytanie retoryczne}

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 16:42

Mikrusia, mam inne zdanie niz Ty i MAM DO TEGO PRAWO, a moje dzieci na pewno nie beda "inne".
Zeno urzadza sobie teatrzyk na forum - wladza uderza niektorym do glowy. Mam to wszystko gdzies, niech mnie banuje - to tylko swiadczy o nim i jego nietolerancji, do ktorej sam tak sie przypierdziela. Osoby, ktore wybraly go na admina podjely zla decyzje, bo atmosfere tylko pogarsza, a nie od tego jest admin.
Dzieki tym normalnym za mile spedzony czas, z bliskimi jestem w kontakcie, a sprzedawczykow i "nietolerancyjnych inaczej" mam gleboko w d..... :zamknieteoczy:

marcin87
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Post autor: marcin87 » 18 lut 2011, 17:07

Mikrusia pisze:Po co się obnosić swoimi poglądami? Każdy ma swoje poglądy, ale nie każdy musi wiedzieć co sądzisz o homoseksualistach wg mnie.
A co jeśli np. Twoje dziecko o ile go masz, albo kiedyś będziesz miała, będzie homoseksualistą? ;x {pytanie retoryczne}
Problem w tym, że jak ktoś powie że popiera gejów, powinni mieć prawo do "małżeństw" itp. to nikt nie protestuje, ale jak ktoś ma inne zdanie to od razu ataki, że jest nietolerancyjny, agresywny...
Jak Olimpijka dostanie bana to ja też się pożegnam z tym forum.

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 17:24

Jaka prosba? :twisted: Prosby z Twojej strony to nie przypominalo.
Zenobius pisze:
Jestesmy tu aby wspierac sie w chorobie, a nie zeby dyskutowac o homoseksualizmie w polsce i na swiecie.
Ja nie dyskutuje, ale mam obrazek, ktory ni euderza w nikogo z imienia i nazwiska, jest rysunkowy i nie zawiera wulgaryzmow, wiec nie jest obrazliwy. Jakbym miala swastyke to rozumiem, jest niedozwolona.

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 17:33

Zenobius, powiedzialam Ci juz, wiec mozesz mnie zbanowac i nie mas zinnego wyboru, bo na usuniecie obrazka sie nie zgadzam.
A w regulaminie doszukujesz sie na sile i ja to wiem, Ty tez to wiesz, bo sie przypieprzyles juz jakis czas temu do tolerancji jakby to byl jakis nakaz byc tolerancyjnym dla pedalow.
Powiedzialam juz, ze jestem soba i bede do konca i obrazka nie usune.
Koniec.

[ Dodano: 18-02-2011 ]
A nie usune dlatego, ze jestes hipokryta, bo nakazales mi go usunac, bo... i nawet nie poprosiles o czym tu piszesz. W dodatku jako wspanialy admin nazwales mnie homofobem. Sram juz na reszte, nie nadajesz sie i wykorzystujesz swoje funkcje. Zajmij sie technika jak Cie o to prosili i wyluzuj cisnienie w gaciach. A najlepiej to sie poloz.
Zegnam.

marcin87
Początkujący ✽✽

Post autor: marcin87 » 18 lut 2011, 17:38

Zenobius pisze:Uderza w osoby, ktore wiedza o co chodzi.
Ja wiem o co chodzi i mnie nie obraża

marcin87
Początkujący ✽✽

Post autor: marcin87 » 18 lut 2011, 17:48

Zenobius pisze:marcin87 napisał/a:
Ja wiem o co chodzi i mnie nie obraża

Zakladam, ze dlatego, ze sam nie jestes homoseksualista?
Bardzo możliwe
Piszac "pedalow" znow jestes obrazliwa.
E tam "pedał" to piękne polskie słowo, zdrobnienie od "pederasta"- zgodne z Ustawą o języku polskim, w przeciwieństwie od angielskiego "geja"

Awatar użytkownika
przemekg
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: przemekg » 18 lut 2011, 18:56

Zenobius pisze:Piszac "pedalow" znow jestes obrazliwa
wg jednego ze znanych polonistów to słowo nie jest obraźliwe ;)

Ja do Twojego posta "przypieprzylem" sie osobiscie, nie jako mod czy admin.
wg mnie skoro nie jako mod/admin to nie powinieneś odwoływać się do dyskusji mod/admin w dziale tylko dla nich, bo w tym momencie występujesz jako admin.

ogólnie mówiąc tolerancja na tym forum leży, tolerujmy pedałów bo oni protestują, ale nie tolerujmy zdania jednej osoby której zdanie jest inne niż to które się kreuje jako trendy.
a niby tacy tolerancyjni jesteśmy wszyscy, właśnie to widać, idziecie wszyscy tym co kreują media, za tym co jest trendy.

Zenobius mnie uraża Twój avatar, bo wygląda jak pyrka, a jako że blisko czuje się z poznańską pyrą takie przerobienie pyrki mnie uraża, zmień avatar. A to zielone na dole wygląda jak trawka ;)

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lut 2011, 19:09

tola pisze:Twoją "nieprzyzwoitośc" jak sama napisałaś możesz
pokazywać gdzie indziej.
Nieprzyzwoici sa homoseksualisci. Jestes nim? Jesli nie to sie za nich nie udzielaj. Jak sie im nie spodoba to sie odezwa. Sami kuzwa przyzwoici.

Nie ma obrazka, ale jest cytat z Pisma Swietego. Tak wyraze siebie, cytowac Pisma Swietego nikt nie moze mi zabronic.

Nic wiecej do powiedzenia nie mam, a temat laduje w ignorowanych.

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”