Corwin i jego jazda na desce

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Corwin i jego jazda na desce

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 00:33

Kota na tyle źle, ze naprawde patrząc na zachowanie części ludzi mimo ze tylko tutaj do tej pory czytałem i nie udzielałem się - mam ochote stworzyć forum J-elity i oddzielić je od tego forum. Jestem ciekaw po pół roku gdzie będą ludzie - tutaj czy na nowym forum, a mam nieodparte wrazenie ze na nowym forum - w szczególnosci ze w ramach mojej pracy moge jeszcze je wypozycjonować :P
Niezmiennie mówi to, co myśli i czuje. Oczywiście konwencjonalna moralność każe nam być uprzejmymi, ale bycie uprzejmym nie zawsze jest uczciwie. Ceni sobie przede wszystkim prawdę, hipokryzję i nieuczciwość komentując krótkim i treściwym "Wszyscy Kłamią".

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 01:44

Martita składka jest dla Ciebie wykładnikiem? Sorry ale mam swój serwer + domene, wykupienie domeny kolejnej to nie taki wydadek, a o składce po prostu jak to facet zapominam :P

Ale pytanie czy nie narusyzłaś danych osobowych piszac o ewentualnym nie płaceniu składki tutaj. W szczegolnosciz e to podobno NIE jest forum stowarzyszenia. Poza tym chyba nie jestes uprawniona do publicznego podawania takich informacji - moze zabrać za to moda.
Niezmiennie mówi to, co myśli i czuje. Oczywiście konwencjonalna moralność każe nam być uprzejmymi, ale bycie uprzejmym nie zawsze jest uczciwie. Ceni sobie przede wszystkim prawdę, hipokryzję i nieuczciwość komentując krótkim i treściwym "Wszyscy Kłamią".

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 10:50

Marta a spytałaś czemu na desce nie przejechałem? A nie bo po co - pomysł nie umarł tylko się przesunął, ale to co piszesz udowadnia mi że niestety to ta druga strona ma rację, bo atakujesz WSZYSTKICH którzy się wypowiedza i WSZYSTKICH, którzy bronią Ani - a sprawa jest nie o tym. Czytać albo zależy Ci na władzy i stanowisku w stowarzyszeniu, albo po prostu masz w sobie jedynie niechęć do ludzi i rozgoryczenie i zamierzasz wszystkich atakować i oczerniac - tylko ze z takim zachowaniem jeśli nawet uda Ci się "odbicie" zarządu to zniechęcisz do siebie mnóstwo ludzi i z Tobą tez nie będą chcieli współpracować.

A deska miała być w ZESZŁYM ROKU w maju ;) czyli jeszcze niecały rok.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 25 lut 2014, 15:17

martita, czasem nie trzeba rzucać epitetami by obrazić. Jesteś po prostu złośliwa.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 25 lut 2014, 16:00

był taki dowcip o przepraszaniu:
- Jest Pan dobrym człowiekiem :wink:
..ja bardzo Pana przepraszam :razz:

sorki ,to tylko tak mi się nawiązało do ostatnich wpisów.
Znaczy,wszystko zależy jak się to chce przedstawić :oops:
I nic nie sugeruje ,jakby co :smutny: :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 22:43

Torvik pisze:
kota pisze:a jak zwykłego usera poniesie, bo się kłóci z jakimś wyjątkowo upierdliwym użytkownikiem, to jemu warna, tak?
Tylko, że najpierw jest informacja na forum i/lub PW, żeby się uspokoili. Warn jest jak to nie podziała.
sorry nie dostałem zadnej PM ze słowa słowa obraźliwe które sa zagwiazdkowane są traktowane jako bluzgi ... a dostałem za to warna :)

Sam sobie przeczysz.

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 23:01

A skoro są takie "ustalenia" to gdzie można sie z nimi zapoznać ze za bluzgi jest warn od razu i ze gwiazdkowanie nie jest "cenzurą" a wasza "emotka" to już jest cenzura? Bo gdybym wiedział to sam bym sobie emotkę wstawił zamiast gwiazdek.

Może te "procedury" gdzies udostepnicie dla uzytkowników, zeby wiedzieli za co i jakie są kary? Bo jak na raize to wygląda jak państwo w państwie.

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 23:17

Spoko - ale za słowo ku*** niektórzy dostają warna a niektórzy ostrzezenie.

Gdzie jest napisane ze gwiazdkowanie nie jest cenzurą, a wasza emotka jest?

Nie ma napisanego czy kara będzie warn, czy pm z ostrzezeniem.

[ Dodano: 25-02-2014 ]
kota pisze:naprawdę wszyscy jesteście tacy ponad to i chce Wam się bawić w te przepychanki, jak zwykle? Corwin, weź już się uspokój, bo gdyby nie Ty, to by obecnie widniał jeden wątek, a nie pierdyliard innych obracających się wokół ziania ogniem. Jako osoba dorosła i rozumna powinieneś zdać sobie sprawę, że nawet idąc tropem Twoich poglądów kijem Wisły nie zawrócisz, więc z łaski swojej odpuść sobie, bo zachowujesz się już jak siedemnastolatek, a nikomu nie chce się patrzeć, jak robisz tutaj zamieszanie. Twoja ilość postów również ma znaczenie, bo na tym forum nie siedzisz po pierwsze tyle lat, co np. ja czy Torvik, czy Zenobius, Raysha, czy inni, ergo nie masz że tak powiem odpowiedniego obeznania, a po trzecie w tym momencie zachowujesz się jak ci wszyscy, których krytykujesz, a nawet gorzej, bo nie dość, że prowokujesz innych, to w dodatku starasz się dyrygować na forum, w którego życiu nie bierzesz czynnego udziału. Spasuj.

I nie zasłaniaj się branżą odnośnie innych wątków i ich przebiegu, bo to jak wymachiwanie najlepszymi grabkami w piaskownicy. Jak wejdziesz ze mną w polemikę, to zrobisz to na własne ryzyko, bo naprawdę mnie bawi to, co się tu dzieje, a Ty to dodatkowo napędzasz, nie zauważyłeś?

Gdyby nie ja? Poczytaj sobie - nie licząc słów o defekacji to mnie zaczęto atakować offtopikowymi wpisami, które zostały potem przeniesione. To marta wyskoczyła z deską, co miało na cely ewentualne zdyskredytowanie mnie, a przeniesiena wypowiediz o tym, że ktos ma na temat prwa takie same zdanie jak ja tylko dorzucił do tego paragrafy tez nie było chyba niczym nie w temacie a zostało przeniesione.

Tak samo przeniesiono tekst o tym ze patrząc an te kłótnie to bym najchetniej zrobił nowe forum, bo jest tu klótni jak w mordorze.

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Post autor: cordo » 26 lut 2014, 01:02

ale mam bekę z tego wątku :razz:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 27 lut 2014, 14:11

kota pisze:Raysha, czy inni, ergo nie masz że tak powiem odpowiedniego obeznania, a po trzecie w tym momencie zachowujesz się jak ci wszyscy, których krytykujesz, a nawet gorzej, bo nie dość, że prowokujesz innych, to w dodatku starasz się dyrygować na forum, w którego życiu nie bierzesz czynnego udziału. Spasuj.
hm... nie rozumiem?

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 27 lut 2014, 14:15

Raysha, kota napisała ze Corwin nie siedzi na forum tak duzo jak ty czy inni , i nie ma obeznania , tak w wielkim skrócie

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 27 lut 2014, 14:17

kasinp, dziękuje za kulturalne wyjaśnienie, bo nie rozumiałam.

btw. Nie trzeba było być złosliwym Egzi, gdybym rozumiala to bym nie pytała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”