Corwin i prawo

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Corwin i prawo

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 21:13

langusta pisze: Reasumując działania Admina nie wyczerpały znamion jakiegokolwiek przestępstwa bądź wykroczenia.
Czyli jak to padło "domorosły prawnik i pieniacz" Corwin miał taką samą opinię jak Langusta - czy jeśli inni prawnicy tez to potwierdzą to uzyskam od Ciebie Torvik i od amtb przeprosiny?

I pytanie do Zenobiusa od kiedy na forum j-elity słowo :cenzura: jest bluzganiem?

wyciąłem wulgi
Ostatnio zmieniony 25 lut 2014, 21:33 przez Corwin, łącznie zmieniany 1 raz.
Niezmiennie mówi to, co myśli i czuje. Oczywiście konwencjonalna moralność każe nam być uprzejmymi, ale bycie uprzejmym nie zawsze jest uczciwie. Ceni sobie przede wszystkim prawdę, hipokryzję i nieuczciwość komentując krótkim i treściwym "Wszyscy Kłamią".

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 21:37

A co ma ilość postów do tego czy ktos pisze merytorycznie - pracuje w branzy marketingu interaktywnego i wiem ze czyn popełniony przez Anię nie nosił znamion przestepstwa.

A jesli gwiazdkowanie nie jest cenzura to wasza emotka tez za cenzure nie uchodzi może po prostu lepiej skasować słowo.

Napisze bez epitetów - czy naprawde admini przy każdej defekacji pozbywali się kawałków ciała szarego mózgu?
Niezmiennie mówi to, co myśli i czuje. Oczywiście konwencjonalna moralność każe nam być uprzejmymi, ale bycie uprzejmym nie zawsze jest uczciwie. Ceni sobie przede wszystkim prawdę, hipokryzję i nieuczciwość komentując krótkim i treściwym "Wszyscy Kłamią".

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 21:48

Zenobius

1) przy takiej bazie jaką już macie to nic dziwnego ze tak to wygląda
2) Wiesz co to pozycjonowanie i eccomerce? mozna w 2-3h te wyniki bardoz mocno zafałszowac bo to google :P
3) usuń posty merytoryczne generowane przez ludzi którzy tą są przez j-elite to zobaczymy co tutaj zostanie

Nie skupiam sie na ublizaniu, ale jak za takie coś dostaje sie warna to krew zalewa ...

A to co zrobiliscie wobec Ani to pomówienie i straszenie Jej sądami i prokuratura jest śmiesznie - najpierw idzcie do prawnika, a potem rzucajcie takie teksty pod czyimś adresem.

Gdzie by było to forum gdyby nie j-elita?

Sorry ale pozbyliscie się stąd osoby która to wszystko zaczeła i jeszcze atakujecie Jej wypowiedź ... (Mamcia)

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 22:09

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

coś jeszcze mam dodać - z tego co wiem tylko ja sie wypowiadałem na początkuz e ten czyn nie nosi znamion przestępstwa wg tego co wiem na temat wykorzystania bazy danych adresów z forum.

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 22:21

Off-top widzę jestem naprawde sławny skoro juz są 2 moje tematy - corwin i deski i corwin i prawo.

Admini naprawde mnie doceniają. Dziękówa :)

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 22:32

Torvik spoko zmieńcie regulamin - najlepiej za atak na OF pernamentny ban - będziecie mieli idealny porządek na forum i wszyscy się będą z Wami zgadzać.

amtb jeśli źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź i nie była ona atakiem na mnie to przepraszam, ale za to, że zacząłem bronić Ani bo uwazam ze nie popełniła PRZESTĘPSTWA jak to zostało przedstawione i ze mogła dostać np. nagane zamiast zabierania admina usłyszałem ze

1) Jestem nowy to mam sie nie wtrącać
2) Mam za mało postów więc nie moge sie wypowiadać
3) Prze to ze nie zrealizowałęm POMYSŁU który miałem w zeszłym roku nie mogę się wypowiadać.

Oczywiscie wszystkie te argumenty sa konkretne i rzeczowe xD

Zenobius zamiast żyć w symbiozie z j-elitą to jesteście z tego co widzę i słyszę od x czasu w satanie wojny i podgryzania sobie kto bez kogo sobie nie poradzi, kto znaczy więcej i kto jest ważniejszy - sam przeczytałem posty x osób które mają dosć ciagłych kłótni OF ze Stowarzyszeniem i pare osób przez te własnie kłótnie tez przestało się udzielać.

Prawda często lezy pośrodku więc jestem w stanie zrozumieć ze Zarząd może mieć swoje za uszami - ale nie potrafie zrozumieć takiego a nie innego zachowania adminów - bo zarząd jak dla mnie to sie tutaj nie wypowiedział, a admini sobie urzadzili wojenkę.

Przepraszam ale poczułem się jakbyscie byli "Tuskiem", który znajduje sobie wroga sam i się z nim rozprawia zeby potem pokazać jaki ten wróg był zły i groźny i jak to szkodził "forum" bo był z PiSu ... tzn ... z zarzadu ...

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 22:56

Wróćmy do pierwotnego tematu 1) Co do Twoich danych Zenobius to mogłbyś pokazać wartości bezwzględne uzytkowników a nie sma przyrost i uwzględnić dane z lat 2005-2007?

Co do kłótni napisałem na poczatku ze 1) nie popełniono przestępstwa
2) można było udzielic nagany publicznej i tyle - a nie robic egzekucje a jak zostałem potraktowany?

3) Ray "masz postów mniej niż lat wiec poudzielaj się merytorycznie" ect? czyli nabij licznik postów a nie wpierdzielaj sie tutaj.

Awatar użytkownika
Corwin
Początkujący ✽✽

Post autor: Corwin » 25 lut 2014, 23:04

Chętnie - tylko matematyką dojdziemy do prawdy :P

Bo w latach gdzie był tutaj ruchi było duzo postów nic dziwnego, że forum samo sobie generowało ruch po frazach "crohn" itd - samo forum z duża ilością postów zawsze "pozycjonuje" się wyżej niz strony bo jest na nich ruch. Mnie interesuje poczatek tego - zeby zobaczyc czy forumz aczeło sie rozwiajc samo z siebie czy przez j-elite ...

Mimo ze to nieistotne w temacie Ani to chciałbym wiedziec czy forum rozkręcilo się dzieki j-elicie czy na odwrót :)

Zobacyzmy czy mój czy Twoj argumetn będzie inwalidą :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Off Topic”