Wielka rana i opuchlizna

Szeroko rozumiane sprawy związane z miesiączką, jajeczkowaniem.. itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
vvanka
Debiutant ✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Wielka rana i opuchlizna

Post autor: vvanka » 14 mar 2011, 09:02

Mam mały problem, podczas jednej nocy utworzyła mi się ogromna opuchlizna na prawej wardze i rana, która krwawi i ropieje. Jest to bardzo nie przyjemne, boli, ciężko się poruszać bez bólu. Mam to już od wczoraj rana. Robię nasiadówki z kory dębu oraz szałwi i smaruję clotrimazolum. Poradźcie co jeszcze można robic? czy są jakieś leki bez recepty na takie coś. Do ginekologa dzwoniłam właśnie i nie mam co na niego liczyć, gdyż nie ma miejsc na najbliższy miesiąc, a moją sprawę jak opisałam nie uznali za priorytetową, żeby ginekolog mnie dziś zobaczył :smutny: Czy ktoś wogóle wie z czego się takie coś robi? [może z leków?]

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: lubelskie

Re: Wielka rana i opuchlizna

Post autor: malapkasia » 14 mar 2011, 11:16

dziwne.. ja jak dzwoniłam z problemem to udzieliła mi porady przez tel, a ponieważ mało pomogło to kazała podjechać tylko po receptę...
mi kiedyś ginekolog powiedziała, że nasiadówki nie działają tak dobrze jak najzwyczajniej posmarować wacikiem to miejsce naparem... nasiadówki są lepsze dla odbytu <= coś takie powiedziała...
jeśli ropieje to być może będzie potrzeba antybiotyku.. podzwoń po przychodniach, ewentualnie idź prywatnie moim zdaniem nie ma co czekać....
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
vvanka
Debiutant ✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: Wielka rana i opuchlizna

Post autor: vvanka » 15 mar 2011, 11:30

byłam dziś u gina, bo dostałam nad ranem małej temperatury i już w ogóle z bólu nie spałam. Okazało się, że to opryszczka typu B. Temperatura podobno z tym nie związana. Dostałam leki na 2-3 miesięcy leczenia, gdyż to wirus, który lubi powracać, do tego zovirax i ma ponoć przejść. Zobaczymy

dziękuję dziewczynom za pomoc :wink:

Zablokowany

Wróć do „Problemy Kobiece”