Strona 1 z 1

Pytanie do pań- ''rozrzedzony'' okres ;)

: 06 maja 2013, 17:28
autor: tutuum
Drogie Panie,
Czy któraś z Was wie, czy stosowana kilka dni przed okresem aspiryna mogła przyczynić się do tego, że krwawienia są jaśniejsze i bardziej 'rozrzedzone'? Byłam przeziębiona i łykałam nawet po 5 aspiryn dziennie przez jakieś 4 dni, na drugi dzień kiedy już ozdrowiałam dostałam okres i jest właśnie taki dziwny.
Nie wiem czy biec do lekarza, robić jakieś badania, czy raczej się wyciszyć i cieszyć, bo to pierwszy prawie bezbolesny okres w moim życiu ;)

pozwoliłam sobie doprecyzować temat
Egz.

Re: Pytanie do pań- ''rozrzedzony'' okres ;)

: 06 maja 2013, 17:42
autor: tutuum
Good, też czytałam kiedyś coś takiego, tyle że właśnie wryło mi się w pamięć, że to w trakcie okresu nie wolno aspirynki, przed okresem sobie pozwoliłam na taką kurację :3 A że się nie znam na medycynie to nie wiedzialam, czy ta krew od razu się zarzedza czy jak, w takim razie cieszę się, że napisałam i już wszytsko wiem ;))

I przyznaję Wam rację- pocierpiałam też jelitowo przy tej aspirynie :(

Re: Pytanie do pań- ''rozrzedzony'' okres ;)

: 06 maja 2013, 22:34
autor: Natuśka
tutuum, flak Twój chyba niezniszczalny :wow:
Wynik niezły, ale osobiście bym odpuściła aspirynę :neutral: Ale z drugiej strony, jeśli nie szkodzi? Ale może zaszkodzić... :/

Choć powiem, że... ja miałam przepisaną heparynę drobnocząsteczkową na bóle miesiączkowe. Co prawda została ona przepisana przed proktologa i przyznam, że po części działało, ale minusem było to, że nie goiły mi się rany/ranki i te sprawy :neutral:

Re: Pytanie do pań- ''rozrzedzony'' okres ;)

: 06 maja 2013, 23:21
autor: tutuum
Był 1 maja, wszystko w pobliżu zamknięte, ja z gorączką, wzięłam co miałam, nigdy nikt nie mówił mi, że aspiryna jest niewskazana przy chorym jelicie, a przede wszystkim chyba od 12 roku życia każde przeziębienie leczę nią i większych rewelacji nie było. Problemy jelitowe w czasie przeziębienia mama zawsze tłumaczyła mówiąc mi, że jak człowiek jest chory to wszystko mu na raz dokucza ;d
Teraz już wiem i będę pamiętała, żeby zamienić aspirynkę na coś innego ;)