CD a homoseksualizm

Rozmowy, pytania na ten temat.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: CD a homoseksualizm

Post autor: Mamcia » 09 lut 2010, 20:21

Nie wiem, czy ktoś mój edytowała, cz jakiś sprawdzacz go zmienił. Ale z pierwotnego kontekstu wynikało jednoznacznie, że nie orientację tu chodzi.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 09 lut 2010, 21:48

Mamcia pisze:musisz pamiętać, że choroby przenoszone drogą płciową są mogą być groźniejsze nie tylko z powodu uszkodzeń nabłonka, ale również leczenia.
Dlatego polecam szczepienia - warto zainwestować w siebie, no i oczywiście zabezpieczenie, nawet ze stałym partnerem.
ja dodalbym tylko do cytatu powyzej, ze w Twoim przypadku warto by zrobic jeszcze badanie na HCV ,
na to nie ma szczepionki,wiec pozostaje tylko zabezpieczanie sie.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

lubktos
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: lubelskie

Post autor: lubktos » 10 lut 2010, 00:08

Badania mam wszystkie zrobione - mój lekarz prowadzący na zaś ew. leczenia biologicznego prześwietlił mnie od a do z. Nawet na Hiv robili mi test o HCV nie wspominając - na szczęście wszystko ok. :)
Nie ważne kimś się jest, ważne jakim się jest człowiekiem...

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie

Post autor: ita71 » 10 lut 2010, 06:30

lubktos pisze:Nawet na Hiv robili mi test o HCV nie wspominając - na szczęście wszystko ok.
Przed biologicznym to standart,dzieciom też robią te badania :smile:
Nigdy nie mów nigdy...

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ

Post autor: ewkunia » 10 lut 2010, 17:23

Cieszę się,że temat znów skoncentrował się na problemie Kolegi:)

Jak już Niektórzy się wypowiadali, moim zdaniem warto poobserwować swój organizm. Jeżeli jesteś w stałej relacji, Twój Partner też zapewne zrozumie, że czasami możesz zwyczajnie 'bać się' seksu ze względu na chorobę. Czy tu też masz blokadę? Żeby obgadać sprawę z nim właśnie?
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

lubktos
Debiutant ✽

Post autor: lubktos » 10 lut 2010, 17:39

Mój chłopak to rozumie i nie robi mi żadnych problemów. Wie o mojej chorobie i rzeczach które się z nią łączą. Więc w tej kwestii nie ma problemu

Awatar użytkownika
deep navy
Aktywny ✽✽✽
Choroba: osoba zainteresowana

Post autor: deep navy » 10 lut 2010, 18:53

lubktos pisze: Jak nie trudno się domyśleć po temacie jestem gejem
Przemyślałem sprawę i... według mnie Kolega źle zrobił, że się nam tu obnażył ze swej seksualności.
Po co Nam to wiedzieć kto z kim sypia?
Teraz Twoje sprawy/problemy nie będą rozpatrywane przez Nas obiektywnie.
Jednym słowem... zaszufladkowałeś się Kolego.
"Wciąż wierzę w miłość, w pokój, w pozytywne myślenie" J.Lennon

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ

Post autor: ewkunia » 10 lut 2010, 19:18

Proponuję zejść z chłopaka. Uważam,ze wskazanie na orientację miało na celu podkreślenie narażenia wrażliwych części ciała na uszkodzenia. Moze heterycy też często uprawiają seks analny,ale śmiem twierdzić,że jednak homosi przodują. Nie jest łatwo komuś nowemu na forum zapytać o to wprost.
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 10 lut 2010, 19:36

deep navy, nie generalizuj, nikt tu nic takiego nie robi , oprocz ciebie , czyzby ci to przeszkadzało?? to moze napisz z kim ty sypiasz?

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 10 lut 2010, 19:53

deep navy pisze: Teraz Twoje sprawy/problemy nie będą rozpatrywane przez Nas obiektywnie.
Jednym słowem... zaszufladkowałeś się Kolego.
i tu sie z Toba nie zgadzam, wypowiadaj sie w 1 os liczby pojedynczej by unikać sprzeciwu innych osób, w tym mnie.

Ja napewno lubktosa i jego problemów nie będę rozpatrywać z żadnej innej perspektywy, co najwyżej jak będzie miec kiedys przypadkiem problemy w koncowym odcinku jelita grubego to może będę wiązać to z jego życiem seksualnym. Ale to może.
Smutno Ci? A może budyń? :)

marcin87
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: marcin87 » 10 lut 2010, 22:01

Torvik pisze:A niby czemu? I kto to według ciebie "my" - Ty i Twój brzuch
Po prostu deep navy posłużył się pluralis majestatis. Być może jest pochodzenia królewskiego, o czym nam wcześniej nie wspominał.

Nie uważam żeby to był OT. Jest to raczej zapewnienie, że lubktos nie będzie dyskryminowany ani zaszufladkowany przez większość z nas, a więc jak najbardziej jest związane z tematem.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, 22:42 przez marcin87, łącznie zmieniany 1 raz.

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 10 lut 2010, 22:11

Proszę nie robić OT

lubktos
Debiutant ✽

Post autor: lubktos » 10 lut 2010, 23:58

kasinp, z góry przepraszam że dokończę temat ale uważam że mogę bo mnie dotyczy.

W ten sposób rozpocząłem ten temat bo chciałem się dowiedzieć czy poza problemami z odbytem mój styl życia może wpływać na moje zdrowie. Jak podejrzewałem i się tutaj upewniłem moje podejście do choroby poza tą kwestią nie powinno się różni od większości z Was.

A wolałem być szczery niż wymyślać bajki że moja "dziewczyna" ma fantazję erotyczną aby zgwałcić mnie wibratorem lub inne absurdalnie śmieszne historyjki. Wtedy byście nie potraktowali mnie poważnie - powstałby temat pełen śmiechów i chichów.

Koniec OT :)

kasinp
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: kasinp » 11 lut 2010, 00:02

lubktos, to o OT to nie bylo do cibie , poprosilam aby forumowicze nie zaśmiecali twojego wątku w ktorym jasno chodzilo o CD a homoseksualizm , a nie o to o czym byla mowa powyzej , swoj watek kontynuuj jesli tylko chcesz ;)

Awatar użytkownika
ZaMłoda
Debiutant ✽

Post autor: ZaMłoda » 22 sie 2010, 13:22

Ania406 pisze:lubktos, jedyne co w związku z Twoją orientacją może mięć wpływ na CD, to poziom stresu, którego doznajesz - o ile w ogóle :) Tzn - jeśli w związku z orientacją doznajesz np dyskryminacji i pozom stresu Ci wzrasta, to może mieć to wpływ na pojawienie się zaostrzenia. Ale orientacja sama w sobie nie ma z naszymi chorobami nic wspólnego, także nie ma potrzeby informować o tym lekarza.

zgadzam sie, moze byc stres bo boisz sie wyjawić orientacje, masz jakies nieprzyjemnosci, ale sama orientacja nie powoduje choroby :)
zdiagnozowana 26.07.2008r.

ASAMAX 500 2x3, żelazo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”