Przyjazn i nie tylko przez net

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Karaoke
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przyjazn i nie tylko przez net

Post autor: Karaoke » 01 cze 2007, 22:23

exa pisze:teraz kiedy jest tak powszechny dostęp do netu, więcej tego tałatajstwa się nazłaziło.
A najgorzej, że nie wiadomo who is who :!:
Obrazek
Rozlicz PIT z sercem - przekaż 1 % podatku na OPP

Aby nie było gorzej...
...to będzie lepiej...
Podobno ;-)

Obrazek
Podążaj za Pajacykiem...

Obrazek
Wspomóż WOŚP, wspomóż dzieciaki bez focha - 13 I 2019r

ESka

Post autor: ESka » 01 cze 2007, 22:39

exa pisze:i trzeba uważac.....jednakże bac sie trzeba tez z umiarem
Dobrze powiedziane tylko gdzie jest ta granica umiaru. Do pewnego momentu nawet nie pomyślałam, że ktoś może mieć złe zamiary, a teraz niby wierzę w uczciwość ludzi ale chyba już mi brak odwagi zostałam solidnie przestraszona i odrazu doszukuję się złych zamiarów ludzi w necie. No może jedynie na tym forum jakoś tak wydaje mi się że ludzie nie mają złych zamiarów poprostu budzą zaufanie nie wiem dlaczego :wink:

Awatar użytkownika
Karaoke
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Karaoke » 01 cze 2007, 22:57

Edyta83 pisze:odrazu doszukuję się złych zamiarów ludzi w necie
Nie ma takiej potrzeby.
Trzeba tylko zachować czujność, choćby taką jak przypadkowe spotkanie kogoś w ustronnym miejscu. Nawet jeżeli jest to przyjazna osoba, dobrze Ci się z nią rozmawia, może nawet pomoże w czymś, to z pewnością będziesz wiedzieć gdzie jest granica zdrowego rozsądku/bezpieczeństwa. I tak samo tu.
Edyta83 pisze: No może jedynie na tym forum jakoś tak wydaje mi się że ludzie nie mają złych zamiarów poprostu budzą zaufanie nie wiem dlaczego
Jeżeli masz wątpliwości co do kogoś, zawsze możesz poprzez profil sięgnąć do wszystkich postów danej osoby i spokojni przeanalizować.
:idea: Jeszcze szybszym sposobem jest zwrócenie się z pomocą (na priv'ie) do moderatorów, admina. Znaczną część userów znają od podszewki, a część i prywatnie.

Nie popadaj w skrajności :!:
Obrazek
Rozlicz PIT z sercem - przekaż 1 % podatku na OPP

Aby nie było gorzej...
...to będzie lepiej...
Podobno ;-)

Obrazek
Podążaj za Pajacykiem...

Obrazek
Wspomóż WOŚP, wspomóż dzieciaki bez focha - 13 I 2019r

exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 02 cze 2007, 06:49

lepiej doszukiwac się złych niż zostac oszukanym......
gdzie granica?
zachowywac zasadę ograniczonego zaufania.....im bardziej ci "kadzą" tym bardziej bądź czujna.....ale kiedy nie chcą cie zagłaskac, uważnie czytaj co piszą!!, nie lec na spotkanie po 3 godzinach.....ale po paru miesiącach.....predzej czy później wyjdzie szydło z worka.....ale bądż uważna, nie podawaj adresów, nie opowiadaj żadnych szczegołów dotyczących spraw majątkowych....itp...nie dawaj powodu do wykorzystania twej osoby w niecnych celach :wink:

forum jest inne..zawsze możesz sparawdzic kto zacz przyjeżdżajac na zlot :mrgreen:
a powaznie to dużo groxniejsze są czaty tudziez róznej maści komunikatory....
Edyta83 pisze: a teraz niby wierzę w uczciwość ludzi ale
własnie ale....
ja wyznaję właśnie zasade ograniczonego zaufania.........jak na drodze...........wszystko fajnie ale uważac trza :wink:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 02 cze 2007, 19:37

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Ja też jestem bardzo ciekawa :)
A może jakiś oddzielny temacik typu"określanie profilu psychologicznego przez Zenobiuska po sposobie pisania" ;)
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Zablokowany

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”