Rozwody

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Gośka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: Rozwody

Post autor: Gośka » 24 sie 2007, 16:03

Tolu! Rozmawialiśmy z Tobą ostatnio ,przez chwilę na ten temat! Wiem, jest to bardzo przykre. Niestety, nie masz innego wyjścia i musisz się z tym pogodzić. Pamiętaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Myślę, że mimo wszystko dla obojga rodziców będziesz zawsze kochaną córunią bez względu na to czy oni są razem czy nie. Trzymaj się kochana a jak chcesz pogadać to zaproszenie aktualne.

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie

Post autor: goniusia » 24 sie 2007, 16:06

Trzymaj się tolu to naprawdę bardzo przykra sprawa ale jesteś silna i musisz być dzielna :przytul:

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 24 sie 2007, 18:42

Wszystko wróci do jakiejś przyzwoitej normy :flowers: trzeba troszkę czasu :przytul: nie smutaj się bedzie ok :super:

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Feniks » 24 sie 2007, 18:43

To normalne ,że się tak czujesz, bo w końcu posiadasz na pewno wiele wspomnień, ale nie masz na to raczej wpływu i może rzeczywiście okaże się ,że nie będzie ,aż tak źle. Czasem nawet bywa, że ludzie dopiero po tym jak rozstaną się na dobre, orientują się ,że naprawdę się kochają i znowu wracają do siebie, czego Twoim rodzicom życzę :) .

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 24 sie 2007, 18:45

I w końcu ty wyjdziesz moja droga na prostą :)
Główka do góry :)
Nie żałuj sobie lodów :]

Aniijjaa
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: opolskie

Post autor: Aniijjaa » 24 sie 2007, 22:51

tolu rozstania, rozwody to chyba najlepsze rozwiązanie tam, gdzie już nic nie można zrobić. Trzeba mieć niezwykle dużo odwagi i siły aby to zakończyć lub dość siebie nawzajem. Bardzo przykre to jest zwłaszcza dla dzieci bez wględu na to czy mają 10 czy 20 lat. Rodzice zawsze będa Cię kochali. Papiery rozwodowe są tylko papierami. Mimo, że nie będzie tak jak byś chciała ale Twoi rodzice będą przy Tobie, będą osobno ale będą.

Pozdrawiam Cię
Aniijjaa

Awatar użytkownika
Kleopatra
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u partnera
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Kleopatra » 25 sie 2007, 15:07

Przechodziłam to kilka lat temu...I jedno mogę powiedzieć... teraz się z tego cieszę...
Jest mi dobrze tak jak jest,tylko z Mamą...
Nie pamiętam jak było kiedyś...gdy byliśmy wszyscy razem....
Moi rodzice rozwiedli się po 20 latach małżeństwa...miałam wtedy 15 lat...i uważam że to była najlepsza decyzja jaką moja Mama podjęła...
Jeśli ludzie nie są ze sobą szczęśliwi to nie powinno ich się zmuszać do bycia razem na siłę...
Teraz nie jest Ci łatwo ale uwierz mi że to minie...nie zapomnisz...ale będzie lżej...

Po za tym nalezy pamiętać że rozwód to nie jest wielkie nieszczęście..Nadal masz rodziców...zawsze możesz się z Nimi widywac...nie umarli..tylko nie będą już razem mieszkać...ale nadal tak samo Cię Kochają...trzymaj się ciepło..
<b>Jestem szczęśliwa</b>
Spełniają się moje marzenia...

<b>Starosta roku!!!</b>
Studentka...pedagogiki o specjalizacji resocjalizacja z profilaktyką społeczną..

Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: aleksandra12 » 27 sie 2007, 11:08

A nie możesz zamieszkać z Tatą?
Pozdrawiam, Aleksandra

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: aleksandra12 » 27 sie 2007, 17:12

Od Ciebie pewnie nie.. przecież nie rozwodzi się z Tobą. Jesteście ze sobą związani emocjonalnie, więc może Cię nawet potrzebować.

No ale resztę - lokalowo etc. rozumiem.
Pozdrawiam, Aleksandra

Zablokowany

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”