Czy jest szansa??

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Re: Czy jest szansa??

Post autor: exa » 28 maja 2008, 07:05

Justynka, nie mam pojęcia skąd u 20-letniej kobiety dopiero wchodzącej w życie jakieś takie przekonanie, że masz pecha i może nie spotkasz juz ....i łapiesz pierwszą lepszą okazję.....
facetów z odzysku mozesz łapac w moim wieku bedąc, bo wtedy kawaler to rzecz podejrzana.... :wink:
ale mając życie przed sobą.....korzystaj z niego....poznawaj ludzi i miej oczy szeroko otwarte...
pomijam, że smsem, ale wyznanie miłości po 3 h ?........widac facet jest mocno kochliwy :wink:

nie znamy wszystkich szczegółow z jego życia, ale to co napisałaś, na jego korzyśc nie przemawia.........
korzystaj z tego związku, rozwijaj się...skoro jest mądry i wykształcony - masz z czego czerpac.......ale spokojnie, jeśli to TO...to nie zaniknie...

życzę powodzenia
sylwia
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Justynka
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Justynka » 18 wrz 2008, 14:34

Witam ponownie wszystkich. Miałam odezwać się jak poszło z tym Łobuzem więc piszę. Jestem już wolną dziewuszką. :aloha: Doszłam do wniosku że nie warto pchać się w takie coś bo i tak nigdy nie bede tak naprawde najwazniejsza w jego zyciu. Nie latwo bylo zapomniec i mysle ze jeszcze nie zapomnialam do konca ale poki co jestem na dobrej drodze;)Pozdrawiam wszystkich chorowitkow :super:

Justynka
Debiutant ✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Justynka » 18 wrz 2008, 20:28

Dziękuje Żabusia:)Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Linda123 » 19 wrz 2008, 08:02

Justynka gratuluje silnej woli, bo pewnie rozstanie było dla Ciebie bardzo ciężkie. Jeszcze jesteś młodą osóbką i napewno znajdziesz tą swoją połóweczkę. Nieraz czeka się na tą prawdziwą miłośc długie lata :wink: a tych lat przed sobą masz jeszcze wiele.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: doelli » 19 wrz 2008, 10:45

niefajne było,
dobrze, że się skończyło,