zwiazek

czyli o problemach damsko-męskich, o przyjaźni w różnych odcieniach, a także o rodzinie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: zwiazek

Post autor: ranka » 14 cze 2006, 22:28

ale nie musi go rzucac ,tylko byc moze powinna go "przekrecic"o 360 stopni :!: :!: :!:
moze sie uda :grin:
trzymam kciuki :cool:
Obrazek

Tomy
Doświadczony ❃
województwo: śląskie

Post autor: Tomy » 14 cze 2006, 23:15

Ranka jeżeli przekręcić o 360 stopni, to znaczy że w to samo miejsce :wink:

Nie musi go rzucać, ale powinna pogonić gdzie pieprz rośnie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 15 cze 2006, 00:33

Rany...mam nadzieje ze lederka pogoni swojego faceta gdzie pieprz rosnie!!
takie typy sa niereformowalne!!!
Coz wart jest facet ktory swoja kobiete traktuje jak"blondynke",ktory jej cierpienie i bol sprowadza do grubianskich zartow??!! :?: :!:
i chyba nie ma co liczyc ze pozniej bedzie lepiej..bo lata beda mijaly..obowiazkow bedzie przybywalo...a choroba nie zniknie i nie raz brak sil uniemozliwi zrobienie tago lub owego...a wtedy co??Awantura bedzie gonila awanture.
moze jestem za bardzo krytyczna ale....samo życie :???:
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Feniks » 15 cze 2006, 00:56

Lederka nie ma wyjścia , wesprzemy ją duchowo , a Ona kopnie chłopaka w rzyć i po problemie ;) . Bo ja też uważam, przynajmniej po tym co przeczytałem, że ten panicz nie jest jej wart.

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shima » 15 cze 2006, 00:59

Jasne ze wesprzemy...tylko...obawiam sie ze nie tak prosto bedzie zadać tego kopniaka.
Łatwo nam mowic bo jestesmy"widzami"...a rzeczywistosc...zreszta co ja bede mówić.
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Kontakt:

Post autor: ranka » 15 cze 2006, 01:21

co to znaczy jak blondynke???
ja nią jestem :cool: :cool:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shima » 15 cze 2006, 19:17

Jejku...Ranka...ja tez naturalne mam blond(ciemny)tyle ze z duza domieszka siwych dlatego nikt juz nie pamieta jaki naprawde mam kolor wlosow :cool:
A chodzilo mi..no przeciez wiesz o co mi chodzilo :cool: :grin:

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Kontakt:

Post autor: ranka » 15 cze 2006, 19:20

oj wiem wiem :cool:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 20 cze 2006, 11:02

ZROBILAM TO!!!Cierpie jak diabli,brzucho boli i te wszystkie atrakcje zeiazane z nadmiernymi emocjami...uhhh...czuje sie tak podle..ale pozytywne jest to,ze rozstalismy sie w zgodzie,bez klotni i scen..powiedzial,ze mnie kocha i nie chce tego,ale jesli ma byc zrodlem moich stresow i smutkow to odejdzie pokornie-wreszcie madrze gadal..jego ojciec tez taki jest-krytyczny i wymagajacy wobec siebie,bliskich-swiata-on ma to po nim,nie zmienie tego,a po za tym,coz jest b.dobrym czlowiekiem i dlatego nie jestem do konca pewna slusznisci swojej decyzji...czas pokaze,moze naucze sie bez niego zyc...a moze los podaruje mi kogos zupelnie innego,przeznaczonego wlasnie mi...kurcze to jak kiepska telenowela...dzieki za wszystkie odzewy...

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: manka » 20 cze 2006, 12:11

czas pokarze czy to byla dobra dezyzja. ale mysle ze lepiej teraz troche pocierpiec (kazde rozstanie boli) niz potem sie rozwodzic, albo nie daj Boze meczyc sie cale zycie. :smutny:
napewno wszystko sie ulozy i bedzie ok, tez cos takiego kiedys przezylam,wylalam moze lez ale wyszlo mi to na dobre. :)
RAZ JEST DOBRZE RAZ JEST ŹLE ALE ZAWSZE JEST JAKOŚ ;)

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 20 cze 2006, 14:45

No i wszytko jasne. To teraz jesteś wolna - ciesz się dziewczyno , bo płakać to chyba bez sensu, skoro już po sprawie :wink:

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 21 cze 2006, 09:45

niby tak,ale przez to wszystko moj crohn sie odezwal,takie bole wczoraj mialam...uhh..a dopiero 2 tyg.temu wypuscili mnie"podrasowana"ze szpitala i co znow to samo...ale jak tu sie nie denerwowac,nie przezywac.Tym bardziej,ze teraz zostalam w Wawie sama w czterech scianach i wiadomo-mysle,mysle...jestem z Lodzi i nawet nie mam tu znajomych,zeby sie gdzies wyrwac...no to tak siedze patrze na nasze lozko,spie pod nasza posciela,podlewam nasze kwiatki...
Ostatnio zmieniony 21 cze 2006, 10:04 przez Cinimini, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreska29
Początkujący ✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: kreska29 » 21 cze 2006, 10:07

Wczoraj chciałam Ci napisać iz jesteś super odważna baba i ....spuściłam z tonu bo podświadomie wiedziałam że we wnętrzu przeżywasz ogromnie...wiem doskonale jak to jest...czas leczy rany, ale nie ukrywam iż o tym co było....o tym jak było i.t.d raczej nie zapomnisz tak na amen....czas leczy rany, ale i idealizuje nam to co było...Jestem z Tobą !!!
Trzymaj się ciepło..... : :wink:
Pozdrawiam !!
kasia

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 21 cze 2006, 10:21

jak na razie to odnawia mojego wrzoda na esicy :cry: ...ach ten czas...zeby tak go przyspieszyc...jestem teraz w pracy w kawiarni i mam bole,klienci wchodza,a ja"kipie"...i biegiem do kibelka...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Natanael
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Natanael » 21 cze 2006, 14:10

Rany ludziska!!!
Przecież nie jesteś sama, z tego forum ok 100 osó jest z wawy. Naprawde masz nas tu doużo. Ja wypadam z Wawy jakoś 23 (mam sporo problemów z biegunką) więc jakoś teraz jest mało możliwości aby sie spodkać ale zawsze moża sie umawiać :]
22 lata - CU
...Ufać Bogu to wszystko co nam zostało...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miłość, Przyjaźń, Rodzina”