Higieniczna Nakładka Sedesowa

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Maniako
Debiutant ✽
Choroba: CD

Higieniczna Nakładka Sedesowa

Post autor: Maniako » 08 sty 2007, 15:01

witam znalazlem takie cos na allegro i pomyslalem ze moze sie przydac :

http://allegro.pl/item154893891_higieni ... _2_zl.html

[ Komentarz dodany przez: tom-as: 08-01-2007 ]
Zgodnie z obowiązującymi zasadami netykiety poprawiłem Temat jak i Opis Tematu... był one napisane wielkimi literami
Ostatnio zmieniony 08 sty 2007, 16:14 przez Maniako, łącznie zmieniany 2 razy.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Higieniczna Nakładka Sedesowa

Post autor: Mamcia » 08 sty 2007, 16:12

Ja nosiłam takie w torebce, kiedy Panna była mniejsza - pakowane po jednej. Polecam, bo wykładanie dziecku deski papierem, albo jej dezynfekcja (wilgotne chusteczki przeciwbakteryjne wymaga więcej czasu. W krajach cywilizowanych w wielu toaletach wiszą takie w paczkach po kilkaset w toaletach i każdy sobie odrywa i wyciąga po sztuce. W Polsce są takie w niektórych hotelach
Mamcia
Ostatnio zmieniony 08 sty 2007, 20:54 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 27 kwie 2007, 20:37

Pamietam,ze jakies 5 lat temu jak jeszcze nie bylam swiadoma niespodzianki jaka mam w sobie,jechalam do Hiszpani. Robilam zakupy i w rece wpadly mi wlasnie takie nakladki,pomyslalam"hmmm moze sie przydac na obczyznie".Niestety od tamtej pory nie moge ich nigdzie znalezc...

Jak mieszkalam w akademiku to dziewczyny nie chcialy zrzucac sie ze mna na papier :lol: Wiadomo,studenckie zycie,wszystko najtansze na zasadzie"duzo-tanio-tesco"a ja jeden wypad do wc i pol rolki"do du*y". Do tego marudzilam abysmy kupowaly ten"lepszy"miekki...wiadomo przy takiej czestotliwosci-boli dupka.Doszlo do tego,ze dziewczyny sie zbuntowaly,ale i tu znalazlysmy wyjscie....kradlysmy papier z domu kultury :razz: taki duze,hurtowe rolki...i wtedy juz uzywalam sobie do woli :wink:
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Izunia » 16 maja 2007, 21:38

Ja też używam je już od 7 lat, czyli od kiedy je tylko zobaczyłam w drogerii. Bardzo ważne jest też to, że można je wrzucić do toalety i jej nie zapychają

Zablokowany

Wróć do „Inne”