Pilne sprawy

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Dudi
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono

Pilne sprawy

Post autor: Dudi » 21 mar 2007, 09:52

Pomocy!!! Proszę o pomoc!!! Potrzebne mi informacje na temat (niestety) ofiar śmiertelnych Schoenleina-Henocha (pilnie- niestety)??!! Ponadto czy choroba ta może kogoś w wieku 59 lat wykończyc w ciągu 3 lub 4 miesięcy, w trakcie opieki szpitalnej??? Czy ktoś mi odpowie??? Błagam. O Leśniowskiego-Crohna też pytam.

Dzięki, ale dręczy mnie ta ciekawośc i szukam usprawiedliwienia dla Rodziny i lekarzy. Wśród Was są osoby, które są mi w stanie odpowiedziec. Ciekaw jestem czy te choroby to następstwo cywilizacji, czy genów, czy jedno i drugie, albo jeszcze coś innego???

A-ha, mam jeszcze jedno pytanie o statystyki. statystyki zgonów z podaniem przyczyn, lub statystyki medyczne, czy coś w tym stylu. Może ktoś, kiedyś czegoś takiego szukał lub zetknął sie z tym w Necie.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 21:26 przez Dudi, łącznie zmieniany 3 razy.
Dudi

Misia

Re: Pilne sprawy

Post autor: Misia » 21 mar 2007, 10:05

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Dudi
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: Dudi » 21 mar 2007, 10:18

Misia
Dzięki za refleks i pomoc. Wiesz Tata miał wszystko o czum pisałaś. Tylko lekarze raz diagnozowali Crohna, a raz Henocha. Ale wiek raczej wskazywaby na Henocha. Nie wiem czekamy na sekcję. Może dowiemy się czegoś więcej. organizm ludzki jest nie do końca odgadniony. To wieczna Boska tajemnica.

Wiem jedno objawy są bardzo zbliżone. Dzięki też za mądre cytaty.

Sorki, że się tak uczepiłem. Ostatnia sprawa, czy w przypadku Crohna też tak może byc jak pisałaś??

Wiem ze temat nieprzyjemny, ale mimo wszystko ladnie prosze o nie pisanie wielu postow pod soba, tylko edycje poprzedniego - opcja edytuj znajduje sie w gornym prawym rogu Twojego posta, Zenobius
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 22:01 przez Dudi, łącznie zmieniany 2 razy.
Dudi

Misia

Post autor: Misia » 21 mar 2007, 10:29

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 21 mar 2007, 14:06

Misia dobrze radzi,poczekaj na wyniki sekcji.Nie ma sensu szukanie na sile chorob.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Inne”