Wróżki, Tarot, przepowiednie, Horoskop itp.

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
dawidzradomia
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Wróżki, Tarot, przepowiednie, Horoskop itp.

Post autor: dawidzradomia » 30 sie 2007, 18:41

Witam
hmm nie wiem czy w dobry miejscu to umieściłem jak w złym to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu

Mam pytanko czy wierzycie w takie wróżki, taroty, przepowiednie , horoskop itp.? Czy Sprawdziło sie coś komu ? Ja osobiście nie wierze w takie rzeczy jak astrologia, tarot itp. -nie mogę sobie wyobrazić aby na przykład jakiś układ gwiazd itp. mógł mieć wpływ na nasze życie, nasze zdarzenia itp.Według mnie te wszystkie wróżenia, Horoskopy w gazetkach itp. to tylko tzw. Bzdety - oczywiście szanuje ludzi którzy w to wierzą -Moja siostra pamiętam kiedyś to czytała :wink:
Ciekaw jestem waszych opinii
Pozdrawiam :wink:
Pomocy

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Re: Wróżki, Tarot, przepowiednie, Horoskop itp.

Post autor: Patryśka » 30 sie 2007, 18:45

Ja w to nie wierze..Gdybym przeczytala np gdzies, ze za tydzien umre, nie przejelabym sie, aczkolwiek czasem czytam tak dla zartow :) I nigdy mi sie nic nie sprawdzilo :)

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 30 sie 2007, 18:51

Whoroskopy i inne takie tego typu rzeczy nie wierze.Bylam kiedys u wrozki,postawila kabałe i nic sie nie sprawdzilo.
poza tym slyszalam kiedys ze horoskopy do gazet ukladaja redaktorzy a nie jakies tam wrozki.wiec to bzdura.
wydaje mi sie ze kazda wrozba i tak podlega naszej woli.jesli chcemy zeby sie spelnila to sie spelni.
Obrazek

Aniijjaa
Początkujący ✽✽
województwo: opolskie

Post autor: Aniijjaa » 30 sie 2007, 19:04

Nie wierze :roll:
był taki okres w moim życiu kiedy bawiłam sie sama tarotem (powiedzmy, że była to zabawa :wink: ) i moje zdanie jest takie, że jest on tak sprytnie interpretowany, że cokolwiek ułoży się to w większych przypadkach sprawdza się a to za sprawą, że większość tego dotyczy każdego człowieka i w większości są to uczucia, praca i inne bajery. Czasem wychodzi rzeczywiście "kabana" ale czasem można trafić.
Byli też tacy, którzy mnie ostrzagali przed tego typu zabawą :razz:
Dałam sobie spokój z tarotem :roll:
Aniijjaa

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 30 sie 2007, 21:09

Ja nie wierzę, czytam dla zabawy :) Ponieważ jestem z 23 września i różne gazety przypisują ta date do róznych znaków (panny bądź wagi) tak więc z obydwu wybieram sobie to co mi pasuje i potem wszystkim się chwalę :)
Moja siostra kiedys była u wróżki która przepowiedziała Jej ,że nie może po zmroku jeżdzić z osobą niepełnoletnią (ja miałam wtedy 17 lat) , wkręciła sobie, że spowoduje wypadek, albo samochód wybuchnie. Nie musze mówić jaka awantura była jak zadzowniłam by przyjechała po mnie gdy 40 km od domu uciekł mi ostatni autobus:) Wróżka powiedziała Jej ,że może jechać z taką osobą ale musi byc jeszcze inna osoba. Wzieła wieć matkę i ruszyła mi na ratunek. Pewnie gdyby jechała sama tak by się nakręciła, że podświadomie spowodowałaby jakaś stłuczkę.
Ostatnia sprawa to taka, kiedy dla żartów poszłam z kumpelą do pseudowrózki, na czym to polegało. Na dobrym psychologicznym podejściu. Rzucała jakieś hasło a kumpela coś o sobie dopowiedziała. Po chwili wrózka z tego co się dowiedziała ułożyła ładną bajeczkę. Powiedziała też kumpeli, że jej chłopak ja zdradza, a jest średniego wrostu brunetem :) Kumpela się wkręciła, a ja przez całą droge ddo domu udawadniałam kumpeli, ze 3/4 facetów którzy nas mijaja to bruneci więc i tu się wrózka nie popisała :)

Troszkę pewnie zagmatwałąm, ale mam nadzieje, ze udowodniłam iż w wróżki nie wierze :razz:
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Agikkus
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Agikkus » 30 sie 2007, 21:49

Nie, nie wierze...jednakze wierze, ze w to, ze jezeli wrozka czy ktokolwiek nagada komus jakis glupot to czlowiek i tak nieswiadomie czy podswiadomie do tego dazy...wiec nigdy nie poszlam, nie pojde i nie wierze

Awatar użytkownika
fairy
Początkujący ✽✽
województwo: lubelskie

Post autor: fairy » 31 sie 2007, 00:44

nie czytuje horoskopow, nie chodze do wrozek ale nie upieram sie, ze nie ma osob ktore maja dar jasnowidzenia. pewnie wiekszosc tych wszystkich wrozek to oszustwo ale dopuszczam taka ewentualnosc, czesto w policji korzysta sie z uslug jasnowidzow-rowniez zdarzaja sie rozni :)
Hello, I know there's someone out there who can understand
And who's feeling the same way as me ...

lucypah
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: lucypah » 31 sie 2007, 07:28

ja tam w takie rzeczy nie wierze, ale kiedys czytywalem i sprawdzalo sie od czasu do czasu, zreszta, ja miewam przeczucia, ktore sie zawsze sprawdzaja( zregoly zle)
Zenobius pisze:Ja przestalem czytac, jak sie dowiedzialem, ze musze isc do ginekologa
hehe, bo Ty to moze w jakiejs damskiej gazecie wyczytales :lol: , jak tak to sie nie dziwie, bo oni tam pewnie tylko do kobiet kieruja przepowiednie :wink:

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 31 sie 2007, 07:43

Torvik pisze:dawidzradomia napisał/a:
Mam pytanko czy wierzycie w takie wróżki, taroty, przepowiednie , horoskop itp.?

Nie.
Też nie wierzę, ale czytam dla jaj ;]

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: aleksandra12 » 31 sie 2007, 08:29

Raz byłam u wróżki, na Andrzejkach. Śmiesznie było ale się nie sprawdziło.

Czasami dla poprawy nastroju stawiam sobie tarota na onecie, bo mi się karty tarotowe podobają. Oczywiście wychodzą mi z tego same wspaniałości :)
Pozdrawiam, Aleksandra

Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie

Post autor: goniusia » 31 sie 2007, 11:17

fairy pisze:nie czytuje horoskopow, nie chodze do wrozek ale nie upieram sie, ze nie ma osob ktore maja dar jasnowidzenia. pewnie wiekszosc tych wszystkich wrozek to oszustwo ale dopuszczam taka ewentualnosc, czesto w policji korzysta sie z uslug jasnowidzow-rowniez zdarzaja sie rozni
Ja podobnie,jeszcze nigdy żaden horoskop mi się nie sprawdził dlatego od kilku lat nawet ich nie czytam.A co do jasnowidzów coś w tym jest :wink:

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 31 sie 2007, 11:38

Mi osobiście jasnowidzenie koajrzy się nierozłącznie z duchami :) Pamieŧam,że kiedys bawiliśmy się w wywoływanie duchów i własnie owego medium nam brakowało zawsze bo ani jeden duch się nie zjawił :twisted:
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
fairy
Początkujący ✽✽
województwo: lubelskie

Post autor: fairy » 31 sie 2007, 12:57

czesto czlowiek sie zasugeruje jakas wrozba i potem podswiadomie dązy do jej spelnienia. kiedys na PO (jest taki przedmiot jeszcze ? :D ) facet nam opowiadal jak jakiemus czlowiekowi wylano 3 krople wody na ręke, mowiac, ze to jakis kwas. tak sie przerazil, ze mial poparzenia na rece jakby go kwasem oblali. mysle ze okreslone nastawienie naszej podswiadomosci ma spory wplyw. ale jak mowilam wczesniej, nie wykluczam, ze niektorzy umieja przewidywac, tak samo,ze planety maja na nas wplyw- mozliwe, tylko czy w tych kolorowych szmatlawcach chce sie komus (i czy w ogole umieja) odczytac te uklady ? :)
Hello, I know there's someone out there who can understand
And who's feeling the same way as me ...

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 31 sie 2007, 21:31

dawidzradomia pisze:Mam pytanko czy wierzycie w takie wróżki, taroty, przepowiednie , horoskop itp.? Czy Sprawdziło sie coś komu ?
odpowiedź: nie

moze wbije kij w mrowisko ale uprawianie czarów, wróżenie, układanie tarota jest niezgodne z KKK, czyli Kościół Katolicki temu sie przeciwstawia. W KK jest to grzechem.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 02 wrz 2007, 19:43

nie wierze
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Zablokowany

Wróć do „Inne”