Pas vibroaction(wibracje) a CU? moge go używać?

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
magdalena_dom

Pas vibroaction(wibracje) a CU? moge go używać?

Post autor: magdalena_dom » 02 wrz 2009, 11:06

HEJ!.

Kupilam sobie pas vibroaction na ujedrnienie troszke brzuszka, i mam pytanie czy moge go uzywac? czy wibracje jakie wytwarza to urządzenie nie ma złego wpływu na jelito? czy moge przy CU bezpiecznie go używac? prosze o odp. to dla mnie bardzo wazne,

magdalena_dom

Re: Pas vibroaction(wibracje) a CU? moge go używać?

Post autor: magdalena_dom » 02 wrz 2009, 12:16

tak jestem w remisji, od kwietnia:).. zaryzykuje, narazie testowalam przez 15 min i nic negatywnego sie nie dzialo:p

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 02 wrz 2009, 20:23

ja tez nie ruszam swojego brzucha ,przez to moze mam tłuszczyk na nim :smutny:
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Lemoni » 02 wrz 2009, 22:34

Mimo wszystko myślę, że to kiepski sposób na ujędrnienie brzuszka, w końcu jędrne ciało powinno być lekko umięśnione, a od wibracji nie urosną:P.
Może to OT, ale też o wibracjach:D. Dzisiaj w Media Markt siedziałam na cudownych masujących fotelach :w00t: . A w ośrodku zdrowia można się zapisać na seanse na takich leżankach wibrujących, że niby masaż i działa na nerwy, bóle mięśni, bezsenność i właśnie zaparcia (!). Od wibracji mogą się wzmożyć ruchy robaczkowe;)?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 02 wrz 2009, 22:41

magdalena_dom pisze:czy wibracje jakie wytwarza to urządzenie nie ma złego wpływu na jelito? czy moge przy CU bezpiecznie go używac?
pozwole sobie na zart- sorki !
Nic co Ciebie nie zabije, to Ciebie wzmocni !

Z moich doswiadczen jest tak,....jak w biblii, jest czas na siew,jest czas na zbior.
A mowiac powazniej,sama musisz wiedziec kiedy mozesz go bezpiecznie uzywac, w stanach zaostrzen , chyba nie bedzie to dobry pomysl, ale w remisji, czemu nie?

Jako OT...moja kolezanka mowi, ze z komorki telefonicznej, to najbardziej lubi te wibracje :wink:
w czasie narad, gdy dzwięk musi wylaczyc :razz: nie moze odebrac, wiec ...czuje :roll:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Inne”