Bielizna...

czyli problemy ogólnochorobowe i nie związane z nzj.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: Bielizna...

Post autor: Miska Ryżu » 11 lut 2010, 10:37

ze stringami to chyba kwestia przyzwyczajenia skóry. Z bokserek to najlepsze bawełniane w wesołe wzorki, albo takie z rozciągliwego sliskiego materiału bez szwów <nie wiem jak sie ten materiał nazywa> :D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, 17:26 przez Miska Ryżu, łącznie zmieniany 1 raz.
Smutno Ci? A może budyń? :)

Misia

Post autor: Misia » 11 lut 2010, 11:46

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 11 lut 2010, 12:08

Mnie się baaaardzo podobają kobiece pośladki :wink: i to nie zależnie co mają na sobie , czy to są seksowne stringi , ładne damskie bokserki , czy fajne figi lub biodrówki. A nawet gdyby nic pośladki nie kryło ,to nic bym przeciw nie miał, ale ten przypadek to tylko latem :wink:

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
Kontakt:

Post autor: Alexandra_ » 11 lut 2010, 12:54

Torvik, Ty się uganiałeś za gołymi damskimi pupami w gimnazjum? (trudno mi w to uwierzyć :P )

Mam znajome które nawet w taką pogodę ubierają biodrówki, stringi i krótkie kurtki. No i podziwam dziewczyny za wytrzymałość.
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: maggie0278 » 11 lut 2010, 13:22

Jako, że kobieta zmienną jest , zmieniam fasony bielizny biorąc pod uwagę, strój jaki zamierzam na siebie przywdziać. Pod coś obcisłego wolę stringi i krzywdy mi one nie robią, pod dresik lub dżinsy mogą być bokserki, które bardzo lubię, a jak mnie dopada comiesięczna damska przypadłość, to już muszę mieć mega wygodne majtaski , coby wszystko na swym miejscu się trzymało :wink:
Kiedyś, będąc po ciąży zainwestowałam w tzw.modelującą bieliznę, ale za bardzo mnie ona obciskała i brzuch mnie bolał jak ją nosiłam. A nie było to tak od razu świeżo po porodzie.
Także chyba dla Was kobietki też pewnie nie polecana, bo może za bardzo na jelitka uciskać.
Alexandra_ pisze:Mam znajome które nawet w taką pogodę ubierają biodrówki, stringi i krótkie kurtki. No i podziwam dziewczyny za wytrzymałość.
a póżniej będą kwiczały jak ich zapalenie przydatków lub pęcherza dopadnie :lol:

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

tego też nie lubię, fee...
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
Kontakt:

Post autor: Alexandra_ » 11 lut 2010, 13:49

Widzisz jak to łatwo można mnie zaskoczyć :P Zawsze mi się kojarzyłeś z Cooper'em z The Big Bang Theory :P

Przepraszam za ot, już nie będę.

Swoją drogą ciekawi mnie kto i w jakim celu wymyślił stringi :P
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

Awatar użytkownika
Szybkielvis1981
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Szybkielvis1981 » 11 lut 2010, 14:25

Chyba każdy tak ma :wink:
Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Kontakt:

Post autor: Natuśka » 11 lut 2010, 15:12

Alexandra_ pisze:Mam znajome które nawet w taką pogodę ubierają biodrówki, stringi i krótkie kurtki. No i podziwam dziewczyny za wytrzymałość.
Też mam laskę na roku: zimno, wiatr, nie wiadomo co jeszcze ale twardo idzie, mknie przez zaśnieżone miasto w biodróweczkach, stringach w krótkiej kurteczce i bez czapeczki :wink: Ona mówi, że takich pełniejszych majteczek nie nosi, bo się przyzwyczaiła do tych nie pełnych :razz: Co z tego, że się kuli, bo zimno, bo wieje, bo itp.
Nie mam nic osobiście do takich osób, ale jak wiadomo: PARADA ZIMNA NIE UZNAJE :lol:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Justa1985
Początkujący ✽✽
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Justa1985 » 11 lut 2010, 19:48

bokserki i figi kocham choć 5 lat w stringach ganiałam do czasu az hemorodiów sie nabawiłam :cry:

Joanna23
Doświadczony ❃
miasto: bytom

Post autor: Joanna23 » 13 lut 2010, 21:43

Ja uwielbiam stringi od szkoły podstawowej noszę, bokserki damskie noszę tylko po domu. Natuśka, to co pisałaś o jakieś dziewczynie to może Ja :wink: kurteczka króciutka, biodróweczki, bez czapeczki. I też mówiłabym że przyzwyczaiłam się :)
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 14 lut 2010, 09:23

nigdy nie miałam stringów :roll: lubie normalne figi
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Lemoni » 14 lut 2010, 12:00

casem (b. b. b. b. rzadko) zdarzy mi się ubrać stringi, ale nienawidzę tego! Wiem, wiem, jestem kobietą więc się nie znam, ale dla mnie wcale nie jest to seksowna bielizna, raczej wstrętna. Uważam, że ładnie wycięte bokserki są znacznie korzystniejsze dla pośladków:P. Nie znoszę też fig wysoko wyciętych z przodu. Poza tym hołduję bawełnianej bieliźnie. Może to nudne, ale jakie wygodne :mrgreen:

Awatar użytkownika
CzarnaMamba
Doświadczony ❃
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Post autor: CzarnaMamba » 14 lut 2010, 12:19

Noszę stringi, bo jestem przyzwyczajona, bokserki czasem; uwielbiam bieliznę bezszwową ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 14 lut 2010, 12:38

Podobnie jak Lemoni, uważam, że stringi nie są czyms wyjątkowo kuszącym...mi za przeproszeniem tyłek w stringach, kojarzy się z 'końskim zadkiem' - takie poślady na wierzchu i sznurek przez środek. Ogólnie kojarzą mi się z takimi pannami z 'disco', które jak przykucną to mają znaczek mercedesa na plecach... Może przesadzam - na pewno - ale mama jakąś taką awersje. Czasem np. na wesele, jak zakładam obcisłą sukienkę, no to tzw.'małe majteczki' to konieczność....i wtedy muszę się przełamać. Natomiast tak normalnie na porządku dziennym uwielbiam figi (bokserki średnio, bo tak jak któraś z dziewczyn napisała,też potrafią włazić tu i tam). Ciągle kupuję nowe, mimo, że mam pełną szufladę...najczęściej dziewczęce - czasem koronkowe.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: CatAnn » 14 lut 2010, 12:45

Cinimini pisze:Natomiast tak normalnie na porządku dziennym uwielbiam figi
Podpisuję się. Noszę najnormalniejsze w świecie, kolorowe, zwykle bawełniane. Jak na razie to takie "dla dzieci", chociaż coraz częściej staram się patrzeć, żeby były miłe i wygodne, a nie jakieś szczególnie ozdobne (na przykład jednobarwne, z Pompei)...
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”