Co to może być?:|

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
genus
Początkujący ✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: -- poza Polską --

Re: Co to może być?:|

Post autor: genus » 07 gru 2010, 16:46

Tomek0700 pisze:to chyba gastrolog powinien mi kazac a nie zebym czytal na internecie
popieram, nie ma co wyszukiwac w internecie.
nikt przeciez nie twierdzi ze klamiesz? czasem po prostu trudno stwierdzic, co to takiego, co widzisz po przejsciu przez twoj przewod pokarmowy. ale nie trzeba od razu kazdego niezidentyfikowanego "kawalka" brac za kawalek jelita.

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie

Post autor: Tomek0700 » 07 gru 2010, 19:03

niestety gastrolog stwierdzil, ze klamie i przesadzam - masakra, czekam na gastroskopie :(

Awatar użytkownika
Coralie
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: Coralie » 07 gru 2010, 19:29

Niestety wielu osobom lekarze wmawiają symulowanie, mi też wmawiali i znam dużo takich osób. Jeśli wiesz, że nie kłamiesz, to olej to i rób swoje. A z pomidorem to sama kiedyś miałam nieprzyjemność go nie strawić i potem zobaczyć i nogi mi się ugięły, ale od razu się zorientowałam co jadłam na śniadanie ;) Tak jak mówi genus, obserwować się trzeba, ale zakładać najpierw pozytywne wersje a dopiero potem scenariusze Tarantino ;)
New beginning :)

Awatar użytkownika
Tomek0700
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie

Post autor: Tomek0700 » 09 gru 2010, 13:25

ok, jestem po gastroskopii: helicobactera brak, wszystko wyglada prawidlowo - jedynie dwunastnica lekko znieksztalcona, tak jakby mam ranke i najprawdopodobniej ta ranka jest po wrzodzie ale obecnie nie mam czynnego. Nie wiem co teraz mam sie zglosic niedlugo po wyniki wycinkow.... zaczynam tracic nadzieje :| kuje mnie w prawej dolnej czesci.. skoro gastro i kolonoskopia wyglada prawidlowo moze to watroba skoro bolalo mnie po prawej stronie tak wysoko? i wszystko mi sie odbija? albo jakies pasozyty.. chociaz, ze robilem badania na lamblioze i na pasozyty i nic.

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”