Zapalenie jelita-i stoję w martwym punkcie proszę o podpowie

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
mili878
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie

Zapalenie jelita-i stoję w martwym punkcie proszę o podpowie

Post autor: mili878 » 30 sty 2011, 00:34

Wita wszystkich nie daje mi spokoju przebieg mojej choroby, a co najśmieszniejsze lekarze twierdzą że wszystko jest ok i pozostawiają samej sobie aż minie.
Może opiszę w skrócie:
Zaczeło się od biegunek utraty wagi i krwi w stolcu-wtedy stwierdzono lamblię i tak leczono
Później lamblia znikła czyli typowe objawy(biegunki i utrata wagi przy tym) ale krew jest do dziś(a w kwietniu minie rok)Badania kału które nic podobno nie wykazały
Z tym problemem skierowano mnie na Sigmoidoscopię tam wykryto lekkie zapalenie jelita cienkiegi(zaczełam brać sama bez zaleceń lekarza probiotyki i krwawienie ustało na 2.5miesiąca-po czym powróciło)
Następnie z wiekiem 24 lat oddali mnie do szpitala onkologicznego(jestem zagranicą)
tu zafundowali wycieczki krajoznawcze :roll: pobrali krew o niczym nie mówiąc
Później trafiłam tam znowu na wizyte ze znanym lekarzem onkologiem jelitowym :cry:
on zapytał czy mam zapacia lub biegunki (nie miałam) i powiedział że wszystkie badania są ok i tak naprawdę nie wie co tu robię :mad:
Stwierdził że zaczeło się od lambli potem doszło zapalenie jelita(o przyczynach nieznanych)
i to jest stan samoistny przejdzie samo nie ma na to leków a na pytanie jak dlugo moge uwarzac krwawienie za normalne odpowiedział ze nie powie bo moze minac a moze trwac i trwać :evil:
Wiem że WY mi wierzycie że to nie jest normalne i coś jest nie tak
Czy powinnam
iść do lekari porobić badania na bakterie i wirusy w kale jeszcze raz
leczyć się na własną rękę lekami i dietami
czy dać sobie spokuj-MOŻE HISTERYZUJĘ ???
DZIĘKUJĘ WAM ŻE JEST TAKIE MIEJSCE I MOGĘ SIĘ PODZIELIĆ SWOIM PROBLEMEM
I choc bym chciala zmienic nie moge choc ide do przodu ufac nie moge :(

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”