dziwne coś na papierze toaletowym

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

dziwne coś na papierze toaletowym

Post autor: nataliak71 » 11 cze 2011, 23:07

Powiedzcie mi proszę CuDaki czy macie też coś takiego, że po załatwieniu potrzeby na papierze widnieją dziwne rzeczy, nie potrafie opisać jak to wygląda ale może jak jakieś kawałki skóry, nabłonek, albo takie małe skórki jakby od pomidorów ( ja to mam łeb :neutral: )niektóre ciemne inne jasne. Nie wiem czy powinno mnie to niepokoić czy to jest normalne, nic nie znalazłam tutaj na ten temat a zanim zachorowałam nigdy w życiu czegos takiego nie było, nie jestem przekonana aby była to krew chyba ze jakaś wyblakła. Macie podobnie?

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: dziwne coś na papierze toaletowym

Post autor: Mamcia » 12 cze 2011, 21:45

Albo niestrawione resztki.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
województwo: dolnośląskie

Post autor: nataliak71 » 02 lip 2011, 10:21

nie będe zakładała nowego wątku, od początku tego tygodnia mam strasznie silne bóle w miejscu gdzie znajduje się żołądek tj. pomiędzy żebrami. I na papierze teraz mam takie czarne strzępki. To może być krew z wyższych części układu pokarmowego czy resztki pokarmu które w procesie "przechodzenia" przez jelito tak się zabarwiły?
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:

Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: małopolskie

Post autor: Agula84 » 02 lip 2011, 11:52

mysle ze jedno i drugie niestety. moja corka na czarne strzepki trawi banana- badalam to kilka razy na krew utajona i takie tam, oczywiscie panika, ale z lekarka doszlysmy do wniosku ze to pewnie banan.
Krew niestety tez tak moze wygladac, tylko ze jak krwawi zoladek to stolce sa raczej czarne, smoliste, pogadaj z lekarzem, to pewnie najlepse wyjscie .
Agula 84 :)

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Alutka86 » 02 lip 2011, 15:57

Te czarne strzępki krwi pochodzą najprawdopodobniej z j. grubego. Ja też takie miewam.. Ale ja bym to raczej określiła nitki krwi...
Z żołądka jakby coś krwawiło to byś miała czarne smoliste stolce i wymiotowała "fusami".
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”