Pulsowanie w odbycie

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Choroba: CD
województwo: opolskie
Kontakt:

Pulsowanie w odbycie

Post autor: Natuśka » 20 paź 2011, 23:14

Od dłuższego czasu mam taki niefajny problem.
Tak jak w temacie mam pulsowanie w odbycie. Szczerze to aż mnie to boli. Nawet nie wiem jak to bliżej opisać.
Na przykład:
* stoję sobie, gadam przez telefon i mnie boli, pulsuje, tak w rodzaju jakby ktoś od środka naciskał silnie palcem.
* siedzę, piszę teraz posta i pulsuje dalej, choć już słabiej i mniej boleśnie.
Pomyślałam, że może hemoroidy dają takie objawy ale raczej nie. Generalnie nie występują u mnie objawy takie jak są powszechnie wymieniane przy żylakach odbytu.

Z drugiej strony mam problemy jak się okazało neurologiczne (kręgosłup, nogi i te sprawy). Główny objaw tego to ból i stałe, silne napięcie mięśni kręgosłupa, nóg, pośladków i miednicy ogólnie, które prowadzą np. do zakwasów mimo, że się jakoś specjalnie nie wysilę fizycznie.

Nie wiem co o tym myśleć. :neutral: Czy to może mieć jakiś związek z neurologicznymi sprawami czy może z CD?
Przyznam, że problem z tym pulsowaniem mam z jakieś pół roku, a z tymi mięśniami tak na poważnie to od jakiegoś 1,5 miesiąca (przedtem też, ale nie tak zaawansowane).
I nie wiem czy iść do proktologa (przyznaję się, że zgromadziło mi się sporo problemów w rodzinie i teraz ten kręgosłup, że nie widzi mi się, żeby ktoś mi w tyłku palcem grzebał... :razz: Z drugiej strony dawno nikt tego nie robił :neutral:)

Nakierujcie mnie jak możecie, z góry dzięki :*
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 32 mg, Metronidazol 3 x 1 tabl., Multilac 2x1 kaps., Magne B6, Elevit ProNatal i bla, bla, bla (...)
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”