Helicobacter

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
whysoserious87
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: świętokrzyskie

Helicobacter

Post autor: whysoserious87 » 10 mar 2012, 18:27

Witam,

Po ponad roku moich bóli w prawym podrzebrzu, alergii, pokrzywek, boli glowy, nalotów na jezyku białych, dziwnego metalicznego uczucia w ustach, wreszcie jeden mądry lekarz do którego sam się pokierowałem, gastrolog- zlecił gastroskopiię i wyszedl Helicobacter, zaczerwienienia dwunastnicy, nadżerki w przelyku itd ( w sumie to sie zastanawiam co nie wyszlo).
Dostalem Duomox, Metronidazol, Bioprazol, Sanprobi (szczep bakterii). I dzis po wyproznianiu zauwazylem na papierze dużą ilosc krwi.

Moze ktos mądry powie mi co zrobic? Czy to po polączeniu antybiotyków? Odstawić? Brać?
Gastrolog będzie dopiero w srode a ja sie niepokoje.

Dzieki, pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Re: Helicobacter

Post autor: Alis » 10 mar 2012, 22:44

Też brałam te antybiotyki na helicobacter i ogólnie biegunek dostałam ale po terapii tak jelito rozregulowały te antybiotyki, również probiotyk brałam i biorę do tej pory. A twój stolec jaki był?? Bo może to krew od zaparcia albo hemoroidy, jeżeli to nie to radzę obserwować stolce, jeżeli się powtorzy to ja bym odstawiła antybiotyki, mi gastrolog dał telefon i mówił że jakby się coś działo to miałam dzwonić.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

whysoserious87
Debiutant ✽

Post autor: whysoserious87 » 11 mar 2012, 00:00

Normalny, ale potem krew poleciala. Hemoroidów nigdy nie mialem, pare lat temu od sterydów wrzody na jelicie potwierdzone kolonoskopią, jednakze ostatnia kolono z wrzesnia bodajze wykazala czyste jelito.
Takze sam nie wiem co jest.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Post autor: Alis » 11 mar 2012, 11:40

justam pisze:Alis, po antybiotykach na helicobacter większość dostaje biegunek, to nie jest nic nadzwyczajnego. Mnie lekarka uprzedzała i leczona byłam gdy jelito w miarę miałam spokojne.
No nie każdy, nie każdy. Ja trafiłam jeszcze do szpitala, crp miałam wysokie też.

whysoserious87
Debiutant ✽

Post autor: whysoserious87 » 11 mar 2012, 16:28

Wrzody na jelicie po sterydach i krawiło wtedy.

Reemisja? po ponad 2 latach? kolono z wrzesnia teraz mamy marzec i dziwnym trafem po antybiotykach dopiero krawienie?

Wzialem wczoraj asamax (bo mi zostal z leczenia wrzodow) i dzis krwi juz nie bylo. Ale do lekarza i tak pojde w srode, wyboru nie mam, chocby nawet po to zeby zapytac o diete.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Post autor: Alis » 11 mar 2012, 16:52

To dobrze że bierzesz asamax, jak ja zaczełam kuracje antybiotykami na helicobacter to też wróciłam do asamaxu, no i probiotyki łykaj nawet po skończeniu kuracji.

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”