Strona 1 z 1

Kłujący odbyt :)

: 05 lip 2012, 19:49
autor: Gosia22
Witajcie!

Od jakiegoś czasu mam takie dziwne, napadowe kłucie w odbycie. Pojawia się na sekundę, dwie i znika, tak jakby ktoś mnie szpilką kujnął. Nie wiem czy to jakiś nowy dodatek do Crohna czy to może być od hemoroidów? (mam wewnętrzne 2 stopnia) Macie może jakieś doświadczenia z takim "cosiem"? Generalnie u mnie wszystko spoko, więc zaczynam się bać czy to nie jakieś preludium do czegoś poważniejszego (ropień mejbi?) Będę wdzięczna jeśli podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami, o ile miewacie coś takiego :)

Założyłam nowy temat, bo o kłuciu nic nie znalazłam, było sporo o bólu w odbycie, ale to zupełnie nie to - tak na wypadek jakby ktoś mi chciał temat zamknąć ;)

Pozdrawiam upalnie!

Re: Kłujący odbyt :)

: 05 lip 2012, 22:35
autor: Alfea
Też tak czasem mam, ale myślę, że to po prostu hemoroidy ;).

Re: Kłujący odbyt :)

: 06 lip 2012, 19:48
autor: Alutka86
Według mnie może to być to i to. Mnie tak dźgało od zapalenia, nawrotowa szczelina odbytu.. jak się goiła to tak dokuczało. Ja wywnioskowałam metodą prób i błędów, że to miało coś wspólnego ze złym ukrwieniem w tej okolicy. Jak masowałam zadek to nie dokuczało.. Zwieracze musiały ładnie chodzić. :)

Re: Kłujący odbyt :)

: 06 lip 2012, 23:14
autor: LoneWolf
Mogą to być po prostu bóle napadowe odbytu, raz na czas przez jakiś ciąg czasu występują. Powinny ustać w miarę szybko, najlepiej wejść do wanny jak zaczną się nasilać, żeby rozkurczyć mięśnie. Jeśli nie przejdzie do jakiegoś miesiąca lub jeśli bóle zaczną się wydłużać to trzeba iść to skonsultować z lekarzem - trzeba to zwalczyć w zarodku jak nie przejdzie samo.

Re: Kłujący odbyt :)

: 07 lip 2012, 13:50
autor: Gosia22
Dzięki Kochani za opinie :)
Póki co - przeszło jak sobie zaaplikowałam czopek propolisowy

Re: Kłujący odbyt :)

: 08 lip 2012, 22:53
autor: Agula84
bo to nie musi byc nic strasznego tylko wlasnie hemoroid, czytalam kiedys na forum dla kobiec w ciazy o takich wlasnie klociach.

Re: Kłujący odbyt :)

: 08 lip 2012, 23:48
autor: Tomek0700
tez tak mialem, pomogl mi bialy jelen. Lekarze tez polecaja wlasnie szare mydlo na takie cos.