Guzek? Ból odbytu? Przepuklina kręgosłupa?

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
strange19
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Guzek? Ból odbytu? Przepuklina kręgosłupa?

Post autor: strange19 » 28 wrz 2012, 13:49

Dwa dni temu byłem u kolejnego proktologa w związku ze strasznymi bólami odbytu. Doktor znalazł guzek - być może jakiś zakrzep, ale na rektoskopie jestem umówiony za tydzień. Nie wiem czy jest to hemoroid czy jakiś guzek - nie wiem jaki. Lekarz dziwił się, że podczas badania bardzo reaguje na dotykanie tego guzka bardzo silnym bólem. Jest dzien, że jest ok, a jest taki, że skręca mnie z bólu. Doktor zapytał czy miałem problemy z kregosłupem, czy przypadkiem nie jest to ból tak silny od kręgosłupa. Kiedyś - 3 lata temu miałem rwe kulszową. Aktualnie ból objawia się tym, że strasznie od tego guzka promieniuje na całą prawą noge. Lekarz mówił, że przy skrzywieniach kregosłupa może też występować taki ból. Czy ktoś z Was miał takie objawy lub przepuklinę kregosłupową. Już sam nie wiem co się dzieje. Ból jest straszny, a już 4 lekarz stawia zupełnie inną diagnoze i zapisuje zupełnie inne leki. Aktualnie biore czopki Distreptaza, maść Proctosedon, Duspatalin Retard i witaminy B compositum i żelazo. Ciekaw jestem co pokaże rektoskopia za tydzień.
Marcin

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”