Hemoroidy

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
sandra1271
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

Hemoroidy

Post autor: sandra1271 » 11 gru 2012, 21:46

Witam wszystkich. Od kilku miesięcy mam problemy z hemoroidami , nagminnie wychodzą na zewnątrz bolą , pieką i przynoszą ogromny dyskomfort;/ Po ostatniej wizycie u gastrologa zażywałam czopki posterisan H , przez 10 dni rano i wieczorem. Niestety nie pomogły i lekarz stwierdził,że muszę mieć podwiązane lub usunięte chirurgicznie (dodam ,że lekarz nawet nie obejrzał mi odbytu) :oops: Stąd moje pytanie czy ktoś z państwa miał wykonywany taki zabieg?Chciała bym się dowiedzieć jak on wygląda i czy wymaga dłuższego pobytu w szpitalu...

sandra1271
Debiutant ✽
województwo: wielkopolskie

Re: Hemoroidy

Post autor: sandra1271 » 11 gru 2012, 21:54

Mam zamiar jeszcze wybrać się do chirurga . Nie wiem czy to dobry pomysł?

Smysery
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Post autor: Smysery » 11 gru 2012, 22:13

Mi pomaga siemie lniane.. żadne maści nic nie dały. Moja mam podrzuciła mi taką starą książkę jakiegoś księdza :) który o ziołach pisał. Gotuje się siemie lniane z wodą i dodaje mleko. Ja przelewam tą "galaretkę" do miski i przed kąpielą wsadzam do niej pupę :) Pomogło kiedyś mojej mamie, dziś mi przynosi ulgę właściwie natychmiast.. jedyny dyskomfort to to że trzeba codziennie powtarzać przez dłuższy czas.. a z tym gotowaniem tyle zachodu że ja to robie bardzo nieregularnie.

A jak raz po diecie warzywno-owocowej ( nie komentować, nie skonsultowałam się z gastro przed wyjazdem do dąbrowskiej :PP ) moje hemoroidy "wypadły" i ledwo siedzieć mogłam ( koszmar) poszłam na pijawki.. pomogło po pierwszej sesji i teraz tylko od czasu do czasu siemie lniane i jest ok.

Awatar użytkownika
Osóbka
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Osóbka » 11 gru 2012, 22:17

Moje hemoroidy to się nawet okazały szczeliną i przetoką, więc, nie strasząc absolutnie nikogo, radzę skonsultować się z proktologiem, dla własnego zdrowia, nie tylko psychicznego. Powodzenia!
Leczenie: CSK MSW

Główką do przodu!!!

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”