zielone wymioty

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Re: zielone wymioty

Post autor: patkaas » 13 sie 2015, 22:32

chrzanovy, jutro ide do lekarza. A spotkanie chyba będę musiała sobie odpuścić :smutny:
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: chrzanovy » 13 sie 2015, 23:07

Nie martw się spotkanie nie zając. Daj znaka jutro jakie wieści.... 3m

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 14 sie 2015, 09:07

zielone -zawsze pierwsze skojarzenie to wątroba podrażniona albo trzustka.
Bóle wielkie,kłopoty z jedzeniem i piciem ...wtedy robię badania.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Kontakt:

Post autor: patkaas » 15 sie 2015, 11:02

No więc sytuacja ma się tak. Przedostatniej nocy myślałam, że się skończę, znowu wymioty(tym razem nawet jakieś brązowe bardziej), ból i brak snu. Wczoraj udałam się na SOR. Dostałam kroplówki, zastrzyk i to postawiło mnie na nogi. Z badań wyszła jakaś infekcja w moczu, która to spowodowała takie dolegliwości. Dostałam coś na oczyszczenie dróg moczowych i wreszcie byłam w stanie coś zjeść. Dziwna sytuacja ogólnie, ale jeszcze opowiem to na wizycie u gastro.

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Jacekx
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: Jacekx » 15 sie 2015, 16:01

Tak jest niestety z naszymi kłopotami gdy coś się nałoży
Mi kiedyś na mój 4 Pak chorobowy nałożyła się grypa żołądkowa oj było niefajnie
:vampir: :wc2:

Pozdrawiam i trzymaj się patkaas .

Myślę oraz mam nadzieję , że teraz będzie będzie z górki więc koko dżambo i ...do przodu :uciekam:

:wink: bez podtekstów
Ostatnio zmieniony 16 sie 2015, 18:49 przez Jacekx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maatylda
Znawca ❃❃
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Post autor: Maatylda » 16 sie 2015, 11:17

patkaas, faktycznie dziwna sprawa...ale bardzo się cieszę, że coś ustalono i powoli wracasz do siebie Bejbe :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę!

by Rosomaki i Spółka :rockon:

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 16 sie 2015, 23:39

patkaas pisze:No więc sytuacja ma się tak. Przedostatniej nocy myślałam, że się skończę, znowu wymioty(tym razem nawet jakieś brązowe bardziej), ból i brak snu. Wczoraj udałam się na SOR. Dostałam kroplówki, zastrzyk i to postawiło mnie na nogi. Z badań wyszła jakaś infekcja w moczu, która to spowodowała takie dolegliwości. Dostałam coś na oczyszczenie dróg moczowych i wreszcie byłam w stanie coś zjeść. Dziwna sytuacja ogólnie, ale jeszcze opowiem to na wizycie u gastro.
jak to przeczytałam zaraz przypomniała się mi historia mojej babci, też tak jak ty wymiotowała i okazało się zakażenie dróg moczowych, a nic ją nie bolało tzn. chodzi mi o nerki czy pieczenie
super, że już wiesz na czym stoisz :roll:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Kontakt:

Post autor: patkaas » 18 sie 2015, 19:28

Pandziaak pisze:jak to przeczytałam zaraz przypomniała się mi historia mojej babci, też tak jak ty wymiotowała i okazało się zakażenie dróg moczowych, a nic ją nie bolało tzn. chodzi mi o nerki czy pieczenie
super, że już wiesz na czym stoisz
też słyszałam o podobnym przypadku w moim otoczeniu. niby wiem na czym stoję, a wciąż czuję ten żołądek, pobolewa, apetyt niewielki, w ustach dziwny posmak. mam nadzieję, że nic się w tym żołądku nie uchowało. ehh, jak się sypie to wszystko na raz :smutny:

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 18 sie 2015, 20:07

patkaas pisze:też słyszałam o podobnym przypadku w moim otoczeniu. niby wiem na czym stoję, a wciąż czuję ten żołądek, pobolewa, apetyt niewielki, w ustach dziwny posmak. mam nadzieję, że nic się w tym żołądku nie uchowało. ehh, jak się sypie to wszystko na raz :smutny:
od nerek i zakażenia dróg moczowych może boleć żołądek, a apetyt zerowy
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Kontakt:

Post autor: patkaas » 29 sie 2015, 10:18

Cała ta historia wymiotów to dziwna sprawa. Gdy poszłam na tą wizytę do gastro po tygodniu, to od razu dostałam skierowanie do szpitala, gdzie leżałam już na drugi dzień. Wydaje mi się, że to zwiastowało tylko zaostrzenie, bo pojawiły się już nawet objawy pozajelitowe. W gastroskopii nie wyszło nic poważnego, reszta badań poza niedokrwistością z niedoboru żelaza też ok. Na żołądek przez tydzień dostawałam Controloc i jak na razie po wyjściu został odstawiony, a sam żołądek już mnie nie boli i apetyt jest normalny. Dodatkowo rozpoczęłam leczenie biologiczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”