grypa żołądkowa / jelitowa

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Re: grypa żołądkowa / jelitowa

Post autor: ulka1986 » 06 cze 2014, 09:14

synthia jedynym środkiem jest calkowita izolacja w domu.
Jelitowki wywołują wirusy i chyba nie ma sposobu aby się uchronić przed nimi. Zarazić się można drogą kropelkowa nawet w sklepie z pietyzmem czy mięsnym stojąc w kolejce :(
Lepsze było by pytanie jak sobie z nim szybko poradzić,... :roll:
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

kalka_96
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Post autor: kalka_96 » 06 cze 2014, 10:20

mnie nic tak szybko nie stawia na nogi jak kroplówka, dlatego radzę szybko zgłosić się do lekarza :)

koolc
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: koolc » 27 paź 2014, 14:27

Witam,

mam objawy grypy żołądkowej - w pierwszy dzień wysoka temp., bóle mięśni, raz zwymiotowałem i od 3 dni mam biegunkę, nie jakąś ostrą, ale jest. Brzuch mnie kręci i czuję się słabo.

Czy po przejściu tego, mieliście jakieś wzmożone problemy z Crohnem?

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽

Post autor: ulka1986 » 27 paź 2014, 21:36

Wiesz podraznione jelito może niestety odreagować zaostrzeniem... Na forum ludzie pisali że po właśnie tej nieszczesnej wirusowce mieli zaostrzenia, ale wiadomo bez paniki nie wszyscy to potwierdzą ...
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽

Post autor: ulka1986 » 12 lis 2014, 12:19

No nie... Dopadło mnie. W poniedziałek się zaczęło, nudności ( bez wymiotów) biegunka jak przy czyszczeniu do kolonoskopii, gorączka max 38 ból głowy, mięśni. Wtorek jeszcze gorączka i ból mięśni i 3 stolce o ile można to tak nazwać :/. Dziś jest środa gorączki nie ma ale biegunka byłam już 4 razy... Biorę gadtrolit i od dziś nifuroksazyd ( w poniedziałek i wtorek brałam węgiel) dzwoniłam do mojej p. Gastro i jak do poniedziałku nie przejdzie to mam zrobić ob, cro, morf. I jechać do niej bo może się okazać że wyjdzie zaostrzenie i wrócę do sterydów.
Dodam że jak ucisne brzuch w okolicach katnicy to słychać chlupanie i jest miękko :cry: :cry:

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 20 lis 2014, 08:32

a co bierzecie jak bół brzucha i biegunka jest po zatruciu?chyba stary tort wczoraj zjadłam
biegunka ustapiła ale brzuch czuje jakos ,chyba jakies zakazenie bakteryjne?
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽

Post autor: ulka1986 » 20 lis 2014, 08:37

leila, nospa i węgiel.

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 20 lis 2014, 22:43

czy to moze byc grypa jelitowa tez?nie mam bieunki ale po zjedzeniu ryzu takie przelewanie w brzuchy?czy jeszcze wziasc nifuroksazyd?
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”