Potrzebuje Waszego wsparcia.

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
natalia20
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: lubuskie

Re: Potrzebuje Waszego wsparcia.

Post autor: natalia20 » 06 cze 2008, 09:13

tak wlasnie, dziekuję Pani za poprawkę :lol:

genus
Początkujący ✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: -- poza Polską --

Post autor: genus » 06 cze 2008, 09:59

No trzymaj się będzie dobrze, to badanie da się przeżyć, a najważniejsze że pierwszy krok do diagnozy i leczenia już za tobą!

Awatar użytkownika
montan
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: montan » 06 cze 2008, 14:48

dokaldnie :lol: pontem dostanie kolanko albo prze kolanko i będziesz jescze bliżej diagnozy...
Dolina . . .

natalia20
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: lubuskie

Post autor: natalia20 » 10 cze 2008, 08:18

no pieknie mnie pan doktor zdiagnozowaaaaal! powiedzial mi ze mam szczeline odbytu :D zapytalam go czy to od tego bola mnie jelita do tego stopnia ze nie moge sie ruszac? zmieszal sie troche pan doktor i powiedzial ze "no mozliwe" :roll: no to jedziemy z czopkami i zobaczymy jak to bedzie :mrgreen:

Awatar użytkownika
montan
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: montan » 10 cze 2008, 08:35

czopki masz :razz: fajnie...
a tak swoja drogą jak bolą jelita to walczx o kolonoskopie, pasaz cieckiego i inne nie odpuszczaj...
Dolina . . .

storczyk
Debiutant ✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie

Post autor: storczyk » 26 lip 2009, 21:34

Cześć! Mój 15-letni syn (od roku diagnoza ch.leśniowskiego crohna) choruje ,więc jestem obserwatorem a nie cierpiącym ale jak sama stwierdziłas to mija i wraca więc trafna diagnoza jest najlepszym wyjściem dla ciebie bo to sama nie zniknie ot tak sobie a im szybciej sie przełamiesz tym lepiej dla ciebie.Myśle że każdy sie wstydzi,boi i tak dalej ale zrób to dla własnego dobra bo życie przed tobą a ono jest piękne,jezeli można sobie ulżyć to trzeba sie przełamać. Spójrz ile tu ludzi różnych wiekowo wiesz ile oni dziennie podejmują walki z chorobą i ze swoimi słabościami ale sie nie poddaja spróbuj wziąść z nich przykład i zacznij walczyć o samą siebie. Zyczę Ci powodzenia i zdrowia mimo wszystko.
storczyk

Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: leila » 27 lip 2009, 00:30

a ja nie podtrzymam na duchu bo często mam doły z powodu choroby i szczególnie na gruncie prywatnym mi przeszkadza .
protokół immunologiczny,5 praw natury ,dieta antyhistaminowa i przeciw grzybiczna :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: andzka » 27 lip 2009, 10:55

Ja to jednak jestem szczęściarą... Jak mi zdiagnozowali CU to byłam przerażona, myślałam, że będę musiała wszystko zmienić i z wszystkiego zrezygnować... Nawet się z tym już pogodziłam... Okazało się, że tak być nie musi. Leki szybkko zadziałały, objawy prawie ustapiły i przy zastosowanym leczeniu właściwie zapominam, że choruję. Jasne, że muszę się pilnować ale jak się zapomnę czasami to też nic się nie dzieje. Czasamia się zastanawiam czy lekarz się nie pomylił? ;) MOże to dlatego, że njak wystąpiły objawy to rodzinny od razu mnie do gastro skierował a ten zaraz zrobił mi badanie, Szybja diagnoza, szybkie leczenie i naprawdę nie mam na co narzekać.. Czytam czasami, że nie wszyscy mają tak dobrze więc cieszę się każdym dniem, w któym choroba nie daje znać o sobie :) Pozdrawiam i głowa do góry
Salofalk-wlewki, Asamax 500 - 3x2, remisja :)

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 27 lip 2009, 11:12

leila pisze:i szczególnie na gruncie prywatnym mi przeszkadza .
każdemu każda choroba jakoś utrudnia życie....
czasami dobrze jest tak się na sobie nie skupiać, wtedy dużo łatwiej....

poza tym leila - po pierwsze - nikt nie mówił, że życie będzie lekkie, po drugie - nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....po trzecie - nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być lepiej....

proste prawda? :mrgreen:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”