witam :) strawinona krew koloru bordowego ?????

Czyli wszystko, co dotyczy chorób wątroby, żołądka (np. refluks), trzustki, itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
czarnuch_86
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

witam :) strawinona krew koloru bordowego ?????

Post autor: czarnuch_86 » 15 sie 2009, 20:00

Witam mam problem ???? od dzisiaj rana mam biegunke koloru bordowego która wogule nie smierdzi i wyglada JAK CZESCIOWO STRAWIONA KREW ???? Nic mnie nie boli , nie mam temperatury i mam apetyt :) ma ktos lub miał podobne objawy ???? Moge wspomniec ze wczoraj pozwoliłem sobie na dwa piwka w clubie i pobolewało mnie po nich :( Iogulnie jestem po leczeniu biologicznym humirą :) A co najgorsze dzisuaj jade do chorwacji i sie zaczynam bac :( Prosze ponurzcie , bo niewiem co mam robic ????????

Awatar użytkownika
czarnuch_86
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: witam :) strawinona krew koloru bordowego ?????

Post autor: czarnuch_86 » 15 sie 2009, 22:27

Wiem bo moja znajoma to miała i widziałem a zreszta mam matke pielengniarke :)

[ Dodano: 15-08-2009 ]
a jagód nie jadam i nie jadłem , mowie napiłem sie piwa i tylko pizze jadłem dzien wczesnie

[ Dodano: 15-08-2009 ]
Pomózcie bo niewiem co sie dzieje :cry: , dzwoniłem do mojej doktór kazała mi wdrozyc lekko strawna diete , dała metronizadol 4xdzieńennie , smekte , biotyk i kazała zadzwonic do siebie w pon. :) a wogule przed chwila byłem w przychodni u internisty bo w swieto dzisiaj tylko tacy przyjmuja i stwierdził , ze cisnienie i puls mam dobre temperatury niemam , wymacał mi cały brzuch od góry do dołu , nic mnie nie boli naszczescie :) i dał te same leki ??? Podobno to jest podraznienie jelita i poprostu krwawi z niego ale było by milo usłyszec czy ktoś miał podobne objawy i co było ich przyczyna i jak sie leczył ???? Pozdrawiam :smutny:
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ !!!!!!

Salofalk, Bioprazol , witaminki i jestem po resekcja kawałka jelita cienkiego ,

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 16 sie 2009, 10:31

czarnuch_86 pisze:Wiem bo moja znajoma to miała
dziwne :)

skoro lekarka powiedziała co masz robić to stosuj się i obserwuj, ja widziałam tylko stolec z krwią świeżą albo też czarny co świadczyło o krwawieniu z gónego odcinka przewodu pokarmowego, natomaist to co piszesz hmmm? to są tam części bordowe które wyglądają jak strawiona krew, czy cały stolce jest taki ? bo jak to cały stolec to musiałbyś bardzo bardzo krwawić chyba, żeby aż tak to wyglądało.
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 16 sie 2009, 14:20

czarnuch_86 pisze: od dzisiaj rana mam biegunke koloru bordowego
czarnuch_86 pisze:Moge wspomniec ze wczoraj pozwoliłem sobie na dwa piwka w clubie i pobolewało mnie po nich
U mnie czasem zdarza sie oddawanie stolca (niemam stalych,zawsze plynne lub papkowate), gdzie ostatnia czesc to wlasnie taka bordowa papka.
W sumie nie chcialem pisac, ale ja uwazam, ze to moze byc efekt wlasnie wypitego piwa, ktore bardzo podraznia ,przynajmniej moje jelita.
Prawie zawsze po piwie (i alkoholu) mam krwawienia.Kolor bordowy,to chyba jest oznaka, nie tyle "strawionej krwi" ( :wink: zle porownanie- "strawiona krew" -przetworzana ...to mozesz zobaczyc w kaszance :neutral: ) co wlasnie podraznienia jelita grubego w dalszej jego czesci od odbytu.
Ja to sobie zawsze tak tlumacze , a leczenie to poprostu jak zawsze, leczysz chorobe.
Ta bordowa papka moze byc tylko epizodem Twojej "rozluznionej" diety :wink: i przejdzie po 1-2 dniach do stanu u Ciebie normalnego,przynajmniej u mnie tak bywa.
Przyznaje jednak, ze zawsze w takich przypadkach biore czopki salofalk500 rano i wieczorem, plus zwiekszenie dawki asamax 500.
Nerwy tu nic nie pomoga , raczej pogorsza stan.
Milych wakacji ..unikaj alkoholu ...i badz dobrej mysli !
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego”