Pokrzywka

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Miczy
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Pokrzywka

Post autor: Miczy » 12 wrz 2013, 21:22

Hej,
Czy pokrzywka to zjawisko, które może mieć związek z wzjg? Czy ktoś tak ma :?:
Czy raczej powinnam szukać przyczyn gdzie indziej ( przeprowadzka,zmiana diety i klimatu)
Dodam, że jest WZJG jest w "stanie spoczynku" :) i wszystko gra :)
Dzięki tym, którzy pochylą się nad tym wątkiem :roll:
Miczy :) :?: :?:

Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie

Re: Pokrzywka

Post autor: ita71 » 12 wrz 2013, 23:33

Miczy pisze:Czy pokrzywka to zjawisko, które może mieć związek z wzjg
Jak najbardziej, zależy też jakie bierzesz leki, syn jak był na biologicznym miał
problemy ze skórą i to dosyć poważne.
Miczy pisze:powinnam szukać przyczyn gdzie indziej ( przeprowadzka,zmiana diety i klimatu)
I tu jest ciężko coś jednoznacznie wskazać, ja nie choruję na NZJ...jednak jakiś czas temu pomieszkiwałam w Krakowie i tam dopadło mnie straszne zaostrzenie mojej alergii....wróciłam do Gdańska i problem się sam rozwiązał, co nie znaczy, że na zawsze.
Jednak w Krakowie mi wyjątkowo klimat nie służył, a raczej woda :wink:
Nigdy nie mów nigdy...

Miczy
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Post autor: Miczy » 13 wrz 2013, 11:40

Dzieki za odpowiedzi,
Co do leków do Asamx raz dziennie i raz czopek na noc.Nic sie nie zmienia juz od ponad roku.Może to zmiana klimatu albo inne proszki do prania
Pozdrawiam
Miczy :)

grześ1986
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubuskie

Post autor: grześ1986 » 13 lip 2014, 12:56

Mój syn dostał na skórze nóg dziwne plamy,okrągłe z mini krostkami i jakby suche. Obwód tych plam jest jak cienka czerwona linia lekko pogrubiała. Czy ktoś też ma takie objawy ?
mama grzesia1986

Awatar użytkownika
palula88
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Post autor: palula88 » 23 lip 2014, 16:24

Ja własnie zmagam sie z pokrzywka od ponad miesiaca nigdy nie mialam problemow z alergia. Brałam pentanse i sulfasalazyne en . Teraz jestem tylko na sulfie plus leki antyalergiczne (lirra, clatra). Dokladnie mam problem z czerwonymi okraglymi plamkami ktore codziennie wyskakuja mi na brzuchu a potem sobie znikaja. Bylam u lekarza ogolnego i dermatologa. Kazali odstawic pentanse w granulacie a brac sulfe plus lirre lub clatre ale ja niestety nie widze wiekszych zmian, moze troszke mniej jest tych plamek.. Niestety trudno dojsc od czego to moze byc. Lekarze sugeruja ze moze lek plus jakies jedzenie i jest taka wlasnie rekacja. Na poczatku myslalam ze to moze wina pentansy bo sulfe bralam od marca i bylo ok dopiero jak wlaczylam jeszcze pentanse to pojawil sie owy problem ale juz 3 tyg jestem tylko na sulfie i bez zmian...
Jak nie urok to sraczka!
Imuran 100mg

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”