Wypadanie włosów

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Olimpijka

Re: Wypadanie włosów

Post autor: Olimpijka » 29 gru 2008, 16:31

Joanna23 pisze:to u mnie odpada możliwość taka "żelaza"
U mnie tez to nie to.

Awatar użytkownika
klaudiab87
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: klaudiab87 » 29 gru 2008, 18:56

Oj znam ten problem doskonale. Mnie również włosy wypadały garściami i już się nawet powoli zaczynałam rozglądać za jakąś twarzową peruką :razz: . Na szczęście po podjęciu dość radykalnych kroków (skrócenie włosów do przyzwoitego minimum) wszystko przeszło jak ręką odjął! :-)

Joanna23
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
miasto: bytom

Post autor: Joanna23 » 29 gru 2008, 19:14

czyli musiałabym skrócić włosy ? :cry: tylko nie to :(
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
klaudiab87
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: klaudiab87 » 29 gru 2008, 20:07

Właściwe to nie miałam innego wyjścia. Miałam do wyboru: perukę albo cięcie i rzecz jasna wybrałam to drugie. Z tą peruką to trochę przesadzam. Po prostu miałam już dosyć zbierania swoich włosów "ze wszystkiego".

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 29 gru 2008, 20:16

Joanna23 pisze:czyli musiałabym skrócić włosy ? :cry: tylko nie to :(
Kochana ja scielam z dlugasnych na takie do ramion, bo tez nie mialam wyjscia w zasadzie :evil: :cry:

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 29 gru 2008, 20:40

A Ja mam włosy do ramion to jak Ja mam je skrócić ? kiedyś byłam obcięta na "grzybka "- wyglądałam jak chłopak :cry: nie chce do tego wrócic obcięcia
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
klaudiab87
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: klaudiab87 » 29 gru 2008, 20:54

Najlepiej wybierz się do dobrego salonu fryzjerskiego i na pewno coś Ci doradzą. Jestem pewna, że w swoim "repertuarze" znajdą coś lepszego od cięcia "na grzybka". :wink:

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 29 gru 2008, 21:09

Joanna23, to nie musisz wcale skracac mono. Przy dlugosci do ramion nie ma duzego obciazenia wlosow. Ciecia polecaja wlasnie przy losach dlugich, gdy sa one obciazone. Po obcieciu, gdy sa duuuzo krotsze nie sa takie ciezkie i latwiej je "nareperowac".
Szukaj preparatu az znajdziesz dobry. Ja na razie probuje i czekam na efekt. Na razie jak wypadaly ak wypadaja, zobaczymy z pare tygodni.

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 30 gru 2008, 14:52

nie polecam Vichy testowałam i nic nie pomaga :smutny: szkoda kasy
pozdrawiam
Ja ogolnie o tej firmie czytalam, ze maja tylko dobre ceny i nic poza tym, wiec nawet nie siegam po ich kosmeyki, bo jakos szkoda mi kasy.

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 30 gru 2008, 15:25

Ja ze skróceniem włosów muszę poczekać do połowy września 2009r potem to mi wszystko jedno jak się obetnę.

beatak
Debiutant ✽

Post autor: beatak » 30 gru 2008, 16:07

Nie zgodzę sie z osobami,które twierdzą, że na VICHY szkoda kasy.Kosmetyki są drogie,ale nie najdroższe,a skuteczność tak szamponu, jak ampułek sprawdziłam na sobie.Znam też sporo osób,którym pomogły te specyfiki.Trzeba jednak CZASU,dużo czasu nie raz,zużyć dwa szampony,dwa opakowania ampułek.Niemniej,zawsze jest tak,że na kogoś nie działa coś, co działa na sporo innych osób.Życzę cierpliwości w kuracjach i rewelacyjnych skutków!

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 30 gru 2008, 23:08

nie szkoda kasy jesli dziala - jesli Tobie pomagaja to niech ci dalej sluza :)
nie ma uniwersalnych kosmetykow
Obrazek

90Christin
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: 90Christin » 31 gru 2008, 00:32

Ja niedawno miałam taki epizod, że tak mi wychodziły włosy jak nigdy. Zawsze były mocne, grube i baaardzo gęste i od kilku lat chodowałam je na jak najdłuższe aż w końcu dosięgały do dołu pleców. I wtedy zachorowałam i jak szłam do kliniki w warszawie to poskarżyłam się na wychodzenie włosów garściami, a kobieta na to, że ona nie uważa że to skutek uboczny leków, ale mimo wszystko przepisała mi kwas foliowy i kazała brać tabletki multiwitaminowe dla kobiet (Falvit) i pomału pomału przeszło.

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 26 sty 2009, 10:47

No wiec sie okazuje, ze u mnie z wlosami to jakis wiekszy problem. Mam jakas dziwna skorupe, cos jak ciemieniucha u dziecka :neutral:
W tym tez miejscu wlosy wypadaja mi jak przy chemii, garsciami i z prysznicem leca i przy czesaniu i w ciagu dnia. Mam juz przeswity na czubku, swedzi mnie troche skora, a na dole przy karku wlosy sa mocne, grube i nie wypadaja tak. Kurde ciekawe czy to nie jakas grzybica :evil: :cry:

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 26 sty 2009, 11:15

Żabusia, mi te place lyse sie nie robia, ale widze na czubku przerzedzenie, mam juz tak cienkie wlosy, ze nie da sie opisac :cry:
Normalnie jestem zalamana, nie wiem co to.
Oby moje leczenie drogie nie bylo, bo teraz to na pewno mnie na nie nie stac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”